Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Pasivna baba za popizdit

Pasivna baba za popizdit

Skup sva 12 let. V tem času mi ga baba še ni pofafala, ker se ji to gabi. Njej ne paše da ji dražim bradavičke, njo žgečka, če ji dražim klitoris, njo žgečka, če ji jo hočem polizat. Nič ji ne paše. Ona nebi dogija, ona nebi bla zgoraj. Samo na hrbtu in noge u luft. Če že sexava 2x v enem tednu, kar je redkost prav da se počut ko sex avtomat. Sej drugače je dobra duša in jo mam rad, sam mi že dolgo časa tole preseda. A ima še kdo kak podoben primer?

well js mam nasprotnega problema kot ti, namrec fant ne dela nic od navedenega pa bi le bil od spodaj, drazil me je tam spodaj le 2x in to neha ko je men najboljše pac predn dozivim orgazma, me cist prekine, ne govort o tem, da sem se veckrat umikala da nj mu pokazem kje bi mogu dotikat. redno fafam pa delam use da on uziva, dobesedno brez zraka ostane js pa nc. lej to ne gre, najbols je povedat svoje potrebe in se zmenit z njo/njim, vsaj js nameravam to narediti pri naslednjem sexu.

Najboljda se vidva skupaj dobita pa bosta zadovoljna. Vajina parterja pa skupaj.

Takooooo 🙂