Prvi spolni odnos

nevem zaka se usi tak bojite seksat, pa punce nakladajo: ja si morma zaupat, pa bit prjazna pa nevem kake bedarije….
sej živiš sam enkrat:)

verjetno ravno zato;)

Js pa moj fnt sva skupi ze skoraj dve leti in se nisva imela spolnega odnosa. Zdj sva se pa odlocila da bi imela jutri u soboto prvi spolni odnos. Mene je zlo strah da se mi ne bo kej narobe zgodil. Ze veckrat sva se u spodnjicah malo vzburjala jutri mi ga bo pa cis zares notri porinu. Najini starsi se strinjajo da bova jutri prvic in so nama rekl da morva met nujno kondom. Samo se pa jaz bojim da ne bo kondom pocu in so nama starsi predlagal da nej ima on na penisu usaj dva ali tri kondome. Zdaj me pa zanima ali je to dobr da ima fant dva ali tri kondome gor? Samo midva bi si zelela da bi brez kondoma da bi sla do konca ker si to zelo zeliva.

Pr 14ih

Kaj staršem sta šla opraviti hahahah

Jaz sem imel pred leti spolni odnos pa meje ljubosumna kolegica dobila .
Vendar nisem hotel nič slabega z mojo bivšo punco .
Kajti kolegica je imela kar veliko spolnih odnosov z fanti kjer seje lizala .

Jaz sem imela prvega pri 18 pri fantu…bilo je lepo za začetek. 😉
Najprej sva se poljubljala, nato slekla. Kasneje me je začel objemati z roko mi je segel med noge z roko in me dražil…potem pa me še lizal.

Bilo je lepo…lepa izkušnja. 🙂

jaz imam 21 let pa še nisem seksal…..

Zdravo
Res me zanima kako naj začnem prvič… Včeraj bi lahko… čutu sem da punca hoče ampak nisem znal začet tako da potem ni bilo nič iz tega. Priložnost mam spet za novo leto… Nevem kako naj iz lizanja pridem do sexa.

Najnajlepša hvala če bi mi lahko kdo dau kakšen nasvet

Prvi spolni odnos sem imel pri 31 letih z punco .
Vendar je naju kolegica videla nato povedala moji mami .
Takrat se mi je zamerila vendar spoznala je drugega fanta jast sem imel veliko krizo .
Prijatelji so ji govorili da sem samski možki .
Špetir so iskali tako dovgo da so me vsi prijatelji zapustili .
Po enem letu se zvedel da ima punca rajsi druge fante kakor mene .

Js sm prvič seksu pr 10 to so bli časi ahhh ….

mene zanima kdej steprvic seksal. jst si to ffull zelim pa nevem kako nej ???
str sm 14
prosim odgovor

mene tut to zanima pa kako ste pršli do tega ob kiri priložnosti pa kje seveda…

Ej otroc seks ni se za vs zaprav 20e za napihlivo lutko k jo lahk porivas po mili volji al pa umetno vagino k j ene 25-30e pa si ne unicvt lajfa z tem seksite pol sej mas se polhn lajfa pred sabo in seksi z osebo k jo ljubis ne pa uno na foro seks brez obveznosti tko da veste pejte u venera shop pa si tm kupte igracko resno mislm

Mene pa zanima kateri kondomi so najboljši

Pozdravljeni, imam 16 let, ona pa 17. Skupaj sva ze dve leti, se imava res rada, se spostujeva in si zaupava cisto vse. Skupaj se samozadovoljujeva ko nam zapase in tudi sva se ze poglobila v tisto kar se tice spolnih odnosov, okuzb, bolezni…po dveh letih sva se odlocila za prvi spolni odnos, saj se pocutiva zrela in odgovorna eden do drugega in je to res tista prava ljubezen. Zanima me vas nasvet, ce so ta leta primerna glede na to da si zaupava itd. Mislila pa sva uporabiti kondom.Hvala za odgovore.

Ta leta vsekakor niso primerna, počakajta vsaj do 18

Jaz sem prvic pri 11. Oralca pa sem dobila pri 10. Zdaj mi ni zal.

Sem lezbika stara 18 moja partnerka pa 20. Zanima naju katero igracko in pozo uporabiti za najvecji ucitek?
Veseli bova vsakega odgovora!
Hvala

Lahko se kdo odgovori?

New Report

Close