Partnerka si ne želi otrok

Živjo!

Rad bi delil svojo stisko z vami in nenazadnje prosil tudi za nasvet. S partnerko sva v zvezi 5 let in se drugače super ujemava in si upam trditi, da se imava iskreno rada. O tem, da bi imela otroke se do nedavnega nisva veliko pogovarjala. (Mi je pa že zelo zgodaj povedala, da otrok ne mara pretirano in da za zdaj ni razmišljala o svojih.) Moja želja po otrokih pa je vedno večja, medtem ko je partnerka do matarinstva po vseh teh letih še vedno popolnoma hladna. Zadnjič ko sva o tem govorila, mi je povedala da si ne želi v teh časih otroka in če sam čutim drugače me pri tem ne bo ovirala. Dobil sem občutek, da sem postavljen pred dejstvo ona ali družina. Kaj naj naredim?

Zanimivo – ponavadi so zenske tiste, ki imajo vecjo zeljo po otrokih. Kakorkoli, otroci da ali ne je v odnosu tako pomembna tema, da bosta tezko ostala skupaj, ce bosta imela na to zelo razlicne poglede. Imas dve moznosti: ali se odpoves bodocim otrokom z njo ali pa koncas zvezo. Slisi se hladno in kruto, ampak tako zal je.

pusti jo. Nima smisla, da se eden odpoveduje tako pomembni zadevi kot so otroci.

Žensk, ki si želijo otroke , je ogromno, so v večini. Ona bo pa tudi komot našla moškega, ki si otrok ne želi.

New Report

Close