Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Ponavljanje angine

Ponavljanje angine

Spoštovani….
Konec oktobra sem prvič zbolela za gnjojno angino, dobila sem Ospen 1500 in po enem tednu je bilo ok. Nato sem dva dni po tem ko sem končala z jemanjem antibiotikov ponovno dobila boleče grlo in vročino, ter ponovno antibiotik Ospen 1500. Ko sem končala z jemanjem antibiotikov je bilo vse ok nekje dobre 3 tedne do 1 meseca. V petek me je ponovno začelo boleti grlo, ki sprva ni delovalo, da je ponovno angina, temveč zgolj prehlad, nakar mi je v ponedeljek popoldne zatekel desni mandelj in bolečina je bila neznosna tako v grlu kot v ušesu in glavi. Vročine do takrat nisem imela, ko mi je naenkrat narasla na 39C. Ko sem bila pri zdravnici mi je rekla, da se je naredil kot nek gnojni čep za desno stranjo in mi predpisala antibiotik Klimicin. Rekla je da če ne bo bolje, da moram priti takoj nazaj. Ali mi lahko poveste zakaj se mi je sedaj to tolikokrat ponovilo? Stara sem 23 let in delam v vrtcu. Jemala sem tudi immunal, ki naj bi deloval na imunski sistem organizma, pa vendar mislim da ni popolnoma nič pomagal. Kaj mi svetujete naj naredim? Kaj mi svetujete, da lahko naredim za boljši imunski sistem?…brala sem tudi, da je zelo dobro da bi sedaj ko sem bolana jemala Betaglucan Forte, ki bi mi pomagal premagati okužbo, kaj mi vi priporočate?

Sama sem že popolnoma obupana, ker ne morem popolnoma nič vplivati na to, da ne bi zbolela, v službi pa me potrebujejo.

Hvala in lep pozdrav,
Suny

New Report

Close