Najdi forum

Sem iz okolice Maribora in glede na izkušnje nudim vsakršno pomoč starešim osebam, katere le stežka opravljajo vsakodnevna opravila ali pa jih trenutno več ne zmorejo.Sem zanesljiva, pedantna, skrbna. Kontaktirajte na [email protected]

Pomoč na domu, Jesen doma Sanja Gracej s.p.

Sem Sanja po poklicu medicinska sestra. Zaradi ljubezni do starejših in ker bi rada pomagala starejšim preživeti jesen svojega življenja doma, sem se odločila za s.p.
Nudim:
– čiščenje : sesanje, umivanje tal, umivanje oken, brisanje prahu, čiščenje sanitarij….
– gospodinjska opravila: kuhanje, nabava živil,…
– nego: pomoč pri umivanju, oblačenju, slačenju, hranjenju,…

Sem zelo komunikativna, prijazna in delovna.
Pomoč nudim v CELJU in tudi v MARIBORU.
Tel. : 031 257 186
Lahko si pa tudi ogledate spletno stran in izveste več o meni : http://www.jesendoma.si

Nudim pomoč na domu, imam s.p. in se s tem profesionalno ukvarjam.
Nudim čiščenje stanovanja/hiše, nego, grem po nakupih ali oskrbovanca zapeljem na pokopališče ali kam drugam. Sanja 031 257 186 Maribor in Celje

niwaj se malo grdo slisi oz.vidi da starejsega oskrbovanca zapeljes na pokopalisce heheh
malo heca mora biti 🙂

SOCIETA, svetovalni center, Iris Faflek Lukač, s.p.

V svetovalnem centru Vam nudimo svetovalne in izobraževalne storitve, kakor tudi svetovanje in pomoč na domu za starejše osebe, in sicer:

Pomoč pri gospodinjskih opravilih
Spremstvo na sprehode v naravo
Pomoč pri urejanju finančnih zadev
Spremstvo k zdravniku, v trgovino, dvig zdravil v lekarni in druge podobne storitve
Osebno družabništvo – medčloveška opora

Če rabite pomoč, nas kontaktirajte na tel št.: 040-205-540 ali po emailu: [email protected]

Delujemo na območju Pomurja in Štajerske.

Nujno bi potrebovala pomoc za celodnevno oskrbo starsev, ki zivita v Ljubljani. Oce je pred dvema letoma prezivel mozgansko kap, polovica telesa je paralizirana in ne govori. Sicer pa se oce zelo dobro zaveda, pomaga kolikor se da, sam je. Negovalke prihajajo vsako jutro in opravijo osebno nego oceta. Mama je prav tako ze v letih in ima probleme s hrbtenico.Potrebovala bi tako nekoga, ki bi prihajal v poznih jutranjih urah, pomagal pri vsakodnevnih opravilih po stanovanju in predvsem skrbel za oceta.

Maja

DOBER DAN MAJA 74 JE OGLAS SE AKTUALEN SEM MEDICINSKA SESTRA Z LJ. TRENUTNO NA PORODNIŠKI Z VESELJEM BI POMAGALA V GOSPODINJSTVU…….

LEP POZDRAV GITA

LEP POZDRAV MAJA 74 ZANIMA ME JE OGLAS SE AKTUALEN SEM MEDICINSKA SESTRA PRIJAZNA POŠTENA PIŠITE ČE VAS SE ZANIMA GITA

LEPP POZDRAV.STE STAREJŠI Z OKOLICE LJ NE MORETE V TRGOVINO.NE MORETE POSPRAVLJATI,LIKATI…….SEM VESTNA PRIDNA IN POŠTENA STARA 36 LET PRIDEM NA DOM IN UREDIM GITA

pozdravljeni – ponujam brezplačno pomoč in druženje na vašem vikendu.

janja

SOCIETA, svetovalni center, Iris Faflek Lukač, s.p.

V svetovalnem centru Vam nudimo svetovalne in izobraževalne storitve, kakor tudi svetovanje in pomoč na domu za starejše osebe, in sicer:

Pomoč pri gospodinjskih opravilih
Spremstvo na sprehode v naravo
Pomoč pri urejanju finančnih zadev
Spremstvo k zdravniku, v trgovino, dvig zdravil v lekarni in druge podobne storitve
Osebno družabništvo – medčloveška opora

Če rabite pomoč, nas kontaktirajte na tel št.: 040-205-540 ali po emailu: [email protected]

Delujemo na območju Pomurja in Štajerske.

Pozdravljeni, prihajam iz ljubljane in sem zainteresirana za delo. Imam veliko izkušenj z tovrstnim delom saj to delo opravljam ze vrsto let.

Za več informacij me kontaktirajte preko mojega maila: [email protected]

lep dan!

Dober dan

Profesionalno se ukvarjam s konopljinimi kanabinoidi in vsekakor nudim rade volje pomoč, strokovno svetovanje, spremljanje stanja, izdelke…pogovor.

LP Tanja : [email protected]

Pozdravljeni sem iz Ljubljane trenutno nezaposlena in na voljo za pomoc na domu.kontakt 040831371

Sem iz Nove Gorice in glede na izkušnje nudim vsakršno pomoč starešim osebam, katere le stežka opravljajo vsakodnevna opravila ali pa jih trenutno več ne zmorejo.Sem po poklicu medicinska sestra.Sem zanesljiva, pedantna, skrbna. Kontaktirajte na

[email protected]

New Report

Close