Najdi forum

ZELO ZELO slaba primerjava…

Osnovni program v nas je IZRAZITO egoističen… kar potem podre vso tvojo teorijo. Je pa podoben tistemu scenariju ki se zgodi ob propadu civilizacije zaradi bolezni ali česarkoli podobnega iz filmov ki jih lahko poiščeš…

Zdaj si povedal ravno nasprotno od tega kar si prej skozi celotno temo razlagal in dopovedoval in začenjam se spraševat če sploh razumeš naravo človeka(osnovni program)

Prej si dejal da moraš narediti nekaj kar je prav ne samo to kar je fajn….

No to kar je fajn je osnovna narava človeka to kar je ”prav” pa je software dobljen od večine in vzorcev ovc po svetu.

BIOS (v tem primeru) nadgradi evolucija, verniki naj kar sanjajo ja… sami ga lahko le zavestno negiramo oziroma delamo po drugi poti, kar pa ne spremeni BIOSa ampak ga le negira… zavestno pa ga običajno negiramo takrat ko od nas družba pričakuje in pritiska takšne ali drugačne zahteve kot so ”kak to da še nimaš punce/fanta saj si že XY let stara, zdaj bi že mogla načrtovat dom BLA BLA BLA”

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

In ta osnovni program je egoističen in omogoča samo LASTNO preživetje in lastne užitke, ta tebi deluje, ne dvomim 😉

Punce so pa malo drugače sprogramirane in se želijo še razmnoževati in to planirajo še za kak dan naprej, leta naprej, česar ti v snojem egoističnem programu nimaš 😉

Vendar tudi ti bi rad “telesvau” z njo in če to želiš boš moral preprogramirat svoj egoistični program v kolikor ti tega niso starši pravočasno storili. To ti “ona gospa” razlaga….

Se pravi če želiš dolgo in srečno telesvat in gledat kako si pustil sledove v naslednjo generacijo moraš preseč egoistične želje in se prilagodit v skupno dobro….

Matkič res si zlat, odličen primer fanta, ki se ga naj punce izogibajo, če želijo imet kmalu resno zvezo z mislijo na potomce, no za kakšne “tahitre” užitke si pa idealen…

Še sploh veš kaj si prej napisal? podrem bolj ali manj tvojo celo primerjavo ti pa spet na mene osebno… jaz debatiram na občem ti pa skoz na mene projeciraš probleme…

Poglej naravo kak deluje preden govoriš o nekih umetnih vzorcih ki si jih dobil od civilizacije… Moška žival pride podre samico in večinoma gre naprej… samica pazi na otroke in je ”doma” naša civilazacija pa se kar naprej na čelu z cerkvo bori proti naravi ljudi z svojo monogamijo, zakoni in umetnim ustvarjanjem črednega mišljenja.

Jaz nebom mel otrok ker bo to bolj v skupno dobro kot pa ”vaši” potomci če smo že pri skupnem dobrem ane…

Smešno je da se me nobena ne izogiba… bolj obratno jaz se moram izogibat žensk pri takih debatah… ker kar tupijo svoje čeprav jim povem kaj si mislim. In če bi zdaj si tak zaželel bi mel 2 potencialni(morda3) punce za zvezo… pa tega ne želim one pa kar naj upajo. 😉

Jaz sem najbolj direkten človek kar jih poznam… Vedno so se borile(in se še borijo) kak hočejo bit enakopravne, no jaz ženskam VEDNO dam to možnost in so enakopravne… ampak vedno s tem pridejo tudi slabe stvari, enakopravne so v vseh pogledih… ne samo v tistih ki one hočejo bit(plače itd)

Za mene s(m)o vsi prvo ljudje in noben nima ”VIP” statusa pri meni, če se z nekom nekaj zmenim in dogovrim lahko pride moja najbolj ljubljena oseba mimo pa če želi da nekaj nardim bom reko ”ne z onim sem se zdaj zmeno nemorem mogoče naslednjič”

Vem da ene to boli ker mislijo da so nekaj več pa se izkaže da so samo ljudje kot vsi ostali zraven njih.

Ampak ti se pač ne naveličaš in to je moj zadnji post kjer bom odgovarjal na take neposredne ali posredne provokacije od tebe ker mi pač zato ni, ti si se odločo sprejet da nekaj tak je ker pač je, brez da bi mel za to tehten razlog ali logičen zaključek tebi kot kaže ustreza in si se pripravljen vso življenje podrejat neumnim logikam črednega nagona, no jaz tega ne mislim storit… in najhujše je ko taki kot ti potem pametujejo drugim da tak mora bit ker drugače ne gre… Takih primerkov mam na tone v življenju in še vedno sem jim zaprl usta ko govorijo ”ne moreš to tak delat” jaz pa nardim in rečem ”poglej lahko!” če se mi ljubi in se mi zdi smotrno ovržt njihovo neumno logiko tebi pač tega ne morem dokazovat preko interneta zato boš tupil svoje do nezavesti.

Jaz pa sem že zadnjih 8 let dokaz da to tak gre 🙂 ti pa lahko verjameš al pa ne…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]
nova
Uredništvo priporoča

Matkič če si se tako odločil, da boš tako živel, tudi prav, samo ne igraj se z čustvi drugih zaradi lastne čustvene otopelosti.Ne ne vem, spomni me 😉
Pozabljaš kdo in zakaj je odpru to temo, in v tem kontekstu si ti idealni primer zakaj jima škriplje, zakaj je “zahtevna” prišla spraševat 😉 Zato ti pravim, da si zlat, upam samo, da je uspela iz teh “črev”, ki sva(smo) jih napletla izluščit kaj uporabnega.
Če veš da delaš prav in imaš toliko potrditev vsak dan o pravilnosti svojega početja, kaj se razburjaš? Živi kakor ti paše, včasih je tudi narobe, prav ;)) Malo preveč si poenostavil :)) razumem, vzel/videl si le tisto kar tebi paše.

Moška žival se preklemano namuči predno jo ženska žival izbere in vedo moška žival dvori ženski, vedno se moška žival izpostavi, dokaže z xy razlogi, da je potem izbrana. In pri živalih kjer imajo malo potomcev in so ti ob rojstvu nesposobni za življenje skrbita obe živali m+ž za zarod…. 🙂
Zdej če si ti bolj kot kak žabon, ki naskoči, posperma in gre, potem….

Ah, punce ne se preveč matrat z vsakim žabcem, ki ga strečate, ne bo iz vsakega princ ratal pa, če celega oslinite in znucate jezik na njemu ne bo nič.
Tapravi se že ob prvem poljubu prelevijo iz žabca v princa, ostali so izguba časa, sline in jezika…. ;))

Se strinjam, VENDAR kaj pa potem ko je samec izbran? Se potem tudi muči vsak teden znova in znova?

Seveda ne 😛

Ziher se maš za pravega… hehe

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Seveda ja!!!

Potem se “mučita” skupaj, česar ti nočeš, ti bi kar delal sam dalje, ne meneč se za tisto katero bi pospermal, kot žabec. Ne more ona vse sama! In on ne more sam! To je tako narejeno pri naši vrsti, ne moreš brez posledic ven iz tega tira…
Ne moreš v veter scat, no v bistvu lahko samo si moker od lastnega pišanja….Ni efekta, da se olajšaš, spet je vse na tebi iz zunanje stzrani….
Skupaj pa zmoreta čudeže, vzgojiti mladička v odraslo, odgovorno “žival”.
Poglej ptičke, ki spletajo gnezdo, večinoma skupaj, izmenično grejeta zarod in skupaj skrbita zanje, dokler ne zletijo. Odstrani enega in nebogljen zarod propade…
Take si umišlja le človeška družba, ki se je že toliko oddalila od bistva in ustvarila umetne potrebe, da manipulira v korist nekoga. Iz žensk delajo nekaj… ne vem kaj…vse naj imajo iste joške, našobljene žnable, tako in tako rit, noge…… Moški naj ima ne vem kaj, da je zanimiv in vse to je treba plačat nekomu…. Zmanipulirajo ti čustva in potem te molzejo… Seveda, bil sem izbran ;))
In predno sem bil izbran sem se tudi tako zaletaval z glavo v zid, poleg okna in vrat….
Podobno sem si domišljal, da lahko postavljam JAZ pravila…… AHAAAA…..
Potem sem se tako nabutal, da nisem več mogel stat in sem po štirih prilezel skozi odprta vrata, ki so bila zraven….

No, upal sem, da ti ne bo treba razbit buče, samo ti si (še) pre visoko nad oblaki, da bi me slišal…
Ti bo že katera ali nekdo spustil tisti balon, ki si ga napihuješ…He,he,he

Ne se dat Matkič, ne se dat, ne priznaj, pa če te živega oderejo…… :))))

On_ : Matkič = 1 : 0

😀

Drugače pa dobro napisan tale zadnji komentar On_ 🙂

Če pustimo nekatere eksteme ob strani, se moram z Matkicem strinjat vsaj glede tega, ko pravi kaj je kdo za koga pripravljen narediti in da je vsekakor pri tem zaželjena neka recipročnost. Še najbolje pa je, da se najdeta dva, ki imata vsaj nekaj skupnih intersov.

@ On_

se ti ne zdi, da s svojimi stališči ženske malo podcenjuješ? Ob branju namreč dobi človek asociacijo ubogih “možinj” napravljenih iz Adamovega rebra. Skratka neke podvrste, ki brez dedcev niso sposobne nadzirati oz. usmerjati niti svojih čustev in katerih edini cilj in želja je biti oplojena in rojevati potomce.

Vsedi se malo in poglej kdaj national geographic in Discovery prosim no… ne se lagat vsem na očeh…

HAHAHAHAHAHAHAAHAH če je merilo da si pravi moški to da si ”izbran” potem raje nebom pravi moški sploh ko gledam po mestu koliko ”pravih” ”moških”(so sploh moški z emo frizuricami in oprijetimi leder jaknami?) je ”izbranih”

Lepo te prosim no… to ni nič od merila za pravega moškega…

o ne ne bo… ampak no ja naj bo po tvoje da boš nehal z takimi idejami… napihujete si pa balon kvečjemu taki kot ti ki mislite da ste pravi če vas je ena izbrala… mene jih je izbralo več pa se mi to ne zdi kot merilo za pravega moškega daleč od tega…

pa srečno…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Pravi moški , precej osladno se sliši in ima lahko več pomenov.
No, rekel bom, da zame in verjetno še za koga, ne moreš bit pravi moški, če razmišljaš o tem, da boš v partnerstvu počel kar te bo volja, neglede kaj si ona misli, sploh ko bi dobila “mladičke”…
Ja poglej si dicovery, katera žival vrže lastne otroke čez balkon? pravi moški? :(((
Ker ni bilo po njegovo je lastnega otroka vrgel čez balkon…!!!!? :(((…..
Saj si ne predstavljaš kaj to pomeni, nimaš stvari v življenju (ne kolo, računalnik šah, nič nimaš takega!) , ki bi ti lahko toliko pomenila kot ti otrok in ne moreš vedet!!

Dej Matkič nehaj, ker ne veš o čem govoriš!
Ko boš imel lastne otroke z žensko, ki jo boš spoštoval in otroke vzgojil v odgovorne ljudi se pa oglasi in soli pamet “kako je treba babo zrihtat, da boš delal kar ti paše…”
Saj nimam nič proti tvojemu načinu življenja in razmišljanja, samo povem ti, da ta način ne gre skozi, če hočeš imet…ma ne, če hočeš bit pravi moški ….
In pravi moški ni tist ki je “podru” pol Lublane, neko drugo (univerzalno) merilo obstaja…
V vseh kulturah sveta! Kaj so vsi bedaki, samo ti si pameten…? ccccccccc
Niti najmanj jih ne podcenjujem!!
Govorim o tem, da imajo one “nekoliko” drugačen pogled na svet kot ga ima Matkič napr.
In da obstajajo neka univerzalna pravila na celem svetu, neglede v koga ljudje verujejo. Nima ta moj pogled nič veze z “rebrom” in njim povezanim naukom, če na to namiguješ. Oni so samo to “univerzalnost” spretno vtkali v svoj nauk za neke druge namene 😉 . Kot tudi vse druge religije. Pač skozi ta “splošna pravila” za našo vrsto, vlečejo vodo vsak na svo mlin….

Seveda smo različni in tega ne gre prezreti, ni pa to tekmovanje, kot ga smatra Matkič&Co, moralo bi bit sodelovanje, samo prevečkrat ne slišimo drug drugega.
Na začetku se še slišimo, ko smo sveže zaljubljeni, si šepetamo, ker so naša srca blizu drug drugemu, ko gredo srca vsako svojo pot začnemo kričat drug na drugega, ker se ne slišimo več…

Zato utrujam Matkiča s tem, da ne more sam capljat po svoje, ker ne bo uslišan in jih lahko še 10.000 proba ne bo za dolgo nobena ostala… Pa kaj bi to samo da se sam olajša, nadiha…
Ane Matkič to je pomembno za pravega moškega, da je on zadovoljen??

Nevem točno če se pogovarjata o dvorjenju ali pa prikazu neke moči in temu, kako samice v živalskem svetu sledijo samcem. Mislim da sta zašla v skrajnosti in pod to mislim… Primerjanje človeka z živalmi. Dejansko ne moraš človeka primerjat z živalmi, niti živali ne moraš primerjat z živalmi. Ja, saj je lep alfa prikaz, ko se pogovarjata o levih in njihovih levinjah. Ampak kaj če kdo omeni pingvine? Tudi pingvini so živali a parijo se le z enim do konca življenja. Imajo čisto drugačen način obnašanja kot plenilci, zato je tudi človeške odnose treba vzet kot táke; se pravi, take kot so.

In to niso taki, da bi moški le čakali da ženske naredijo svoje korake, ampak so pač taki, kot so. Osebno sem pred dnevi dobil ogromen prikaz celotne situacije s povsem druge strani kot sem jo gledal do sedaj sam in moram povedat…težko protiargumentiram zadevi. Oseba mi je začela razlagat s prispodobo iz biblije; in ker sem mislil da se bo vse skuapj preveč navezovalo na krščansko vero, nisem od začetka poslušal in nevem za kateri del iz biblije gre; sedaj mi je seveda žal da nisem bil bolj poslušen. In sicer, gre se za prispodobo kjer se moški in ženska igrivo lovita. Moški jo ujame, ženska se mu izmuzne in steče naprej; moški pa seveda za njo. Nato je to povezala v današnje odnose in pravzaprav ni nič drugače in kot primer – govorim o ljudeh, kateri so imeli izkušnje z resnimi odnosi… Spoznaš žensko

M – – – Ž

s katero se zbližaš,

M – Ž

nato pa se ti naenkrat kar več ne javi; na tem forumu bi temu rekli, da se ustraši zaradi preteklih izkušenj

M – – Ž

In nato ima moški možnost izbire. V velikem primeru se zgodi ali a) moški doživi zavrnitev ali b) jo zgoni nekam ker se mu s tem ni za ukvarjat, saj so one night standi neki čist drugačnega, bolj enostavnega in splho hitrejšega. Zgodi se to, da se on oddalji od nje

M – – – – Ž

Nato oba pristaneta na MoNu kjer ženska govori kaki debili so moški da ni več nikjer nobenega iskrenega pravega moškega (dejansko sploh ne vedo kako bi povedale kaj je to kar iščejo, zato uporabijo kar izraz “pravi moški”) , moški pa govori kake pr******e so ženske ker ga najprej ogrevajo pol pa izginejo; da ne govorim o moškem, ki ob tem doživi zavrnitev in vso krivdo pripiše sebi ter se sprašuje kaj je z njim narobe. Bister pogled na to sitacijo pa ti hitro pove, da se gre zgolj za testiranje moške stabilnosti “ali bo moški ostal tam in izživljal svoje občutke do mene, ali se bo pa zlomil” in moški ki vidi zavrnitev bo dejansko odšel in je na koncu on zavrnil njo ne da bi se tega zavedal. In to je njihov izraz “pravi moški”, ki bistro vidi le odnos med njim in svojo izbranko in ne gleda nanj skozi oči svojih predsodkov. Pojavi se vprašanje “Koliko ti je nekdo všeč? Si pripravljen iti preko sebe in svojih strahov pred zavrnitvijo, da dobiš nekaj za kar misliš da si vreden?” Vse ker je treba naredit je, vztrajati in se ne zlomiti pa ji slediti zaradi tega ker tako želite.

M – Ž

Ta občutek je dejansko lep, tako da če te spremlja tesnoba ali zavračanje, pol ti že govorijo predsodki in če jih boš poslušal, si potencialno zvezo končal sam.
In na takšen način se zgodi – in sedaj citiram prvo osebo kateri sem povedal to, kar sem napisal zgoraj – “Več kak poznano! To je – to. Ženskam pač ugaja, če nam – sledijo. Tudi po večkratnih zavrnitvah, igranju nedostopnosti itd. Očitno si na takšen način me hranimo svoj ego. Kdo bi si mislil … Je pa res tudi to, ka se po večkratnih poskusih in vztrajanju vse bolj “mehčamo”. Težko to razložim – v tem času se razvije zaupanje, “všečnost”, simpatija, kar zna privesti do ljubezni.

Zato pa – sprejmite situacijo taka kot je in ne kot neko igro ali zavrnitev, ker dejansko po tem vi zavračate njih. Ne vztrajaš zaradi nje, vztrajaš zaradi sebe “Ta ženska ni moje življenje, ampak mi je všeč in ji bom to tudi pokazal tolikokrat in vem da bo uvidela… če pa ne bo, pa me ni vredna”.

~~*~~~~~*~~~~~~~~~*~~~~~*~~ There are two wolves fighting in every one's heart. One is love, the other is hate. Which one wins? The one you feed the most...

Twilight

‘Več ljudi ko srečam, ljubši mi postajajo psi.’ ;))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Twilight lep opis in se strinjam s tabo.
Nekoliko se ne strinjam s tem:Mislim, da smo si precej podobni, bolj kot si mislimo, seveda ne dobesedno pa vendar, če vse skupaj pogledaš iz neke distance, želje po preživetju vrste skozi posameznika ne moreš delovat v neskladju z naravo, s tem s čimer smo prišli do sem, v ta čas.
Šele nekaj desetletji živimo v nekem “razkošju” materialnih dobrin in skozi to smo začeli gledat tudi partnerstvo, vendar se nam nekako ne izide, kar dokazuje tudi ta forum, ta tema, kjer avtorica toži po zapostavljanju od strani nekoga, ki ga ima rada. “Nič” materialnega jo ne veže nanj, on bi pa na nek način “trgoval” na materialni način, tudi Matkič ima te ideje, ker mu je to nekako domače, znano in se ne upa spuščat v neznano področje – čustva. Odnos bi fural na nekem izračunu daj-dam in ga je strah, da ne bi “preveč” dal, da ga ne izkoristijo. Tako si nekateri domišljajo, da si lahko kupijo otroka, ker je pač na trgu in oni imajo željo in denar, kaj čuti otrok jih ravno ne zanima, važno je, da so oni zadovoljili svojo potrebo. Podobno kot fant avtorice, njemu je bolj važno vse ostalo, lastne potrebe, kot pa potrebe partnerice, da ga le ne bi preveč izkoristila…

Seveda je… ampak eni tu mislijo da tega ni… Razmerje med dvema je daš, dobiš… to se morajo vsi strinjat… seveda načelom bi naj dajali BREZPOGOJNO ampak to seveda ni res… Če pa kdo trdi da je pa naj pove če bi ostal z punco če bi postala par in potem mu bi ona rekla da ji ni do spolnih odnosov za 10 nadaljnih let…. ne me zajebavat no da boš 10 let gledal v luft in jo tolažo…

@Twillight ja…

Ampak tu zraven tvoje zgodbice ki je dejansko realna pa gre zraven tisto…

Moški ne želi nič dobiti prelahko/prehitro po drugi strani pa se hitro naveliča…

To spada pod to, če bo ženska predolgo tekala naprej oz vstran se bo velika večina naveličala, ostali bodo samo še tisti ki jo bi radi le in izključno podrli!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Seveda ni res, še en dokaz kako malo veš o teh stvareh 🙁 .
Pa brez zamere nočem te žalit.

Brezpogojna je le materina ljubezen, le ona te bo imela tako rada, da KARKOLI boš naredil, boš še vedno njen otrok!
Vse ostalo so pogojne ljubezni, izpolnjevat moraš neke pogoje, ki jih skupaj postavita, dorečeta in ne moreš pričakovat da ti bo “dala”, če ne boš izpolnjeval pogojev! Da ti HOČE “dat” moraš izpolnjevat njene pogoje, koliko se v teh njenih pogojih najdejo tudi tvoji je pa stvar tvojih “diplomatskih” spretnosti, ne ukazovanja, zahtevanja!

Zadeva je zelo podobna kot pri plesu. Moški je tisti, ki vodi (ne ihtavo cuka plesalko po plesišču) in ženska je tista ki sledi.
Komu pa ona želi sledit 😉 ?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ljudje se odločajo za one night stande zato, ker za njih ni potrebno delati in veljajo kot za enostavne; vse se zgodi tokom noči. Če si z nekom pišeš 2 meseca, pa se začenja umikat in ji slediš, nikakor in nikdar ne gre za seks – prav zaradi tega ker če hočeš seks ga dobiš v večeru in ne po 3 mesecih lovljenja. Ostajajo vztrajni ki jim punca pomeni nekaj zadosti vrednega, da jo sploh lovijo.

~~*~~~~~*~~~~~~~~~*~~~~~*~~ There are two wolves fighting in every one's heart. One is love, the other is hate. Which one wins? The one you feed the most...

No če so vse ostalo pogojne ljubezni potem nevem zakaj si jaz ne zaslužim imet pogojev tako kot ženska…

moji pogoji so pač takšni kot so njeni pa takšni kot so, nazadnje morava OBA popustit malo, ne pa samo jaz…

Je tako ali?

Oziroma vbistvu bo bolj popustil tisti ki si bo bolj to želel…

Meni je en zelo pameten moški dejal, da moč nad zvezo ima tisti ki mu je manj do nje… in to je res… zato pa imam jaz moč nad vsem tem.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Še vedno drži trditev da če bo punca dovolj dolgo tekala vstran se bo moški naveličal, in drznil bi si rečt VSAK moški… To je za mene dejstvo, če pa ne pa razmisli če bi se trudil še vedno z dekletom ki bi teklo vstran in naprej od tebe 10 let… jaz vem da ne(pretiravanje je za prikaz bistva!)

Če pa nikdar in nikakor ne gre za seks, pa bodi v zvezi brez seksa 10 let…. pa me zanima če bo potem šlo za seks ali ne 😉 Samo tak me zanima ker si moški in me zanima če bi 10 let gledal v luft in čakal da bi tvoji dragi blo končno za akcijo…

Ne govorit neumnosti prosim in prikrivat dejstva da nikdar ne gre za seks ker VEDNO pride do seksa in zato VEDNO tudi gre za seks.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Pretivaranje je za prikaz necenjenosti; moški ki so vedno tam se prav tako nizko cenijo kot moški, ki niso nikoli tam. Jaz govorim o moški stabilnosti; takšen, ki ve kaj bi rad in ve kje je meja do katere se on trudi za njo in po drugi strani, kjer je meja zdrave samopodobe. Dokler si v okvirih boš težko razumel kaj ti hočem povedat… če moški gre prehitro je ali mnenja, da je ni vreden ali pa je dejansko ni; če gre pravočasno je mnenja, da ona ni vredna njega; če gre prepozno pa dejansko sploh ne gre ;). Nikakor ne rabiš 10 let da ji prikažeš da ti je nekdo všeč, prej 10 dni.

Če pogledaš mojo(e) objavo(e) boš videl, da nikjer nisem napisal da je seks nepomemben element v zvezi; zato ker je. Lahko bi ti rekel da si še enkrat preberi kaj sem napisal, ampak ne bo nič veljalo ker moje stavke razumeš drugače kot jih želim povedati – in to je neumnost – tvoje mišljenje, da so vsi tipi isti in hočejo izrecno podirat vse po vrsti. Elaborat: če hočeš seks, greš večer ven, bilokero žensko specaš in se golo zabavaš; če pa hočeš seks Z NJO, pa se ne gre toliko za seks kot za njo in kot dokaz za to te pozivam, da se v času zaljubljenosti v osebo A daš dol z osebo B in mi poveš kako si se ob tem počutil in na kaj si mislil. Z drugimi besedami…Ko loviš žensko katera ti je draga, je ne loviš zaradi seksa ampak zaradi nje. Ker če hočeš le seks, lahko greš k drugi, ki bo mogoče za seks celo lovila tebe. Zato…ne, ko ti je nekdo všeč je nikoli ne loviš zaradi seksa ampak zaradi občutka ki ga čutiš ko si ob njej. Fakt.

~~*~~~~~*~~~~~~~~~*~~~~~*~~ There are two wolves fighting in every one's heart. One is love, the other is hate. Which one wins? The one you feed the most...

Kje pa je MEJA? to se mi zdi tak… spet zelo relativno in filozofski material… Jaz nikjer ne vidim meje da bi nehče reko meja je 20 dni… ne ker je to odvisno od vsakega posameznika oziroma od njegovega videnja meje ki je pri enem 10 dni drugem 3ure enem pa 10 let…

No in kakšna je meja ultimativne objektivne samopodobe… pozna je nihče ampak vsak za sebe misli da jo pozna…

kar se pa tiče pokazat da ti je všeč itd…. potrebuješ par sekund in sicer da ji to poveš… kazanje je preveč relativno če pa ti rečeš VŠEČ SI MI pa ne more drugač vzet kot tak kot si reko, zato sem nasprotnik nebesedne komunikacije ker je relativna in zavajajoča ker si jo vsak vzame po svoje.

Tam je pa ”catch” bi rekli… ker tisto odebeljeno v 99% MINE…(pa bi se kregal da v 100% pa ne upam ker 100 je preveč in mam morda narobe)

meni je bla pri 19tih ena punca všeč pa sem se dal na maturantskem z drugo dol pa je blo čisto vredu občutek ker takrat ne razmišljaš ko se daješ dol… potem pa je blo morda malce razmišljanja MED AKTOM pa zagotovo ne 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

New Report

Close