Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja povračilo škode zavarovalnica

povračilo škode zavarovalnica

Mogoce pozna kleparja, ki je cenejsi kot uradni, deli iz avtoodpadov, njemu pa ostane bonus, naslednje leto 20%, pa se naslednje 15%, pa se naslednje 10% in potem 5%… pri mocnejsem avtu ga lahko tak nacin pride ceneje.
Vidim pri sosedu, ki ima kleparstvo, da ni tako nesmiselno, pri zavarovalniski skodi 2.000 ti ga lahko uredijo za 1/4 cene.[/quote]
no, nebi pričakoval od tebe da zagovarjaš fuš; seveda se da marsikaj zmenit če so pametni ljudje, kaj pa če bo oškodovanka začela povzročitelja kaj jebat po domače? jaz dam bonus pa konec zadeve itak izgubiš max 5-10 % bonifikacije, pa greš naslednje leto k drugi zavarovalnici pa ti dajo popust pa si na istem[/quote]

Ne zagovarjam fusa (sosed dela cisto uradno), vem pa, da se dogaja tudi fus.

Pa poleg tega lahko ima povzrocitelj zavarovanje prve skode in dejansko bonusa sploh ne izgubi (je res minimalno placilo).


ti bod raje tiho, sam sebe zavajaš, kaj sem pa jaz drugega napisal kot ti zgoraj cepec neumni? ti dam primer bizgec, recimo da ima ona audija a 8 letnik 1999, avto je vreden 2000 eur, pa ji v karambolu poči ohišje menjalnika in je treba menjati menjalnik, rabljen menjalnik stane krepko preko jurjja da o ostalem ne govorim a res misliš da bo zavarovalnica krila stroške popravila do voznega stanja? niaknoka dobila bo 1500 in to je, pol pa naj dela kkar hoče, s tem, da bo kasko plačevala od cene novega vozila, z odbitno franšizo ali pa z soudeležbo pri škodi[/quote]

Tole namenjeno meni?[/quote]
niti ne, ampak butlu ampak šele zdajle videl, se opravičujem za grobe besede

Tole namenjeno meni?[/quote]
niti ne, ampak butlu ampak šele zdajle videl, se opravičujem za grobe besede[/quote]

OK:)

V glavnem. Če imaš prometno, pa čeprav nisi kriv, lahko v trenutku ostaneš brez avta. Zavarovalnica ti podari ene par €, ti se pa znajdi! Morda si lahko kupiš kolo na razprodaji!

Točno tako.

Mogoče kdo ve, v katerem zakonu ima zavarovalnica podlago za ekonomsko totalko. Ker to je nateg, človek ostane brez avtomobila …

New Report

Close