Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Pozabljena kontracepcijska tableta

Pozabljena kontracepcijska tableta

Ne samo še en teden, ta zavojček jemljete do konca! Na krvavitev se ne ozirajte oz. jo ignorirajte. Test ste naredili bistveno prezgodaj in je zato pričakovano negativen. Ne komplicirajte, možnost nosečnosti je praktično nična.

Matjaž

Zmotila sem se v zapisanem, mislila sem napisati, da KT ŽE jemljem en teden. Torej, če prav razumem je normalno, da mi krvavitev (ni tako močna kot menstruacija, imam pa takšne krče kot, če bi imela menstruacijo) traja že 12. dni.
Najlepša hvala za odgovor.

Kako naj rečem, ni ravno, da bi si želeli to krvavitev 🙂 ampak se včasih pri nekaterih ženskah pač zgodi in zna trajat do konca zavojčka, nato nastopi “prava” krvavitev in potem se zadeva unese.

Matjaž

nova
Uredništvo priporoča

Najlepša hvala za odgovor.

Pozdravljeni.

Jemljem tabletke Yasmin. Vceraj zjutraj (ponedeljek) sem imela spolni odnos. Zvecer bi morala vzeti prvo tabletko iz novega zavojcka, a sem jo vzela danes zjutraj (8 ur zamude), takoj, ko sem se spomnila. Obstaja moznost za zanositev?

Ne vem kako se mi je to zgodilo… ali vseeno raje kupim urgentno kontracepcijo?
Hvala za odgovor

Pozdravljeni,

jemljem tablete daylette in vceraj bi mogla vzeti zadnjo belo aktivno tabletko, pa sem jo pozabila, zato sem danes zacela kar z drugim zavojem tablet in zelene placebo preskocila. Mislite, da bi nujno kontracepcijo potrebovala?

 

najlepsa hvala za odgovor

Pozdravljeni,

jemljem tabletke Sibilla. Pozabila sem vzeti dve tabletki in sicer v 3.tednu (prvi dve). Imela pa sem nezasciten spolni odnos en dan prej. Zdaj sem malo živčna, ker ne vem kaj narediti. Če sem prav razumela navodila, lahko sedaj spustim  aktivne tabletke in začnem jemati zelene tabletke s tem, da prištejem ta dva dni kot da sem vzela neaktivno tabletko?..

Zivjo, tabletke lindynette 30 jemljem ze vec let, vceraj sem pozabila vzeti 6. tableto po vrsti in imela tudi nezasciten odnos, zdaj (24 ur kasneje) sem uzela 6. in 7. tableto v razmaku pol ure, danes zjutraj sem zasledila tudi krvav izcedek,.. upam da ni kaj narobe, hvala, lp

    Nisem pojedla štirih placebo tablet. Na zadnji dan, torej ko bi morala vzeti 4. placebo tableto, sem imela spolni odnos. Ali naj sedaj vzamem nujno kontracepcijo ali 5. dan nadaljujem z novim zavojckom aktivnih tablet?

New Report

Close