Najdi forum

Preživninki sklad

Pozdravljeni;samo nekaj me zanima; v kolikem času ste dobili odgovor glede vloge v preživninski sklad, tisti, ki ste jo poslali.
Hvala.

Se oproščam…..vročina dela :)) naslov teme je Preživninski sklad.

v roku enega meseca

nova
Uredništvo priporoča

Hvala za odg.; me je firbec 🙂 Sem pa danes tudi jaz prejela odločbo.

Še nekaj….. če prejemaš preživnino iz skada – a se to kaj pozna pri znesku otroškega dodatka?

zadnjo preživnino sem dobila za november. potem sem še nekaj časa čakala, ker so občasno prihajale z zamudo. ko sem vložila v preživninski sklad sem dobila najšrej zavrnjeno, ker mi je kao plačal 12€ preživnine preveč in mi torej ni bil dolžan celih treh preživnin (a sem jaz kriva, če je prostovolčjno navzgor zaokroževal zneske)… tako se je zavleklo, da sem od sklada prvič dobila v juliju.
Ko je gospod privatnik ugotovil, da dobivam preživnino od sklada, je kar naenkrat imel spet prilive na račun. In groza, so mu rubili prilive in jih nakazali meni.
In sedaj je ogenj v strehi in cel halo in pismo s sodušča, da moram umakniti rubež…

Ker gospod misli, da če meni od julija naprej plačuje preživnino sklad, on ne rabi nič dati za tisto vmesno obdobje.

Žalostno res. Jaz sem imela tudi vsega poln kufr….same obljube. Je bil ziher, da ne bom nič uredila, pa sem.

Acjom, teža je težka in resna, ampak jaz se ne morem nehat smejat. Ves čas se mi prikazuje isti ksiht, kot ga ima tvoja muca, zdaj na…tvojem bivšem :-)))))))).

hahaaha….no comment. :)))) Itak pa si lahko misliš kaj si misli o meni. Sem že vajena. :))))

New Report

Close