Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Popraznična depresija?

Popraznična depresija?

Pozdravček!
Spet moram malo potarnati. Preživela sem tri prečudovite dni s svojim dragim, bilo je veliko objemanja, muckanja, seksa…Zdaj pa me daje žalost, ker je tega konec in spet samo eno čakanje na ponovno srečanje, na nove lepe trenutke in do tega je kar nekaj časa.. Zakaj je lepih reči tako hitro konec?
Kako si popestriti dan, če ti misli ves čas uhajajo k njemu? Bi kar zajokala…

Eh … jaz sem preživela tudi tri enkratne dni … Ko bi le trajali večno … Zdaj sem pa spet tu … v službi … Najraje bi se stiskala v postelci z mojim miškotom …UUUEeeeeeeee 🙁(((( Bgv žalostna!!!! 🙁((( Pa še na telefon se ne oglasi!!!!! Kod hodi!!!!! Grrrrr!!!!!! Spet ga ima kje založenega!

Lp, Bgv

🙂

lp

Isto vprašanje sem hotel tudi jaz postaviti.Ful se mi ne da delat.Kar ne morem zaštartat tko kot je treba.Tako je vedno po praznikih.Komaj čakam zadnji teden v aprilu oz.prvi v maju.Mam en teden dopusta.Škoda da ga moja draga nima, spet bova nekaj dni narazen.

Kam boš pa ti šel, da ne gre ona zraven?

Lp, Bgv

Ohhh, vi mate vsaj prikolce :”((

Na žalost moja draga dela, tisti teden, no razen dveh dni.
Jaz grem pa na manjše počitnice, verjetno bom šel starše obiskat.
Pa mal uživat.No sej je tud men žal ker ne gre!

🙁((( No … saj se zna zgodit, da bom tudi jaz za 1. maja ostala sama doma 🙁((( Moj bo šel na zbor motoristov v Italijo … grejo v klapi … in če bodo drugi vzeli svoje punce s abo, grem tut jst … čene gre pa sam 🙁(((

🙂)) Eh … bomo vsaj bajto pospravli 🙂))

Lp, Bgv

kaj ti je nimaš???

ja,točno tko 🙂))

Neee 🙁(.

No vidiš!Saj vseeno poleg par dni samote, bova kakšen dan skupaj pa bo.
Bomo bolj na spidu! Kot včeraj!

ohhh, ko bi jo imeli….

He, he … midva sva bla tut včeri full naspidirana 🙂))

Lp, Bgv

Če bi jo imeli pa bi bilo: “Oh kok je tečna!” “Zakaj me stalno klicari?” “Pa zakaj je tko ljubosumna, sej sem sam z bivšo na kafe šel?” ….

Lp, Bgv

AAAAAAAAAAAAAA to pa neeee!!! 🙂)))))

Nekaj tega je tudu res, vendar so stvari, ki so odvisne od vsekega posameznika, kako jih sprejme.

Lp.

jaz tud ne vem, kaj naj delam do naslednjih lepih dni? A ma kdo kak pameten nasvet??? Help!

He, he … boš povedal pol, ko boš dobil prikolico … Potem bomo pa videli kaj boš pisal tu na forum 🙂)))))))

Lp, Bgv

To pa vsekakor … 🙂)

Lp, Bgv

New Report

Close