Najdi forum

Točno tako, nekaj v tebi se zlomi in tega se ne da z zdravo pametjo povozit, ker so čustva tako močna. Imaš rad človeka, veš da mu je žal in da je dober, ampak vseeno si je vzel nekaj samo zase, da se je počutil res živega – ubije pa tebe, ki si zraven. Potem se pa pričakuje, da bo z nekaj joka in kesanja spet vse ok in bo s tem vse poplačano. Pri nekih banalnih napakah je že tako – varanje pa ni napaka (sploh ne dalj trajajoče), ampak zavestna odločitev. Podre se vse zaupanje in kar naenkrat bolijo stvari, ki so bile prej normalne. Noro. Če si za kakšen pogovor me kontaktiraj na mail, ki sem ga objavil nekaj postov pod originalno temo. LP Jebigazdej

Ž+
Pozdravljena,
če mi pustiš na ZS mail,lahko rečeva kakšno o tem kako se živi s takšno izkušnjo.
Lep večer-M

Tvoj komentar je ko da bi poslušala svojo zgodbo. Bila prevarana, prevaral me je s kao prijateljico, dobila sta se dvakrat. Potem vse priznal, prekinil stike itd. Ostala sem ker ga imam rada, ker se mi je zdelo da mu je iskreno žal in ker vem da je tudi njega zrlo. Sem pa istih misli, če se nekoč nekdaj pojavi nekdo ki me bo prevzel in privlačil bi temu dala sanso.sicer nimam namena prevarat, bi povedala prej svoj namen in zaključila to zgodbo. Ampak zaenkrat nama gre dobro. 3 leta kasneje so le še občasni flashback, popolnega zaupanja pa ni več. In najbrž ga tudi do nikogar več ne bo.

nova
Uredništvo priporoča

Ne bodite tako posesivni. JAz sem pa vseeno eden tistih, k isem siguren, da gospod bog ni partnerja naredil le zame. Boj sem dobil občutek,da sem le sobitje, ki ji v času življenja dela družbo in da sem najboljša družba pač, kakšna zmorem bit. Vsa druga pravila pa, kot da so jih napisali ljudje, čeravno biblija in zapovedi govore drugače. Imam jaz morda svojega boga.?Kdo bi vedel. Sliši se popolnoma odštekano, ampak stvar sem pogledal še izdrugih zornih kotov. Iz posta autorja sem razbral,da je ženska postala srečna in dobre volje…Hm…Torej ji tako njeno stanje enostavno zameri. Ji je fauš. Kaj ni veselje videti srečne svoje ženske…Drugač pa pozabi, ker na glas razmišljam in berem to svojo “biblijo”. Moj odgovr zate je , kar me je naučil moj znanec: “OPROST JE MOJA OSVETA!”. Zdaj pa si sam poišči v tem odgovr. LP

Kot, bi bral svojo zgodbo, ne morem verjeti.
Pri meni je razlika samo v tem, da se žena z bivšim še ni dobila, sem jo prej odkril. Zaznal pa sem, da je nekaj narobe, ko je začela skrivati telefon in ga dajati potiho.
Odkril sem po dobrem mesecu, dopisovanja, pošiljanja svojih slik in ure in ure pogovarjanja preko videoklica, medtem ko sem bil jaz v službi.
Občutek je bil tak, kot bi mi nejdo iztrgal drobovje. Vendar sem to zaradi otrok mirno sprejel. Predlagal sem ji celo, da je šla z njim na kavo, da se pomenita in mi potem da mir.
To je z veseljem sprejela, namesto kave ga je odpeljala na celodnevni izlet na morje, seveda mi je to povedala, vendar je šla s tem predaleč.
Potem pride domov in mi naklada, da je to to in da je srečna z mano, da me ima in da je rabila to, da se z njim v živo pogovori, da me ljubi, ker sem ji to omogočil, pa bla, bla, bla.
Nakar čez dva dni ugotovim, da ga je spet klicala in se z njim več kot uro pogovarjala.
Sedaj ji to vračam brez slabe vesti s sodelavko.
Naj ti povem, da občutek pri tem ni nič boljši
s tem se nič ne spremeni, trenutno sva v hudi krizi, pol leta ni sexa, spim v svoji sobi, dan je enak dnevu, ne morem jo gledat, niti z njo komunicirat.
Tako, da poznam tvoj občutek.
Razmišljam, da bi jo vrgel iz hiše, bi jo že, samo imam enako kot ti otroka izredno rad in si ne predstavljam kako bi bilo, ko bi jih videl enkrat na teden. Tako, da ti želim vso srečo in, da boš izbral pravo odločitev, ki je vse prej kot lahka.
Je problem, ko ne moreš več zaupati osebi, ki ti je pomenila vse v življenju in se ti čez noč vsi plani za prihodnjost podrejo.
Srečno in Lp

pomembno je to kako ona na to gleda. Mene bi to bolel, da do seksa ni samo en korak, ampak imas moznost da se ustavis desetkrat! In to da men nekdo rece nisem se mogel upret, zaljubljen sem, kar potegnilo me je – je znak, da ta oseba odgovornosti ne prevzema in ji ni zal. Mene je fant prevaral, ko sem to izvedela, sem v isti sekundi rekla hvala lepa, adijo. Pa ni bilo niti lepo v zvezi, ampak to je bil zadnji korak, ki me je preprical, da sem vredna vec. Ali ima smisel da se ti sekiras, ker je ona zajebala? Ne glede na to ce je ljubezen, ni spostovanja in ni vredno nadaljevati zgodbe. Da jo ti revenge preveras je brezveze, ker notranjega miru ti to ne bo dalo, ne bo spremenilo tega kar je naredila ona. Ti si tisti, ki bos iz te zgodbe prisel zmagovalec. Vse ljudi, ki jih gledam okrog sebe, ki so varali, je prevarani bolj srecen. Pa se lahko zdaj ves gnoj zlije name, ampak varanja ne podpiram v nobenem primeru, ce ti clovek ne sede vec, pejt. Ce ti pa sede se samo malo poigrat, pa je pomembna odkritost. To da varas skrivoma je zame lastnost cloveka, ki me odbije.

Doživela enako. Ja in tudi maščevala sem se. Čeprav prej nisem nikoli pomislila na to.

Povem samo to, da ne pravijo zastonj, da je maščevanje sladko.

Odvisno kaj ti več pomeni – izkušnja z maščevanjem ali lastna integriteta.

moje mnenje je takšno, da odnos/zvezo kreirata 2 osebi.

Vem, da si v tem času šel na svojo pot. Pri vsakem takem dogotku prideš do križišča, kjer moraš izbrati pot – levo, desno ali naprej. Sam navajaš neko boličino –  je potem rešitev, da to pozročaš drugemu! BTDT je napisal drži se lastne integritete –  bodi ti tisti pravi ti, ker samo tako boš lahko čutil veliko veselja, spoštovanja do sebe in živel polno živlenje.

Nekdo, ki išče izgovore za svoje početje(prevaro) zaradi okoliščin je zame slabič/izkoriščevalec in naslednjič, ko bo v podobni situaciji bo to tudi ponovil. Slednje je tudi odraz nezrele čustvene stopnje – ravnovesje najdeš, ko ne dvomiš v to kar imaš. Vse okoli postane brezpredmetno, te ne izzove ker si našel svoj cilj.

Sam sem bil v enakem položaju in danes lahko rečem, da sem našel mir in svoj cilj. Sam sem se odločil za sebe in svojo pot – biti iskren in moralen ni samo beseda ampak vrednoti, ki me spremljata do cilja.

Najdi svojo pot in vrednote, ki te bodo spremljale in vsi, ki jih nimajo v tvoji okolici “odletijo” sami.  Ne rabiš prevzemati vrednot drugih, da jih zadržiš.

Bodi srečen v sebi – dogodek ni prijeten – je pa pokazal, da druga oseba ne spoštuje tvojih vrednot.

happy life in only life

Podobno se mi je zgodilo 1.1.2012 pol ure po polnoči. S (sedaj kajpak bivšo) partnerko, operno pevko K. S. sva v Ljubljani šla na bus, namenjena domov. Sedel sem zraven nje in videl, da nekomu piše sms. Videl sem tudi, kdo je prejemnik – oseba, stara toliko kot ona. Jo vprašam kdo je to, pa odvrne da njen 10 let starejši sodelavec. Naslednji dan sem situacijo preveril na forumu, preko katerega sva se spoznala. Ustvaril sem nov profil in jo kontaktiral, jo vprašal če je njen oglas še aktualen oz. če je samska. Odgovor me je zabolel: da je samska.

Od mene je pričakovala, da bom v Ljubljani najel stanovanje in vse stroške plačeval izključno jaz. Jaz bom delal, ona se pa bo v garderobi opere dol dajala s sodelavci? Zveza je dva meseca pozneje bila zaključena. Še dobro leto pozneje sem jo po mailu seznanil, da sem vedel za njene laži. Zanimalo jo je, kako sem vse to vedel. Babura je znorela, ko sem ji postregel z odgovorom.

Ko sm brala tvoj post,sem v njem našla podobne scene iz moje zgodbe.

Te čist štekam kak se počutiš.

Lej…ves čas te bo žrlo in zaupanja ne bo več.

Rajši se zmenta in Pehta vsak svojo pot,obdržita dober odnos zarad otrok in to je to.

Zdej brezveze,da sta oba pod pritiskom.

Jaz sem spokala od bivšega,res mi je njegova familija nabila visok davek za to,ma zdej sm vsaj svobodna…in tko kot si napisal maš neke fantazije…jaz zdej izživljam svoje,brez da koga varam in da mam slabo vest zarad tega.

Ki jbg kak da je slišat,pri drugih dobim to,česar mi on ni mogel nit znal nudit… Sam sušo sm mela z njim…ki odkar sem ga zalotila pri vročih tipkanjih se mi je dobesedno dokončno zameru fuk z njim. Še posebi,ko sm vidla s kakih grdobah se dobiva.

No najhujša scena pa je bla,ko mi je v faco povedal do koga mu je…in je to osebo pred mojimi očmi otipaval(čeprav kao na skrito),sej pol smo mu s to žensko celo sceno za pamčenje pripravle,ko je skapiral,da se je ujel je pa divjat začel.

Vglavnem pa me je eno leto kr na ornk v vseh pogledih odrival stran…in tud za otroke ni kaj dost poskrbel,od mene pa zahteval svašta.

Vmes se sem slišala z enim frendom…oba bla v podobni štoriji…in sva prešla na visoklice…za kere sem se pa izzivalno zrihtala. Jebi ga,nagon…

Itak pa nism vedla al bo budala prišla domov al ne…tko me je tud zalotil 1x…od tax bla kurba itd.

Počasi mi je pol vse dopizdlo,si rekla,da je dovolj tega…da se on ne bo spremenu,men pa tega ni treba ..in sm šla v svoj lajf….

Zdej pa je tko ..njega so ljubice odjebale,jaz sm pa začela cveteti

Kot si ocitno ze sam ugotovil… Nikoli ne bos mogel mimo tega varanja… Enostavno priznaj si da nisi clovek take sorte, poskrbi za sebe in odidi.. Ta kamen okoli vrata bo vedno tezji in te bo vlekel samo dol… Druge ni ali ji vrnes z  mlajsimi in se gres varanje ali gres in zazivis na novo… Pozabil ocitno nebos nikoli… To ni zivljenje in za tebe, to nikoli ne bi biko ker te bo na vsakem koraku morilo do dna duse… Reci fajn je blo papa in adijo

Pozdrav!

 

Priporočam Vam, da najprej razčistite pri sebi ali se je vredno poniževati ali ne. Vedite, da nikoli ni več isto, občutili boste sramoto pred drugimi ljudmi, ki morda vedo za njene podvige, morda se vam še kdo “smehlja za hrbtom”. Moje mnenje je, da je ženi najbolje odpustiti in oditi. Nikoli več ne bo takšnega zaupanja kot je bilo. Pri 40. letih imate vse pogoje, da začnete na novo.

 

Lep pozdrav

Pa kaj tako kompliciraš? Saj sta samo malo seksala, pa kaj?

Če vam odnos pomeni več od družinske forme, lažje eksistence v dvoje in zunanjega izgleda, boste lahko v taki zakonski zvezi.

Povračilna afera vas bo potolažila kratkotrajno. Še vedno bo pa ostala grenkoba, da se njej ni zdelo vredno zadržati zaradi ljubezni do vas, ki očitno ni tako globoka, kot bi si vi želeli. Ni bila že takrat, ko ga je pobiksala s pojubljanjem z drugim. A takrat ste se potolažili z raznimi izgovori. Te zamere, da se njej ni zdelo vredno, vam pa ja, tudi s povračilnim udarcem ne boste mogli spregledati in preboleti.

Vse te knjige in nasveti o razčiščevanju, postavljanju novih dogovorov in ohranjanju zakonske zveze vam ne bodo nič pomagale, če niste oseba, ki vam forma pomeni več od resnične osebne pripadnosti v odnosu, ki zajema tudi erotično pripadnost. Če vam je dovolj družinska forma in prijateljstvo s partnerico, kljub željam po avanturah z drugimi (kaj vam pomaga, tudi če bi postala zvesta, če je v njej vseeno velika želja po drugih, ki jo bo zatirala), boste lahko živeli v dvoje, kakor lahko živite s to osebo. Če si želite pa zvezo z osebo, s katero se bosta vzajemno dovolj ljubila na osebnem in erotičnem nivoju, da varanje ne pride v poštev, pa pozabite na izgubljanje časa z zakonskimi posvetovalnicami in raje uporabite nauk za prihodnost z drugo žensko, s katero bosta na frekvenci.

Torej, te je že dvakrat prevarala. Kdaj te bo tretjič, je samo vprašanje časa. Žal, to ima v sebi.

Bil si prevaran 2x,za več pa morda ne veš. Prevara pa je stvar odločitve in ne izbira. No ja, seveda je osebek izbrana, odločitev…

Vsekakor pa te žena nima rada tako, kot si ti želiš in tako, kot človek ima rad ob ta pravem…

Edina rešitev sebe, je odhod in nikoli več stika z njo, le tako si boš dal možnost, da najdeš novo, tokrat upaj pravo ljubezen… Je pa dejstvo, da bo zagotovo tudi ona imela za sabo svojo zgodbo življenja…

Jeba je to v vsakem primeru, pa v stari vezi ni prihodnosti.

Prvo kot prvo: prevare ne boš nikoli oprostil, ker te bo vedno gledala v oči laži ,neizkrenosti bodo rinile naprej.

kot drugo pa ,če zenska se naprej dela v isti službi se 100% videva z sodelavcem.

predlagaj ji naj da odpoved in si najde drugo službo ali pa trpi se naprej,in upaj da nebo flirtala v službi z novim ali zdajšnim.

Ja tudi ce bo nekaj casa mir, bo ponovno ponovila, ker nekaj manjka v vajinem odnosu.

Pogovor, in iskrenost  bo sčasoma z leti obrodilo vajin skupno odnos.

Ne vračaj milo za drago, ampak ji postavi vprašanja, dokazovanje tebi ,pogovore…

Tudi če boš isto ji vrnil, se boš ti slabo počutil, in nevem kaj bi s tem naredil.

Ona ima veliko masla v glavi ,ne ti.

 

 

Šla sem čez praktično identično situacijo in jo občutila ne kot prevaro ampak dejansko kot izdajo. 4 leta kasneje sem odšla iz veze ker nisem mogla ponovno ljubiti tega človeka, ki mi je prej pomenil vse. Bila so to 4 čustveno najtežja leta in dejansko sem sabotirala odnos, ker nisem uspela zavestne želje združiti s čustveno praznino… Na koncu me je čustveno povsem uničilo… Teoretično je bil moj odhod iz veze 4 leta prepozen, ker se v meni ni zgodil “čudež”, na katerega sem upala, ampak sem se pa ogromno naučila o sebi. Tako da, če ne moreš preko tega globoko v sebi – nobeno povračilno varanje tega ne bo rešilo…

Berem in se cudim, kaj nimate nobenega spostovanja do sebe? Kako lahko sploh se cenite nekoga, ki vas tako poniza…toliko let zivljenja sta ji dali, njo pa na hitro nekdo tako obrne…nekaj ji pri vas manjka, zato je sla v drugo smer a sedaj joka in stoka, ker zvestega in situiranega pri teh letih ne bo glih lahko dobila…mocno dvomim, da je to prvic, ce tudi je, ni vredna ne otrok, ne druzine, ne vas… Ni prava mati ne zena. Vi ne naredite tega, spostujte svoje otroke, ne dajajte slabega zgleda. Sem bila na istem kot vi in sem sla. Je bilo tezko, a raje je clovek sam, kot se razdajati nekomu, ki ne ceni tistega, kar ima.  Veliko srece vam zelim.

 

 

E31

New Report

Close