Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Pa zakaj hudica folk se vedno voli LDS?

Pa zakaj hudica folk se vedno voli LDS?

Sem šla na predčasne volitve ………. in volila LDS!!!

Tudi po selekciji, koga nikakor ne želim imeti, so ostali tile.
Janša – NE hvala!
Bajuk – NE hvala!
Podobnik – niti pod razno!
Jelinčič – da mi dela sramoto po Evropi, hvala, NE!
Černjak – ni šans!!
ostali pa se bolj delajo, da imajo kaj pojma kot pa da bi se jim res kaj sanjalo. Da bo Auer sprejemal zakone, ne se šalit. Irglova, ha, ha, ha…

Nekaj resnega, nekoga, ki ima nekaj pojma, za katerega vem, kaj in kako dela in rezultat je tu.

Jao, kolk si ti pametna!
Cestitam!
Sigurno imas doktorat.
Bljak!!!

Jaz sem pa popolnoma ampak res popolnoma strinjam z BB.

Ne.
Imam All inclusive VIP.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Kolk majhna?

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

tipična rekacija simpatizerjev desnice….če nisi naš, si bljak…..

Tolk majhna, da jo jaz od kle , kjer sem, ne bom gledala!
Tisti, ki jo pa bodo, naj jo pa kar imajo.
Mene Ljubljana s svojimi zgrešenimi projekti že itak en lep čas ne zanima!
Ljubljansko županjo, ki svojo rdečkasto kariero nadaljuje v Ljubljani, je Kamnik že zdavnaj skenslal. Pa naj počne tam , kar hoče. Samo, da slučajno nazaj ne pride!

Ker so ostali še 10x bolj za en *****.

So edini, ki južnjake ne bi pregnali iz SLO, drugi so se leta nazaj že zjasnili, zato pa kot čefurka volim LDS.

Bravo čefurka! Te slovenski fanatiki pa naj voljo SDS in naj še enkrat in upam, da za veke vekomaj POPUŠIJO! Ha ha ha.

: )))))))))) jp

Fanatiki? Zakaj že?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Haha, uboga reva. A misliš, da je LDS-ovcem za čefurje kaj mar? Poščijejo se na vas. Si mogoče kje videla na listi LDS kakšnega čefurja kdaj?

Kaj pa če Janša zmaga? A boste čefurji množično pobegnili ali kaj?

Strah ima velike oči.

Boga reva si ti, ker se v tvojem pisanju vidi, da se boš požrl, ker veš, da mam prav in da bo LDS spet zmagal! Kar se pa tiče tega, koliko je komu mar, je pa tko: LDS ni bil nikoli proti drugi rasi ali naciji, medtem ko so drugi že javno dokazali, da so nacisti, nacionalisti, rasisti in podobno. Kaj misliš, da se stranka voli, če te nekdo ima rad iz te stranke? -idiot, premisl mal-

Če si neka čefurka, pol voli SNS: Jelinčič je največji ljubitelj čefurjev v Sloveniji.

Na tvoj nivo žaljivk pa se ne mislim spuščat. Nisem te žalil (uboga reva je bilo mišljeno ironično).

Ne vem zakaj bi kdo kam pobegnu? A si debil al kaj, da sploh kaj tazga vprašaš? Kaj tazga se ne bo nikoli zgodilo, gre se za to, da so se nam prikupili v časih ko bi se kaj tazga lahko bilo zgodilo pa se ni ravno zaradi njih! Zakaj ne bi volila za njih še naprej? Kaj naj bi volila za tiste idiote, ki so leta 91 kazali vampirske zobe vsem južnjakom? NE, ostala bom zvesta LDS, ker so tudi drugače dokazali, da so najsposobnejši, sja jih ne volijo samo južnjaki, temveč večina slovencev.

Na kakšnem nivoju se nahajaš, mi je čisto jasno, glede na to, da misliš, da bom volila LDS, ker se bojim, da me bojo drugi pregnali! Res ti teško določim nivo, je pa zelo nizek.

So edini, ki južnjake ne bi pregnali iz SLO, drugi so se leta nazaj že zjasnili, zato pa kot čefurka volim LDS.

——

SAMA SI NAPISALA, DA MISLIŠ, DA TE BODO DRUGI PREGNALI, ŽENSKA!

Preebri si še enkrat, preden mi nekja očitaš.

Napisala si, da so LDS edini, ki ne bi pregnali južnjake iz Slo! Ti naj narišem?

ej so to so mladiči od Janšata, možgane jim je opral…najhuj je pa to, da vsi zavijajo po grosuplsk…za kozlat!

New Report

Close