Prvi spolni odnos

za sex nerabis hodit zurat pa po lokalih itd…ce bi bil privlacen keri zenski, bi te ze ZDAVNEJ ogovorila

takih, k bi bli tok prvlačni, da bi jih ženske kr nekje zuni ogovorile za sex je pa zlo mal in jst ne spadam mednje in to ne pomen, da sm grd, ampak pomen samo to, da nism tisto ful prvlačn, k takih je res mal. a lahk ti pošlješ kako sliko, da te vidm, k si rekla, da si huda?

res? kje pa zivis? ali pa sem jaz iz lune in imam samo v mojem naselju ogromno sexualno privlacnih ljudi, tako moskih kot zensk.

ej ne vem. mogoče maš prov. hotu sm sam povedat, da jst nism tak, da bi mi ženske kr takoj rekle, da bi sexale z mano, kar pa ne pomen, da sm grd. jst sm tebe sam uprašu, če bi hotla z mano, ti pa nočš pa čeprav me sploh še vidla nisi. drgač je pa nasploh pogovorna tema o sexu v sloveniji na dnu. v nekaterih držav je pa to običajna tema pogovora in tam je tudi lažje navezati stik za sex, vsaj zdi se mi, da je tako.

Iz tega sklepam, da z mano nočš sexat zato, ker nism ful privlačn. Tut uredu, važn, da sva midva pol zaključila z najino debato. mogoče bom mel pa srečo pa bo kera druga iz tuki mela željo sexat z mano.

ITAK

zunanja privlacnost je minimalnega pomena, ampak tak, ki ima tako misljenje, verjamem, da ni cisto nic privlacen.

Zunanjost da je minimalnega pomena? na katerem planetu to?

Ja veš da, kr na netu ti bo ena dala, ko da so ženske karitas in bodo dale enemu, ker mu pač nobena druga ne da, ven se spravi, tja, kjer so ženske.

Rad bi porival, hkrati pa se sploh ne zadržuješ med ženskami in maš samo moške frende, svašta.

se strinjam z zgornjim postom od simpl . mogoče so res teme o sexu v sloveniji bol na dnu in da bi bli pogovori o tem res lahko bolj običajna tema. ampak da lažje navežeš stike?!? halo?!? tut po drugih državah ne bodo ženske kr letale za tabo pa ti dale vse po vrst če boš na forum napisu da bi rad sexu. se morš tut ti kej potrudit. brez truda so edin prostitutke…

o seveda je tako…predstavlej si ful fejst bejbo, zelo privlacno po videzu, vse oh in sploh, ampak je totalno nesamozavestna, ima slabo mnenje o sebi, se ne znajde, nima smisla za humor, itd..enostavno nima iskrice, ne izzareva tiste energije. in si predstavlej malo manj na videz privlacno bejbiko, zelo samozavestno, s ful dobrim mnenjem o sebi, s smislom za humor, skratka nasprotje prejsne bejbe. Verjemi, da bi vecina veliko raje naskocila malo manj lepo, ker oddaja tisto energijo, ki neizmerno privlaci..

Jaz bi vsekakor raje prvo.

Raje bi prvo? Ki je totalno nesamozavestna, posledicno tudi lesena v postelji (do tja ponavadi samozavestne ne pridejo)?
Ti verjamem, ker si po vsej verjetnosti mulc.

KAČA: nesamozavestne ženske lahko za moškega predstavljajo izziv. Ko dovolj zaupajo partnerju se jim precej dvigne samozavest. Tako da je tvoja logika da so potem take hlodi v postelji zgrešena. Verjamem pa, da imajo afne več izkušenj ampak ne predstavljajo izziva.

KAČA: kar tolaži se, da nisi lepa hehe

Mercedes1 to ni samo moja zdrava logika, ampak tako dokazujejo raznorazne raziskave (na to temo jih je ogrooomno).
In ne poznam niti ene osebe, katera bi zelela ob sebi cloveka, ki ima o sebi slabo mnenje

Če mi ženska ni vizualno všeč, se z njo ne bom ukvarjal. Ne pravim zdaj, da mora bit model iz naslovnice, ampak mora mi bit fukiš. Če mi ni, niti ne bom poskušal odkrivati, kakšna je v postelji.

jst si ne predstavljam ful privlačne bejbe, da bi bla nesamozavesta zarad svojga videza, saj jo obkrožajo sami lepi pridevniki o njenem telesu in bo zarad tega kvečjemu preveč samozavestna, ne pa, da sploh ne bi bla samozavestna. pa še neki, skor vedno maš na izbiro, da izbiraš med lepimi ljudmi tiste, k so bolj samozavestni pa bolj kul, tko da tisti, k so bl grdi manjkrat pridejo na vrsto. Skratka, zunanjost ni vse, je pa veliko in enako za sex, sex v zvezi ni vse je pa pomemben.

[/quote][/quote]
jst sm samo iskren in zato povem iskreno mnenje o sebi in moje iskreno mnenje je, da nism tisto ful privlačn, kar pa ne pomeni, da nism nč privlačn. Lahk ti pa povem, da je moje telo zihr privlačno, ker je pač take oblike in je tut neki mišičasto, ampak za glavo pa tega ne morm trdit, ker mam očala pa še z očmi ne gledam čist vzporedno.

Kmet je car…se nism že dolg tako smejal…

…se nism že dolg tako smejal…

New Report

Close