Najdi forum

prblem z sodnico!

Ne se ne bom več nič nardila,ker ni vredno kot praviš ti zame in za dobrobit otroka!

Kolotek ali kotlotek karkoil že si, če si ti v živo tako zoprn potem ti pa resnično ne preostane drugega kot ANČKA iz sex shopa, ali pa luknja v steni ….hahhaha 😉

Zalostno je, da je posameznika sram dat stvari v medije, sodnico pa boli en k.. ce se jo vlaci ali ne po medijih, katastrofa! Pa ravno njo ki ima tako pomembno javno sluzbo, bi moralo to se kako brigat in morda na podlagi ze kaksnih prijav dat odpoved, pa naj gre kobilam zvizgat.

Kotletek, kaj si spet pozabil antidepresive in pomirjevala? Pa od kod tebi taksne travme… saj si ubogi, zaprt v svetu, med ljudmi, ki nic ne delajo po tvoji volji :(.

Mnenje – ma kje, pozabi, taksni tipi glumijo in se dobijo komot kaksne revice, ki jih nihce drugi noce.. samo prej kot slej so en z drugim in en zaradi drugega pa vsak zaradi sebe in svoje slabe izbire se bolj travmatizirani in depresivni.. Pusti ti to, oni ze seksajo, tu in tam, samo to taksne, ki jih naceloma se pes ne povoha. Saj vidis da ima tip tudi tu neke simpatizerke, ki so tocno taksne, kot jih opisujem, revice ki jih noben ne povoha in so zadovoljne, da tu in tam dobijo pozornost moskega ali zenske, pa kaksno batino ce niso pridne in to je to.

nova
Uredništvo priporoča

Ali imate ženske premalo argumentov, da morate stalno ponujati svoje mednožje, seveda v primeru, če vam nihče ne ugovarja.

Se temu mnenju pridružujem. Če pa se vrnemo na temo sodnikov zagotovo zagovarjam stališče, da bi njihovo delo (nedelo) moralo biti pod strožjim nadzorom In seveda odgovornost z njihove strani ne bi smela izostati. Sodnik lahko praktično napiše karkoli. Brez strahu zase. To se bo moralo končati. Namreč sodniške zmote niso novost.

oh, omenjate da so moški prasci, ne ravno nasprotno: PRASICA SE NASTAVI IN KAJ TI PREOSTANE KOT ŠE DA PORIVAŠ, pol si še prasec. S takimi psovkami ne pridemo daleč. Realnost je kruta, spet bi rekle ženske zoper njih, a ni res. Saj same želite biti vpadljive, seksi-izzivalne, sedaj je celo moderno da hodite napol nage kar v črne hulahopke oblečene, po možnosti brez gat ali špaga-gate. Vse to je neokusno amoralno. Oblačite se kulturno in ne rastegujte mednožja brez potrebe.
ZAKAJ VSE TO:
jaz sem žrtev nespameti, ponudila mi je mednožje in sem delal in iz tega je nekaj zraslo-otrok. Čeprav sem jo mislil….. je v meni prvladal čut do malega bitja, z njo nimam seksa, a vzdržujem njo in otroka in ne eden ne drug nista lačna ne bosa, kvečjemu si jaz kupim kakšno oblačilo pod pogojem, da mi kaj sredstev ostane, sicer hodim v starih cotah.
Ljudje smo različni, a ženske, da vam je jasno tu sem debelo ogoljufan jaz, in ženske nasploh morete vedeti, da ste spolno izzivalne, vsiljive.
Sodnica gor ali dol Nelly se mi zdi kar v redu kot baba in nekje življenjska, druga stvar pa je JANA PETRIČ- ta je že dala TALAR-šolo lobiranja skozi, lobiranje pa vemo kaj je in konkretno je lobirala z Križan Francijem-direktor ROGAŠKE, da si je ta tako za kolega pridobil novo MERCEDES S500. tA PA JE PRAVA ZA LOBIRANJE, NELLY PA NE!

Lep pozdrav, pa seksajte s pametjo in ne z ritjo

Kaže, da je še kdo poleg mene ugotovil pasmo nekaterih avtoric ::)))))).

Pozdravljena nazaj 🙂
Me veseli da si že zamenjala odvetnika,četudi si imela,kot ti praviš vele znanega ;)…Kakorkoli hočem ti povedati sam to-predsednik sodišča je eno(ni važno koliko sta si dobra sodnica in on)Ministrstvo za pravne zadeve je pa drugo.Ministrstvo je za to tam,da pomaga,kar je dolžnost le tega!
Jaz ti iz srca svetujem-ne poslušaj,kaj ti vsi!? pravijo,kajti imaš pravico sestaviti pritožbo in reagirati tako kot je treba v takih zadevah.Sicer je to tvoja zadeva,vendar jaz če bi bila na tvojem mestu,nebi čakala,nebi odlašala ampak zadeve vzela sama v roke in začela biti borka-ne zase ampak svojega otroka.Pomisli samo na to,kaj vse je izgubil otrok v tem času,česa vsega se je na lahek način znebil oče :)…Oče moje mlajše se je izogibal zelo dolgo-jaz sem bila priznam,neumna ker sem verjela njegovim obljubam,da bova uredila vse izvensodno..vendar,ko pa sem začela razmišljati o tem,kaj vsak mesec ne morem privoščiti mali,ker mi manka ravno ta preživnina,ki bi jo moral on dati-mi je počil film in začela zadeve reševat in to uspešno.
Hotela sem ti samo to povedati,da ne glej na to,kdo se z kom pozna,kdo je z kom dober..imaš svoje pravice,ki jih moraš izkoristiti in z tem pokazati,da nisi bebec,ki zadev ne pozna,kajti že z samo pritožbo,boš pokazala sodnici,da si nekaj brala,nekaj se informirala itd..in se ne bo mogla več igrati z tabo kot mačka z mišjo :))) če me razumeš…
Seveda pa naredi,kot hočeš,prosila si za nasvet,jaz sem ti ga dala..in seveda veliko ostalih..kaj boš naredila,je pa seveda tvoja stvar..Kar pa se tiče medijev-dosegla ne boš nič.popolnoma nič,samo možn še večji srd sodnice si boš nakopala..in z tem naredila otroku škodo…Vem iz lastnih izkušenj,kake občutke in frustracije povzroča sodnikom medijsko poročanje in izpostavljanje :)))))[/quote]

Čao,
kaj me lahko kontaktiraš tu ki bi rada prav osebno govorila z tabo,če seveda lahko in če imaš časa!
Lep pozdav1

Pozdravljena nazaj 🙂
Me veseli da si že zamenjala odvetnika,četudi si imela,kot ti praviš vele znanega ;)…Kakorkoli hočem ti povedati sam to-predsednik sodišča je eno(ni važno koliko sta si dobra sodnica in on)Ministrstvo za pravne zadeve je pa drugo.Ministrstvo je za to tam,da pomaga,kar je dolžnost le tega!
Jaz ti iz srca svetujem-ne poslušaj,kaj ti vsi!? pravijo,kajti imaš pravico sestaviti pritožbo in reagirati tako kot je treba v takih zadevah.Sicer je to tvoja zadeva,vendar jaz če bi bila na tvojem mestu,nebi čakala,nebi odlašala ampak zadeve vzela sama v roke in začela biti borka-ne zase ampak svojega otroka.Pomisli samo na to,kaj vse je izgubil otrok v tem času,česa vsega se je na lahek način znebil oče :)…Oče moje mlajše se je izogibal zelo dolgo-jaz sem bila priznam,neumna ker sem verjela njegovim obljubam,da bova uredila vse izvensodno..vendar,ko pa sem začela razmišljati o tem,kaj vsak mesec ne morem privoščiti mali,ker mi manka ravno ta preživnina,ki bi jo moral on dati-mi je počil film in začela zadeve reševat in to uspešno.
Hotela sem ti samo to povedati,da ne glej na to,kdo se z kom pozna,kdo je z kom dober..imaš svoje pravice,ki jih moraš izkoristiti in z tem pokazati,da nisi bebec,ki zadev ne pozna,kajti že z samo pritožbo,boš pokazala sodnici,da si nekaj brala,nekaj se informirala itd..in se ne bo mogla več igrati z tabo kot mačka z mišjo :))) če me razumeš…
Seveda pa naredi,kot hočeš,prosila si za nasvet,jaz sem ti ga dala..in seveda veliko ostalih..kaj boš naredila,je pa seveda tvoja stvar..Kar pa se tiče medijev-dosegla ne boš nič.popolnoma nič,samo možn še večji srd sodnice si boš nakopala..in z tem naredila otroku škodo…Vem iz lastnih izkušenj,kake občutke in frustracije povzroča sodnikom medijsko poročanje in izpostavljanje :)))))[/quote]

Čao,
kaj me lahko kontaktiraš tu ki bi rada prav osebno govorila z tabo,če seveda lahko in če imaš časa!
Lep pozdav1[/quote]

Kontaktiraj me na zasebno sporočilo,ker jaz tebe ne morem..Za sam čas,se bova pa že zmenili kako in kaj :)..kontaktiraj me in lep pozdrav 🙂

Tud jaz imam probleme s to sodnico saj kurca od klošarja ni vredna , njena strokovnost je taka da ne ve niti enega sklepa napisat ali sodbe, poleg tega gleda na moške kao da so več kot ženske raje jih ima v samem postopku to pa zato ne bom omenjal kaj počne njen mož in njeno privatno življene, je kao ločena tiča neutešena njene sodbe nimajo ne glave ne repa vedno predlaga sodno izvedenko in ko ima vse na dlanu še budala bi vedel kdo je kriv ona spet zavlačuje postopek ki bi trajal 2 leti se mi je vlekel 8 let velika sreča da sem dobil nely sodnico prokleta bila in kdo jo še drži v službi saj niti za zapisnikarco ni vredna z urgenco vred iz ministrstva sem rešil problem v 6 letih pri njen vse skupaj 3 obravnave za 6 let ,saj ni normalna kaj drka med delom sreča pa taka nisem še srečal tako neumne ženske saj sploh nepripravljena pride na obravnavo bere sploh kaj ima sedaj in gleda na ferasko skozi okno kako se avti vozijo in namesto da kaj odloči in reče svoj jaz saj sem primila boga za jajca in ne odgovarjam za svoja dejanja odločila prav ali narobe ,pejdi na evropsko pa se pritoži in poziv na 1 obravnavo leta 2017 se pravi da bo pravici zadoščeno bom moral čakati 12 let

Klik na info!

Sem iz foha in lahko iz prve roke povem, da je sodnica Nelly Robežnik katastrofa.To vedo tudi vsi na sodišču, s predsednikom Bohincem vred, ampak ji nič ne morejo, ker ima trajni mandat. Grozno je, da ti taki ljudje lahko sodijo, ko še zase niso sposobni normalno poskrbeti. Brez znanja, neodločna, vsi postopki pri njej trajajo nenormalno dolgo, če pa že odloči, pa napiše tako skorpucalo, da ji ga višje razsuje in vrne nazaj, kar je grozno za obe stranki, tudi tisto, ki ji je bilo sicer ugodeno. Skratka, naše sodnice so zaščitene bolj kot kočevski medvedje.

Ja zahtevajte izločitev sodnika! Ne vem kaj še čakate..

Enakive, pa lahko z Bohincem vred poda anonimno prijavo zoper sodnico! Najbolje je, če stopite vsi do dežurne državne tožilke!

Kakoo da jo zamenjam saj nimam nobenega pravnega razloga po ZKP da jo menjam če ni bila pritožba 2 na višjem sodišču ,v 5 letih niti ena obravnava ni bila niti nič kaj mi lahko državni tožilec tu pomaga saj nisem v sorodu z njo


Nekateri res nimate pojma, kako delujejo slovenska sodišča. V danem primeru lahko vložiš nadzorstveno pritožbo, zgodilo pa se ne bo nič.In to tako dolgo ne, dokler ne bo parlament izglasoval ukinitve trajnega mandata sodnikom oz. bo ljudstvo jurišalo na sodišča in okrasilo z inventarjem okolišnje ulične svetilke.

Ja naša sodnica je pa brihtna po neuradnih informacijah naj bi se en bivši kriminalist kasneje degradiran v dežurnega na postaji izola(mal bradice ima al pa ne ) ,prišlo je do ločitve in kaj se zgodi….
vpraša komandirja če o lahko pove 2 lepe besede sodnici kako je on vzoren policaj in da žena mu dela krivico ma zamislite si to no, ta sodnica pa skoraj še nasede na no ma zelo malo je manjkalo
jaz ki pa sem imel probleme me izolski komandir sploh sprejel ni v 10 letih od lar sem hodil 2 letno zam da bi rad govoril z njim za take stvari pa ima čas sramottttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
če je bil ta ex kriminalist vzoren človek pol pa je arkan bog in batina po morali in manierah saj te je mel za žival ne za človeka bog vrni mu še 20 krat hujše kot je počel on nedolžnim narobe

New Report

Close