Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja otroška oblačila in revščina 2.

otroška oblačila in revščina 2.

Zopet se oglašam. Danes sem obiskala družino o kateri sem vam pisala in jim odnesla, kar sem imela za štiriletnico pripravljeno.
Dobila je solzne oči in se je stiskala k meni, čeprav me je drugič videla in je sicer baje zelo zadržana.
Druga punčka je stara 9 let in je bila res malo žalostna, ker zanjo nisem imela veliko, -obljubila pa sem ji, da bomo tudi zanjo kaj našli; tretji pa je nerodno, stara je 16 let in je nemorem primerjati z ljubljanskimi frajlicami. Hodi v gimnazijo in je pridno in prijazno dekle. Dama je veliko dela.
Družina je zelo povezana in topla, imajo se radi. Zelo so hvaležni in pravijo, da jim ni nič nerodno vzeti, kar jim kdo podari iz srca.
Mami pravi, da bi bila vesela tudi posode in posteljnine, pa tudi rabljene obleke – je večja in močnejša, mislim da konfekcija št. 44.
Hvala za pripravljenost pomagati.

moj mail naslov: [email protected]

Vera

Vera, jaz za punčke nimam prav nič oblačil, ker imam dva fanta. A lahko pomagam z denarjem, pa naj si gre 16letnica sama kupit?

Mani je ostalo polno tistih znamkic za Tefal posodo, jih lahko pošljem. Ali jim bodo prišli kaj prav?

Če so to znamkice s katerimi bolj ugodno kupiš posodo se bojim da ne.
Hvala vseeno.

Vera, na moje vpr. pa nisi odgovorila.

Oprosti Katja, sem bila prepričana, da sem odgovorila.
Glede tega mislim, da mi piši na mail, pa ti dam njihov naslov in jim lahko pošlješ. Sama pa ne bi rada zbirala denarja, raje vidim da to narediš direktno – je bolj osebno. Mislim pa, da bi tudi to lepo sprejeli.

Hvala in lep pozdravček
Vera

Vera!

Moram se popravit, zgodnja ura pa tako, pa sem ti narobe rekla, da sodelujem na tem forumu, jaz sem bolj na starševskem čveku, par dni se že poskušam odvaditi, doslej mi je zgleda uspelo pozabiti ime, forum pa še vedno najdem, ker ga imam med priljubljenimi.🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jaz imam ogromno oblačil za 16-najst letnico. Imam tudi posode, posteljnjine, čevlje za 16-t letnico, tudi za mamico bi se našlo št. 44. ker takšno št. nosim jaz. Tudi imam čevlje, sandale škornje itd. Nekatera obuvala imam št. 39. in 40. št. in 38. št.

Mi lahko prosim Vera odpišeš za št. čevljev, če bi bilo tudi prav. Teh obuval (so vsi skoraj kot novi) imamo celo goro.
Bo držalo za vse to kar sem napisala, da imam.?

Lep pozdrav
Doroteja

Doroteja, piši ji na mail, ki ga je objavila zgoraj.

Pozdravljena Doroteja!

Res se nisem pozanimala za številko čevljev za veliko punco – vendar to še lahko storim.
Mogoče bo res bolje da se slišiva po mailu.

Prepričana pa sem, da bo gospa presrečna, če bo dobila kaj posode.

moj mail je:
[email protected] ali pa ta s katerega pišem

Lep dan vsem!!!

Vera

Vera,

upam, da so bili s paketom zadovoljni, lahko pa pripravim še en paketek mojih stvari, ki jih več ne nosim za starejšo punco; majce, jopica, kakšni čevlji, torbica………….pozanimaj se za višino in št. noge; piši mi na mail.

lp, serga

Doroteja!

Mislim, da se nisva slišali, pa ti tu sporočam, da ima najstarejša hči številko čevljev 40.
Upam, da se slišiva

Vera

New Report

Close