Najdi forum

Pozdrav!

Za moje starše (predvsem za očeta) bi potrebovala pomoč na domu in za občasna gospodinjska opravila, recimo pri obešanju perila, nabava v trgovini ali lekarni, pa spremstvo očeta na sprehod..pomoč pri umivanju očeta. Zaželjena je sočutna, topla oseba z izkušnjami na tem področju, najrajši bi vzeli osebo iz medicinske stroke. Moji starši so iz Novih Jarš, torej bi želeli osebo, ki pokriva Ljubljano. Osebo, ki se ji dejansko ne gre samo za zaslužek ampak želi resnično pomagati in jo delo s starejšimi tudi veseli. Zaželjena zmerna cena na uro.

Za dneve in opravila se boste podrobneje dogovorili z mojimi starši.

Zainteresirane osebe naj se mi javijo na telefon: 031 853-092, Mateja

 

Pozdravljeni, Mateja.

Najbolje je, da najdete kakšnega Socialnega oskrbovalca na domu – sama bi mogoče stopila kar do CSD-ja in jih prosila za pomoč. Z NPK-ji namreč izobražujejo večje skupine in imate tako na enem mestu “bazen” zainteresiranih sveže izšolanih ljudi, ki bodo v zelo kratkem času iskali službo/ jo že.

Želim vam vse dobro in uspešno iskanje,

Ditka

Odgovor na objavo uporabnika
Dita12, 23.07.2021 ob 10:11

Pozdravljeni, Mateja.

Najbolje je, da najdete kakšnega Socialnega oskrbovalca na domu – sama bi mogoče stopila kar do CSD-ja in jih prosila za pomoč. Z NPK-ji namreč izobražujejo večje skupine in imate tako na enem mestu “bazen” zainteresiranih sveže izšolanih ljudi, ki bodo v zelo kratkem času iskali službo/ jo že.

Želim vam vse dobro in uspešno iskanje,

Ditka

Pardon, Zavod za zaposlovanje sem mislila! Ne CSD, joj…

 

New Report

Close