Najdi forum

Poskodba lopatice?

Pozdravljeni. Sem Gaja in imam 30 let.

V soboto sem pri vadbi doma pri vaji dipsi na klopci zacutila zelo mocno bolecino v levi lopatici, na desni strani. Seveda sem takoj prenehala. Bolelo me je ves dan, komaj sem se obracala, leva roka je bila bolj kot ne neuporabna, saj mi je tezavo povzrocalo ze prijeti in drzati nek predmet, nisem se mogla naslonit na roko… Potem sem pila nalgesin in mazala z voltarenom.

Naslednji dan je vecina bolecine izginila, lahko sem se normalno premikala, roka je bila ok. Pac bolecina majhna, zato nadaljujem z mazanjem tudi tretji dan. Tezava je, ker je nastala ena bunka, to je tisto kar me malo boli. Izboklina v zgornjem delu lopatice, oz nekje med zgornjim in srednjim delom lopatice, na robu oz zacetku lopatice (na desni strani lopatice). Obcutek je vseskozi rahlo cuden. Kot receno, bolecina je minimalna in se to le ob dolocenih gibih, skrbi me pa ta izboklina in ta obcutek, da ni kot mora bit. Ne vem al gre za misico, ali kost. Vendar ce bi bilo kaj izpahnjeno, premaknjeno, bi me najbrz zelo bolelo, ne, in ne bi mogla nic?

Upam, da sem razumljivo opisala problem.

Kaj menite, za kaj gre?

Hvala za odgovor.

Pozdravljeni!

Če je poškodba nastala ob vadbi in imate sedaj bulo … morda gre za natrganino – da se je del mišice odtrgal iz svojega oprijemališča in je zato nastala bunka?

Takole brez pregleda je težko kaj res konkretnega diagnosticirati….

New Report

Close