Prvi spolni odnos

Ja KACA, zato pa je vprašanje prvi spolni odnos…

odgovarjala sm na tole
nevem zakaj neb blo ze prvic oralca?js pravm d sm ga izvajala se predn sm zacela fu*at.tko da je biu tut pr prvm sexu oralc zravn.iz moje pa iz njegove strani.poza je bla pa js zgori

raj bi se gor dala

Jest sem prvič pri 16letih. Pri njemu doma. Takrat sva bla par okoli 5 mescev. Pred tem mi jo je tudi lizal in penetriral s prsti in jaz njemu fafala. Obžalujem pa samo eno stvar. Bila sem neumna in sem mu rekla, da sem seksala že velikokrat prej. Nisem mu upala povedat, da sem devica (ker enkrat je v nekem pogovoru rekel, da nebi sexal z devico).
Krvi ni bilo, uporabljala sem tampone in trenirala gimnastiko, seveda tudi uporabljala vibratorje.
Sva pa še kar par let bila skupaj, mi nikakor ni blo žal.

Kakšna mladina, a stara si bila 16 let in si do takrat do prvega spolnega odnosa že uporabljala vibratorje???

ne se razburjat

Jaz sem prvič s svojim dobrim prijateljem, ko sva šla taborit, in sicer pri 15. Blo je zlo vredu, zaradi intimnega občutka, ker je bilo obema všeč, ker sva se vzajemno zelo spoštovala. Najprej sva samo si ju samo drug drugemu dražila, po tem pa še oralno, sicer pa je poljubljanje tudi zelo soliden del. Od vsega je najlepše da se je zavleklo malce čez eno uro pa blo je zelo na easy. Drug za drugega sva vedela da je za oba prvič, zato za spolno prenosljive bolezni ni bilo bojazni. Zaključila pa sva z lizanjem sperme. Potem sva zaspala, kasneje pa se je on ponoči prebudil in mi ga začel dražiti, pa spet od začetka.

Moj prvi spolni odnos je bil oralni. Oralno me je zadovoljila 2 let starejša punca. Bilo je noro.

Jaz sem 1. pri 17 letih.. seksala sva ponoči in bilo je super. potem so naju zalotili njeni kolegi..

Lep Pozdrav. Mene pa zanima če je res da ženska lahko ob izgubi nedolžnosti iskrvavi. Sama sm namreč še nedolžna in so mi eni rekl da če mi ga bo dal tip prehitr notr da bom iskrvavela. Je to res?

Ah daj no. Vse ženske so enkrat nedolžne, pa so imele spolni odnos, pa poglej, koliko je žensk na svetu 🙂 Lahko krvaviš, ko se himen pretrga, ene krvavijo bolj, druge manj.

Matjaž

Ahahahahahaa to pa prvič slišim da lahko izkrvaviš

Kako sem srečen ker sem moški. Nisem se rabil sekirat za prvi spolni odnos, da bi me kaj bolelo, nikoli ne bom rodil (kar baje svinjsko boli).

Srečen ker sem moški hehe

Pri 18ih, pa še to s fantom s katerim sem še skupaj.

sej se ne sekerajo use zenske kako bo poteku prvi sex, oz. jst se nisem niti bolelo me ni, o krvi ne duha ne sluha. Kar se pa bolecin tice…moski ste itak navadne pi*ke glede tega

Ženske imate vse živčne končiče v ščegetalčku zato vas potem nič ne boli, če si zlomite nogo ali porežete roko.

In ti si ženska in to vse veš.

😀

jst še vedno nism sexu pa sm str 22. rad bi pa čimprej. če je kera za, naj napiše.

ce bi bla kera za nebi biu junfr

problem je v tem, da sploh ne hodm vn žurat, k nism tak tip pa mam sam moške frende, tak da sploh ni možnosti, da bi sploh kero najdu, zato se tle obračam, če bi bla kera punca za sex, k še nikol nism.

New Report

Close