Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina problemi s sluhom

problemi s sluhom

Pozdravljeni,

danes mineva že 8 dan, ko skoraj nič ne slišim na desno uho. Prejšni teden sem šla v torek k splošnemu zdravniku, mi je pregledal uho in rekel, da imam zamašeno. Uho mi je spiral in naj bi se uredilo. Ker še vedno nisem nič slišala, sem šla v petek ponovno na pregled. Sluhovod nisem imela zamašen. Rekel pa je, da imam uho rahlo rdeče(boli me nič) in prav tako grlo. Rekel je, da je cevka, ki povezuje uho in grlo in da mi je verjetno sluz zamašila cevko. Rekel mi je, da mi bo predpisal recept za kapljice. Opozorila sem ga, da DOJIM, imam namreč doma 5 mesečno punčko, mi je prikimal in predpisal Operil kapljice za nos in Geokorton kapljice za uho. V petek sem kapljice jemala, v soboto pa sem šla brati navodila v katerih piše, da med dojenjem jemanje obojih kapljic sploh ni priporočljivo. Prenehala sem z jemanjem. Danes je torek in jaz še vedno ne slišim na uho, prav tako pa mi v njemu tudi ves čas piska, zvečer pa imam občutek, kot da bi imela nekak pritisk v ušesu. Kaj lahko še naredim, da se mi bo stanje popravilo. Hvala za odgovor.

Lp, Sara

Spoštovani!

Oprostite za zamudo pri odgovoru.

Slabše slišite zaradi vnetega ušesa. Če se stanje v treh tednih ne izboljša, bi bilo treban na pregled k otroinolaringologu, da preveri sluh.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close