zbiram podpise za lezbični/gejevski/biseksuani forum!

podpišem

Elle

jah, ga pa imejte, če mislite, da ga res rabite…

[Govoril sem. Hau.]

Podpišem za lezbičenega (rad gledam lezbijke), za gejevskega (sem za geje, ker je potlej manj konkurence).

Če so prave lezbijke ti ne bodo dovolile gledanja!
Sicer se pa tudi js podpišem pod ta forum!

miki

mislim da ne bo nič za gledat, samo pogovarjale se bojo 🙂

se podpišem, vsaj ne bo na tem forumu toliko postov s to vsebino

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.

Se pridružujem, če ga rabite, jaz sem na moške usekana…

ma nej ga majo, se podpisem za to

jst bi naredu se en forum za “bedasta vprasanja”
kako si picko pobrit itd, ker sej je blo zanimivo, prvih 100x, zdej pa ni vec smesno
da cesa druzga ne omenjam

lp

če ga boste dobile, bi lahko kar Gina bila moderatorka – spozna se in po mojem je še najbolj ‘prizemljena’ od vseh teh punc, kolikor sem jaz bral (razen profesorice, ampak to pač spada v to temo, a ne?).

Brez zamere, ostale dekleta.

[Govoril sem. Hau.]

…sej a ne obstaja za take stvari forumi Tjavendan al neki 🙂)

Jaz dam svoj podpis, sam še eno pripombo bi imela. Tukaj ste v bistvu kot ena elita, res da si vas marsikdo sposodi, ampak saj skupaj držite. Da se ne boste potem na svojem med sabo žrli. Čav!

ok

lp ajs

nej vam bo;))

dam glas

Evo še moj XY

rabjo forum
1.) “za zblojene”
2.) za glupe ali mozgansko hendikepirane
3.) monogamously challenged 🙂
,….

sam dvomim da bi kej pomagal, poglej zenski cvek, pa moski, babe so ko scurki, zdej ze iz kuhne vn rinejo…
lol:)

sam res, 1x sm ze pizdiu neki okol tega, pa nc ne pomaga, povsod so, sam tm k ni treba, tko da je npr tebe in podobne kr lepo vidt, vsaj ne delas slabga vtisa

medtem ko je nekaterim to redna sluzba z nadurami:)

lp

New Report

Close