Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Porodnišnica postojna

Porodnišnica postojna

Zanima me punce kakšne izkušnje imate trenutno s to porodnisnico in kako je drugje? Namreč rada bi rodila naravno pa so mi, ker sem po pdp ju par dni čez,se je odločil moj ginekolog za CR. Vseeno menim, da bi bilo pametno počakati še par dni, ker se je nekaj začelo dogajat, trebuh mi otrdeva, par popadkov na dan je, ostalo pa še nič. Vprašala sem porodničarja v bolnici, če je naravno možno pa je rekel, da če ni pogojev npr.da bi se vsaj malo odprla ne poskušajo. Moram povedat, da mi je postalo žal, da sem se odločila za to porodnišnico, ker zadnje čase pri meni zgleda, tako kot da ni časa za nič. Komentiranje nič se ne dogaja, pridite npr.čez 2 dni brez, da bi kdo uspel pojasnit v čem je fora ctg, ki zdaj kaže cca skoraj 160 pa pojma nimam za kaj se gre in se sprašuje sam sebe, če naredi pregled, če se odpiram?? Je tako povsod?

Rodila v Postojni 4 mesece nazaj.
Zelo je pomembno, da sprašuješ in preprosto rečeš: ne razumem, mi lahko prosim razložite.
Za nekoga , ki to dela vsak dan je vse logično in jasno.

New Report

Close