Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja premoženje bivšega pri plačilu vrtcu???

premoženje bivšega pri plačilu vrtcu???

Ja lejo, potem bi morali revidirati vse ločene, tiste, ki so bili poročeni in tiste, ki so bili na koruzi 🙂

Vidva sta bila poročena/koruznika, imela kot par otroka in se nato ločila. Eni pa rodijo in že takoj urejajo preživnino – ti bodo morali dokazati, da res ne živijo skupaj – ali pa se ločijo po prvem in nato rodijo še enega, pa tudi za tega uredijo preživnino … no, tudi ti bodo zdaj morali dokazati, da res ne živijo skupaj.

Lahko pa, da je res po tvojem in bomo vsi drveli na CSD dokazovat, da nismo več skupaj, razen če nismo vnovič poročeni oz. niso vnovič poročeni naši bivši. Kaj meniš?[/quote] ne vem….zakon velja za vse enako, ko sva midva šla narazen je imela tamala 1 leto in 3 mesece, nobeden od naju se ni poročil…..ni zakonskih zadržkov, da naju država ne bi smatrala za izvenzakonsko familijo……..kaj pa ti misliš?….[/quote]

A ni bilo to že zdavnaj?
A ti resno misliš, da bodo vseh toliko in toliko deset tisoč ločenih parov vabili na dokazovanje?

ne vem….zakon velja za vse enako, ko sva midva šla narazen je imela tamala 1 leto in 3 mesece, nobeden od naju se ni poročil…..ni zakonskih zadržkov, da naju država ne bi smatrala za izvenzakonsko familijo……..kaj pa ti misliš?….[/quote]

A ni bilo to že zdavnaj?
A ti resno misliš, da bodo vseh toliko in toliko deset tisoč ločenih parov vabili na dokazovanje?[/quote]

glede na Katarinino temo bodo

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Vseeno je to logičen ukrep

Aha, mislil sem na dokazovanje, da pari živijo ločeno.

Zakaj že?

tudi res, samo to ima lahko zelo neprijetne posledice za tiste, ki so na sveže ločeni in imajo v komunikaciji veliko težav, še posebej tiste, ki si medsebojno nagajajo…..nam “tastarim” je pa v urnebes hecno in se nam zdi butasto, še posebej glede na to, da so se hvalili, kako nas bodo prositelje do konca razgalili, sedaj pa se je izkazalo, da ne morejo ali želijo preveriti novih gospodinjskih skupnosti povezanih oseb….katarinin bivši je že na novo poročen, moj bivši, pa je na svojem naslovu imel prijavljene že dve novi partnerici in njune otroke………

naj pač povežejo še kakšno drugo bazo v ta svoj vundernedelujočsistem s katerim se hvalijo……to, da bom sedaj jaz iskala priče okol sosedov kako ne živim več z bivšim je meni bolano….konec koncev lahko socialna delavka vzame pot pod noge in sprašuje sosede sama, če ji ne bo nerodno…..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

New Report

Close