Najdi forum

po splavu – menstruacija

pozdravljene,

pred dobrim mesecem sem splavila- abrazija.
Ali mogoce katera ve, kako je z ponovno menstruacijo? Po splavu nisem nic krvavela.
Na urgenci so rekli, naj pocakam na ponovno zanositev 2-3 mesece ( 2- 3 menstruacije), osebni ginekolog je rekel 4, medtem ko na forumih veckrat zasledim da naj se pocaka kar 6 mesecev.

Obicajni Pms sem ze imela ( to lahko potrdi tudi moj moz), vendar menstruacije kar ni in ni.

Hvala za pomoc

lil

Pozdravljena!
Pri meni je od abrazije, do ponovne menstruacije minilo kar štiri mesece. V vmesnem času sem bila večkrat na pregledu, ker je ni in ni bilo. Ginekolog mi je razložil, da si je telo vzelo malo več časa za “regeneracijo” Kasneje sem po drugi menstruaciji zanosila.
Srečno!

Pozdravljena Lila!
Jaz takoj po abraziji nisem nič krvavela, a sem že po štirih dneh dobila menstruacijo- približno takrat, ko bi jo imela, če ne bi zanosila. In nato redno naprej. Sedaj je drugi mesec. Ker pa to ni moja prva abrazija ti lahko mirno zatrdim, da še ni razloga za preplah. Pri meni je prejšnič minilo dva meseca do taprave menstruacije.
Jaz bi oz. bom počakala tri cikluse menstruacije, potem pa spet v “akcijo” za otročka. Mislim, da je to kar pravi čas, seveda če si tudi psihično pripravljena.
Pa veliko sreče!

hvala obema za deljeno izkusnjo, srecno tudi vama!

New Report

Close