Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Popraznična depresija?

Popraznična depresija?

Samo jamranje…Meni pa prav nič ne fali , pa isto kot Don Vito nimam niti “prikolice” – sicer se ga sploh ne bi branla 🙂) Vseeno pa mi je lepo, sonček sije, pomlad prihaja, veselim se vsakega novega dne…pokličem frendice & frende pa gremo na kakšno pijačko, odločila sem se da bom vsak dan tekla…Kaj pa vem, šele zdaj se zares prebujam iz zimskega obdobja 🙂))

Pa sej bojo kmal prvomajski prazniki…..do takrat, se pa nekako zamoti, lp!

Evo jaz vas tud ne razumem! Res da sem se malo spočil med prazniki,malo pojedel ampak v soboto in včerej sem pa delal-doma. A nimate inč dela! Al fort vse nardi, vsaj tisti k ste v bajtah-pri nas je lo vedno, če se ti le da! Drgač pa za 1 maj komaj čakam saj bom na morju! Oz. še dva tedna in gremo postavljat prikolico na morčka, to mi je v tako veselje kot našmu tamalmu k dobi Action man 🙂)

Folk pejte mal na sprehod, po tem sončku-saj vam bo dal energije še pa še!!

lp

Ok, zmenjeno 🙂)

🙂))))) Lepo!

Lp, Bgv

Lep je tudi današnji dan in še veliko jih bo! A ne počneš ničesar drugega v življenju kot čakaš na lepe dni….
Jaz si še dons prvoščim potem pa službo, faks……. pa ti dnevi letijo kot sekunde še prekratki so.

Kaj bi včasih dala za malo dolgega časa!!!!

Tko!
Rina

Jest sem bla pa v praznični depresiji, tko da sem zdej, ko sem spet v službi vsa vesela. Pa še sonček tko lepo sije!

Zdej pa vsi pravite, da niste nič zaljubljeni, pa da vam je kul ker ste sami. Men pa ni, pa vem, da nekaterim drugim tud ne. Mi je pač dolgčas, pa tud delo ne pomaga, ko pa je hrepenenje premočno. Sicer pa mislim, da če si sam, si tega nekako navajen, če imaš pa partnerja, ga pogrešaš, če ga ni poleg. Al se pa zdej motim?

Kul da smo sami…ni ravno kul, vsak si želi da bi imel nekoga ob sebi. Ampak ne za vsako ceno! Raje sem sama kot pa da imam tipa le zato da ga imam! Sicer pa kot sm že rekla velikokrat, tudi samsko življenje zna biti zeloooo lepo in zanimivo 🙂

Se strinjam… 😉))

Kako te razumem…pri meni je isto. Full pogrešam svojega najdražjega. Včasih pomaga, če grem tečt, ampak potem pol ure zatem ko pridem domov je spet isto. Pomaga tudi kakšna pjača s starimi prijatelji ali naj frendico da se ji malo izpoveš. Ampak mene ravno ne razume, pravzaprav me nobeden ne razume, ker nobeden nima resne zveze. Komaj čakam, da bova živela skupaj (čez 5 let 🙂 )

jaaaa in malo bluzenja…ko lahko na vprasanje kaj si danes pocel reces NIČ!

lp ajs

Nacionalna stanovanjska varcevalna shema. Danes si postavila temelj vajine prihodnosti. ; )

Bluzenje v nedogled…..jaaaaaaaaaaaaa 🙂)))

A veš kaj je beda? Da cakas na tistih nekaj lepih dni, medtem ko zivljenje tece mimo tebe. Ne vem ze kdo je rekel – zivljenje je tisto, kar se zgodi med tem, ko delas velike nacrte. Pa naj bo cakanje na to da bosta s tipom skupaj, cakanje na naslednje praznike, da ne bo treba v sluzbo itd… mene je tega kar groza, koliko gre medtem v nic. ah ja…

lp ajs

Hja,tak je life. Jaz sem tud tako zaljubljena, da je kriza. Pa ful ga pogrešam, fuuuullll. Nič mi ne pomaga, pa naj delam, kar hočem. Povsod mislim samo nanj, razumela bi, če bi bila naivna najstnica, pa vendar ni tako…Sploh si ne znam pomagati…

Če si sama ne znaš oz. se nočeš potrudit, potem ti tut mi ne moremo pomagat…

Saj ne pravim, da mi morate vi poiskat rešitev. čeprav je vsak predlog dobrodošel…Lepo pa mi je, če lahko z nekom delim svoje občutke…Upam, da s tem nisem koga zamorila ali prizadela.
Se opravičujem.

Ma neee Kajla, sploh nas nisi zamorila. Samo mi ti poskušamo pomagat, ampak največ zato lahko storiš sama. Sicer pa je ta forum namenjen da en drugega podpiramo, mu pomagamo, mu prisluhnemo…tko da ni panike 🙂

Saj bo…zdaj je pomlad pa te zadeve pa boš videl,da te čaka še marsikaj lepega…

New Report

Close