Drnovšek je bil samo v prvem planu, Golobič pa vedno za njim in dokaj skrit. Mislim, da je slednji vlekel pomembne poteze za stranko…

He, he, kaj ti šele pove ime Tonček ROP?

še enkrat si dokazala, da si prava kmečka kokoš, zato se ne bom spuščala v debato s tabo. ne govorimo o priimkih, samo očitno ti nisi tega dojela. neki pa je, na koncu se bom jest teb smejala.

Napisala si, da ime pove vse. Kar se pa kokoši tiče….no ja, bom ostala na nivoju, ki ga ti očitno ne premoreš. Sem pa očitno zadela, ha, ha ,ha….

Pa še nekaj. Ponosna sem, da sem kmečka in me nikoli ni bilo sram povedati, da sem s kmetov.

ojoj, pa kok si ti stara????

Mina* pa je drugače vse uredu s tabo? Ali imaš kakšne težave? Pametna pa glih nisi najbolj, a ne?

Bravo Mina*! Pokaži mestnim deklinam, da nimajo pojma. Pogovarjati se že ne znajo, čeprav se imajo za večvredne…hja.

Na kmetih je lepo!

Ko-ko, ko-ko, ko-ko-daaaaak, glava je šla v smetnjaaaaak!! 🙂))))))))))))))))))))

To pa drži. Ampak volilci so padali na Janezka, ne na Golubiča.

Navsezadnje vsi tako ali drugače izviramo od tam. Razlika je le ta, da so se eni prej, drugi kasneje pogospodili in kot pravi snobi pozabili, kdo in kaj so bili njihovi predniki.

Kaj pa če Ti je mogoče mina* nastavila zrcalce? Navadno namreč ljudje pripisujejo drugim lastnosti, ki jih pri sebi nočejo videti.

ja, verjetno bo to to. res se obnašate k otroc…

zala* napisal:

> še enkrat si dokazala, da si prava kmečka kokoš, zato se ne bom
> spuščala v debato s tabo. ne govorimo o priimkih, samo očitno
> ti nisi tega dojela. neki pa je, na koncu se bom jest teb
> smejala.

Avtor: zala*
Datum: 29-09-04 12:35

ja, verjetno bo to to. res se obnašate k otroc…

Kdo bi te razumel???????

Zala – “OMEN EST NOMEN”.

(V prevodu: Že ime pove, kaj in kakšen je kdo. – Stara resnica!)

Nomen est omen…

Bello, hvala!

New Report

Close