Kaj si mislite o Kingu, se pravi o meni. K

A si ti tisti King, ki bilda? Se ne spomnim točno na katerem foromu je bil isti nick, ampak je imel ful dobre poste…

Ne nisem tisti King, ki bilda. Sem oni drugi, ki ne bilda. K

Le vkup, le vkup….

uboga gmajna…..

…za staro pravdo zdaj bo drajna…

grad gori….

Upam da nisi Miki !
Karkoli pač si, moje mnenje je

DA SI PSIHO

žališ, nalagaš, pretiravaš, si dolgočasen, se ponavljaš……….

Drugič raje ne sprašuj za mnenje!

lp

King bezi….

vino teče, naj še teče pir…

Ti bom naredila uslugo in malo pozornosti namenila (ker ti je po moje kronicno primanjkuje, glede na tvoje vcerajsnje “obnasanje”)… Sicer se cisto strinjam s pravilom “zivi in pusti ziveti” in prav je tudi, da lahko vsak pise kar hoce, samo prebrati ti ni treba, ce noces. Ampak moj skromen okus pac ne zadovoljis. Zal. Mi pac ni vsec tvoj stil.

Varianta: Vito teče naj,…

….v potokih!

se strinjam s predhodnicama. po moje ti primankuje pozornosti pa se tu anonimno izživljaš. mislim da se je ta forum čisto sprevrgel zaradi takih kot si ti in tebi podobni. kaj ko bi šli bedarije stresat na irc, in pustili ta forum resnejšim problemom.

My comment, …. hmm, … No Comment!

Zelo zadovoljiv odgovor. Se strinjam s tabo 100%. Res sem psiho, nalagam, pretiravam, dolgočasim, se ponavljam, ampak žalim pa ne. (razen včeraj primoža, ko sem imel psihičen napad)
Lep dan ti želim. K

mater, še en kupčkar 🙂)

lp ajs

mishika, hvala za pozornost, ki si mi jo velikodušno ponudila. Lepo, da si povedala kar mi gre. vedno spoštujem iskrenost. Lep dan ti želim. K

bubika, ali se zavedaš, koliko bedarij je že bilo stresenih na tem foromu? Koliko praznih, neplodnih debat? Uživaj. K

Ja ce ze King, pol mora se Vito.

New Report

Close