Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom pralni stroj Whirlpool – POMOČ???

pralni stroj Whirlpool – POMOČ???

Ali ima slučajno kdo pralni stroj Whirlpool 6th sense,
ker sem dala včeraj vanj preveč sredstva proti vodnemu kamnu in se je tako penilo, da je pralni stroj blokiral in noče več prati. Sveti rdeča lučka, kjer je prečrtana pipa. Zgleda, da je prekinjen dostop vode. Ali je imel kdo podobni primer?
PS: Serviser se ne oglaša.

V bistvu je treba stvar mal predihat!
Odklopit vodo!
Odklopit odvodno cev!
Spucat filter!
Fizično odklopit elektriko!
Ponoven zagon! Drugega jaz ne vidim!
Ne razumem Vas zakaj sredstvo proti vodnemu kamnu???!!!!
Zelo malo kvarov je zaradi tega!
Če poči elektronika ni kriva voda!
Če poči boben po šivu ni kriv kamen!
Denar za kalgon raje porabite za večerjo!!!
Podatek za Gorenje(pa čeprav je zajet v reklami)!Časopis Finance- odgovor Bobinca! Gorenje ni nikoli dalo zahtevka za raziskovanje napak zaradi vodnega kamna oz. nikoli ni dal analize glede kalgona!
Seveda je trda voda tudi vzrok za meh. okvare strojev!Ampak tega je tako malo!
Grelci ne pokajo zaradi kamna!

mi imamo ta stroj. po mojem je takole: ker je voda začela teči ven, je varnostna pipa zaprla dotok vode oz. zablokirala pranje. vse kar moraš storiti je, da stroj rahlo nagneš, voda bo odtekla iz spodnje površine na kateri je sedaj in na kateri je plovec, ki je dvignjen kadar je na njem voda (s čimer aktivira aqua stop). stroj nagneš za kakih 30 stopinj, ko neha tečt voda izpod stroja, je popravljen! 😉

srečno!

Pozdravljeni
Zanima.me kaj narediti pri kodi f27

a gre za top loaderja, mogoče se vrata ne zaprejo in potem se stroj ne zažene? malo povej kateri tip/model stroja imaš potem pa dalje.

vem da pri nas je bilo na koncu to da se vrata niso dala več zapirat, samo potem je tud sprmenu hišni naslov…..

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

New Report

Close