prblem z sodnico!

Bravo!!!!! Saj same vse priznate. Žal je zakon na vaši strani, toda enkrat se bo spremenil.
Seveda prasica, s takim si se dol dajala. Ti in tebi podobne….
In sedaj ste celo dobile skrbništvo…
..
In se čudimo kje je pristala mlada populacija?
Poglejte se v ogledalo, kdo jo vzgaja?
Po vaših lastnih navedbah, vam v oblačku piše”…rok, rok…”
Sodišče pa služi in služi….[/quote]
Sej prasica v hlevu tudi sama vzgaja svoje prašičke , pa jim tudi nič ne manjka….

Kolotek ti si zrel za PSIHIATRA!!!!![/quote]

eni se enačijo z živalmi in jim očitno odgovarja,da so otroci izključno skrb mam,ti naj ne sexajo in kasneje ne bo težav z “..rok…rok” in sodišči.

sploh se ne gre tu kdo,kaj s kom in kako,zascita,brez zascite..delate isto kot tale sodnica zgoraj..na obravnavi se razpravlja o tem zaradi cesa si tam-torej prezivlanje in korist otrok.
otrok je rojen,treba je zanj poskrbeti-dejstvo in samo okoli tega dejstva je treba delat..
vsak otrok ima pravico in si zasluzi dostojno zivlenje tako eksistencno kot custveno,ne glede na to kdo ga je rodil ali naredil in kako je do tega prislo.

Pa si res bUTALC. Jaz sem samo nadaljeval v kontekstu, ki ga je zastavila avtorica “Mnenje…”. Povzemam le tvoje nadaljevanje v isti maniri…Ker je primerjava, ki jo citiram tvoja in zelo korelira z izrazoslovjem prej omenjene in citirane avtorice. Skratka, svoji k svojim…
Ni skrbi, hodim dnevno k psihiatru, ker sem menda iztirjeni shizofreni, psihič. Menda…
Toda to še ne pomeni, da sem bUTALC. In to z malo začetnico…kot sam/a navajaš.

Zelo soglašam. Smo pa eni in drugi ujetniki sodnih postopkov katastrofalnih slo sodišč. In smo spet tam, kjer je potrebno začeti…

Zelo soglašam. Smo pa eni in drugi ujetniki sodnih postopkov katastrofalnih slo sodišč. In smo spet tam, kjer je potrebno začeti…[/quote]
sodnija pri nas,samo za zjokat..leglo nesposobnezev in zajedalcev,ki cele dneve mesajo meglo..mi jih pa placujemo.

Zelo soglašam. Smo pa eni in drugi ujetniki sodnih postopkov katastrofalnih slo sodišč. In smo spet tam, kjer je potrebno začeti…[/quote]
sodnija pri nas,samo za zjokat..leglo nesposobnezev in zajedalcev,ki cele dneve mesajo meglo..mi jih pa placujemo.[/quote]

S tem, da kolotek hoče uveljavit 50 eurov kot zadostno mesečno preživnino in se čudi, ko sodni sistem ni njegovega mnenja. Tudi ti ne bi bila, sodniki pa bi bili preobremenjeni ob takšnem problemu. Če bi imela še srečo bi naletel na sodnico ki bi ga simpatizirala.

Pozabila si dodati, ker kot vidim moje stanje odlično poznaš, da se moja uveljavitev nanaša na tri otroke, he, he…

p.s.
sodni sistem in delo sodnic pa lahko kritiziram (in ni nas malo ki tako mislimo…) na vseh področjih dela sodišč, ne zgolj pri določitvi preživnin.

Pozdravljena.
Sama imam izkušnje z tem…tako da ti lahko dam nasvet iz prve roke-ki bo zagotovo učinkovit-predvsem pa premišljen 🙂
Kakorkoli vsedi se za računalnik in sestavi “Pritožbo na delo predsednice senata pod opr.št to in to”(opravilna številka je pomembna da se ve za kateri primer to gre)..kakorkoli,ker predvidevam,da si zamudila že vse roke pritožbene roke,ki jih lahko nasloviš na predsednika sodišča,ti predlagam(na podlagi mojih izkušenj!)da vseeno napišeš pritožbo,konkretno z opisanimi zadevami,datumi obravnav,kdo je bil sodnik/sodnica itd dalje skratka opiši od samega začetka,kako poteka postopek,koliko časa,kljub temu da ste dali čez že DNK test itd,ter to pritožbo nasloviš na ministrstvo za pravne zadeve.Jaz sem tako reagirala in so mi iz takratnega Urada Ministra Leona Šturma,odgovorili,da so prejeli mojo pritožbo in jo urgentno posredovali Predsedniku sodišča v Ljubljani.Verjemi,da če to ministrstvo naredi-se sodnik ali sodnica takoj drugače obnaša.Sama sem po tem imela telo lepe in prijetne izkušnje,saj se je sodnica zavedala,kaj sem sposobna in da le nisem tak “butec”kot nas vidijo skozi njihove oči.
Kar pa se tiče odvetnika-takoj stran od njega-če je na to odgovoril,da ni možno zahtevati zamenjavo sodnice-potem ne vem na kateri fakulteti je opravljal svoje izobraževanje 🙂)…kakorkoli nočem ti škodovati ali kaj podobnega vendar tu moraš definitivno zamenjati odvetnika,saj kot gledam skozi tvojo zgodbo-je odvednik recimo temu malo vreden,da sploh dovoli kot prvo-da sodnica tako govori,kot drugo da dopušča kljub pozitivnemu DNKa testu ostaja otrok še kar brez preživnine,kot tretje in najbolj važno da sploh dovoli da sam postopek tako dolgo traja..naj ti prišepnem na uho-odvetniki imajo vse možne luknje(če to želijo)da so sami postopki urgentni in prednosti….tako da me čudi res vse skupaj….ker če povem tako iskreno..moj postopek za ureditev očetovstva za mlajšo hčerko je vsega skupaj trajal nekako 9 mesecev z tem,da sem to počela sama,brez odvetnikov..in ja uspela 😉) zato ti pa lahko dam konkretni nasvet 🙂) pa srečno
P.S…Za stoškr testa,sodne itd…bi moral odvetnik,ki te zastopa že takoj podati predlog sodišču,da jih toženec krije,v primeru tvoje zmage..ker pa je zadeva taka,da si zadeve že plačala lahko zahtevaš povrnitev stroškov,ponovno prek sodišča,da ti jih povrne toženec 🙂))

Anonimna ja pa kje si hodila – sem tocno cakala na tvoj odgovor, ker se po mojem najboljse spoznas na te zadeve in tudi znas primerno in brez pluvanj ali ponizevanj cez zensko, razlozit kaj je prav in kaj ne.

NoNi odkrito povedano..če me nebi omenila,bi se verjetno vzdržala komentarja in nasveta(osebni razlogi)…drugače pa kako naj rečem-uživala sem življenje in se posvečala temu,kar mi največ pomeni(nikakor pa nisem pozabila na vas..še vedno sem pokukala in bila izredno žalostna ob napisanih zgodbah)
Svetujem lahko tam in povem način,kjer poznam zadeve in v kar sem prepričana,da lahko svetujem,saj nočem ženske zavajati z napačnimi informacijami itd…Skratka,imam pa tako ali tako namen,večina zadev,ki sem jih dala čez,predvsem razne predloge,zapiske,pritožbe,zahteve itd objaviti,da bodo imele ženske vsaj vzorec,kako naj bi vse skupaj izgledalo,saj vidim,da se jih vse več obrača na odvetnike,čeprav to nima smisla,saj je veliko zadev,ki jih lahko sami napišemo in to veliko bolj uspešno in še veliko,veliko ceneje,saj vse kar nas stane je malo papirja,malo smisla za sestavljanje,malo kartuš in seveda sodne takse….pri odvetniku pa vemo kako je…🙂)) zakaj bi na mesec zapravila za to 400€ če lahko samo max. 70 € z vsem skupaj 🙂))

pozdravljena,
hvala na odgovor!
Pred enim tednom sem zamenjala odvetnika!
A odvetnik je bil znani zdaj Janez Starman ki izgleda nima časa za advokaturo tem več za politiko in medije!
A kar se tiče sodnice vsi pravijo da se njej ne more nič nardit ali iti proti njej ker je dobra z predsednikom sodišča ,intd….
Jaz zdaj imam velik problem in to je ona,karkoli da nardim ne bo prav in zdaj morem čakat da presodi enkrat karkoli bo in da se pritožim na prej.
Edina solucija bi bla da jo prijavim medijama kot je en oče na delo prijavu zadevo pa so pisali o njej ampak ni se pritožla,jaz bi pa lahko poklicala pop-tv!
Kaj pravite?

da jo prijavim medijama : pa ti prvo da sastaviš tvoja slovenština , da biti malo manje u kurcu sasvim, onda sleduje prijava u medijama ali slovenci ne slušati govna što ti jedeš ovdje. Kad se preseliš v neko državo, se lahko udeležuješ debat šele takrat, kadar obvladaš jezik, inače zapri gobec in se uči in poduči o stvareh, koja te interesuju, majmunica!!!!!

Daj kolotek, umiri se!! Zdaj si pa že resno nesramen!! Če imaš ti zamero proti ženskam, sploh ne vem kaj tle delaš!! Spizdi stran pa drkaj kurac na pleyboy!

Spizdi stran ti psica neaslovenaćka, tvoja kultura govora naslućuje na to, da ste žene nasilna bića. koja treba vešati na prvu ulićnu svetiljku. jaz sem prisoten tu zaradi takih žensk(tako imenovanih) kot si ti, da jim nasprotujem pri njihovih izjavah, kako so moški zanič. Sicer pa se samo zabavam ob postih ala tvoj in uživam z žensko, ki mi je prišla nasproti in je ne morem prehvaliti.Nisi vredna, da dihaš zrak, ki je namenjen pametnim, cr…!!!!

Kolotek, sram te je lahko, da veš!

Spizdi stran ti psica neaslovenaćka, tvoja kultura govora naslućuje na to, da ste žene nasilna bića. koja treba vešati na prvu ulićnu svetiljku. jaz sem prisoten tu zaradi takih žensk(tako imenovanih) kot si ti, da jim nasprotujem pri njihovih izjavah, kako so moški zanič. Sicer pa se samo zabavam ob postih ala tvoj in uživam z žensko, ki mi je prišla nasproti in je ne morem prehvaliti.Nisi vredna, da dihaš zrak, ki je namenjen pametnim, cr…!!!![/quote]

Tebi pa res vrže ven varovalko za vsaj pasji prdec.

Pozdravljena nazaj 🙂
Me veseli da si že zamenjala odvetnika,četudi si imela,kot ti praviš vele znanega 😉…Kakorkoli hočem ti povedati sam to-predsednik sodišča je eno(ni važno koliko sta si dobra sodnica in on)Ministrstvo za pravne zadeve je pa drugo.Ministrstvo je za to tam,da pomaga,kar je dolžnost le tega!
Jaz ti iz srca svetujem-ne poslušaj,kaj ti vsi!? pravijo,kajti imaš pravico sestaviti pritožbo in reagirati tako kot je treba v takih zadevah.Sicer je to tvoja zadeva,vendar jaz če bi bila na tvojem mestu,nebi čakala,nebi odlašala ampak zadeve vzela sama v roke in začela biti borka-ne zase ampak svojega otroka.Pomisli samo na to,kaj vse je izgubil otrok v tem času,česa vsega se je na lahek način znebil oče 🙂…Oče moje mlajše se je izogibal zelo dolgo-jaz sem bila priznam,neumna ker sem verjela njegovim obljubam,da bova uredila vse izvensodno..vendar,ko pa sem začela razmišljati o tem,kaj vsak mesec ne morem privoščiti mali,ker mi manka ravno ta preživnina,ki bi jo moral on dati-mi je počil film in začela zadeve reševat in to uspešno.
Hotela sem ti samo to povedati,da ne glej na to,kdo se z kom pozna,kdo je z kom dober..imaš svoje pravice,ki jih moraš izkoristiti in z tem pokazati,da nisi bebec,ki zadev ne pozna,kajti že z samo pritožbo,boš pokazala sodnici,da si nekaj brala,nekaj se informirala itd..in se ne bo mogla več igrati z tabo kot mačka z mišjo 🙂)) če me razumeš…
Seveda pa naredi,kot hočeš,prosila si za nasvet,jaz sem ti ga dala..in seveda veliko ostalih..kaj boš naredila,je pa seveda tvoja stvar..Kar pa se tiče medijev-dosegla ne boš nič.popolnoma nič,samo možn še večji srd sodnice si boš nakopala..in z tem naredila otroku škodo…Vem iz lastnih izkušenj,kake občutke in frustracije povzroča sodnikom medijsko poročanje in izpostavljanje 🙂))))

Ja super hvala tudi tebi majmune jedan!
Da vidim tebe če bi govoru italijanščino tko kot jaz!
In spoštuj malo bol ljudi in ozadje!
Misliš da si tu najpametnejši,ah!!!
IGNORANTE!!!!!
in če bi to šlo v javnosti bi drugi govorili zame seveda,ko ko predaš novico novinarju jo on spregleda in napiše,ali pa na tv-eju,ma kaj misliš da sam tolko neumna da bi se poniževala,kaj misliš da mi ni dovolj do zdaj blo poniževanja na sodišču pred njim in ženskim svetom,ki zastopa bol kriminalce!
Zapri ti enkrat gobec za vedno karkoli si!!!

Ma ta si ga drka ko bere naše komentare,kar drugo ne more dobit!!!!
Ha,ha,ha….kokokokokokolooooooootek!

Včasih je dobro misli dati na pašo in misliti na nič. Če pa se greš neke boje na sodiščih in v medijih, ti bo ostalo samo to, ves čas v glavi, doktorirala boš iz tega. Nikoli več misliti na nič. Ali je res to toliko vredno.

New Report

Close