Otrok od prej?

vse ki ste me tako veselo spljuvale – še enkrat preberte kaj je ta Yvonne napisala. Budno pazi, da na dan obiska sama nima obveznosti in jih prestavlja, zato da je lahko z njima. Meni je to čudno in skoraj ljubosumno. Zakaj pa ne bi gospa ki skoraj živi s tem očijem, takrat kidnila npr k firzerju? Ne, mora bit zraven.
Dejte dejte, no………ve pa takoj gledat skrajnosti. Kako bi se moral bogi očka razkosat na xy delov. Ne, sam tej svoji napol useljeni ljubici naj namigne, da naj mirno kidne po svojih poteh, naj jih ne prestavlja, saj bo on zmožen sam bit z lastnim otrokom. Kakšne makarone pa najbrz tudi zna skuhat……….[/quote]

po katerem kljucu je pa lahko ljubica,a ti sploh locis med izrazi
ljubica-ko je moski vezan ali porocen in vara zeno,partnerko s 3 osebo
partnerica-ko moski ni vezan ali porocen z drugo zensko
ti si se pa vzivela kaj,daj ti svoje travme resuj na pravem naslovu,ce se je tvoj dedec kurbal,pusti druge zenske pri miru,saj ni bila ona od tvojega ljubica al kako???
sploh pa kje pise,da je bila kdajkoli njegova ljubica,mogoce sta se spoznala ko je bil ze locen..

vse ki ste me tako veselo spljuvale – še enkrat preberte kaj je ta Yvonne napisala. Budno pazi, da na dan obiska sama nima obveznosti in jih prestavlja, zato da je lahko z njima. Meni je to čudno in skoraj ljubosumno. Zakaj pa ne bi gospa ki skoraj živi s tem očijem, takrat kidnila npr k firzerju? Ne, mora bit zraven. .[/quote]

to, da ima otroka rada, se ti pa zdi nepredstavljivo, ali kaj?
piknike in izlete in podobno bi morala planirat takrat, ko otroka ni blizu?

vse ki ste me tako veselo spljuvale – še enkrat preberte kaj je ta Yvonne napisala. Budno pazi, da na dan obiska sama nima obveznosti in jih prestavlja, zato da je lahko z njima. Meni je to čudno in skoraj ljubosumno. Zakaj pa ne bi gospa ki skoraj živi s tem očijem, takrat kidnila npr k firzerju? Ne, mora bit zraven.
Dejte dejte, no………ve pa takoj gledat skrajnosti. Kako bi se moral bogi očka razkosat na xy delov. Ne, sam tej svoji napol useljeni ljubici naj namigne, da naj mirno kidne po svojih poteh, naj jih ne prestavlja, saj bo on zmožen sam bit z lastnim otrokom. Kakšne makarone pa najbrz tudi zna skuhat……….[/quote]

Že to, da jo imenuješ “napol vseljena ljubica” jasno kaže na to, da situacijo vidiš v povsem izkrivljeni luči. Ona ni nobena priležnica, ampak nova partnerka, s katero moški gradi odnos in načrtuje družino. In del te družine bo, pa če je mami otroka to prav ali ne, tudi otrok.

Ja, planiram si obveznosti tako, da sem takrat ko je otrok pri očetu doma, zato da takrat skuham in podobno. Če pa sem slučajno v službi v času stika, pa otrok takoj vpraša po meni. Nisem pa ves čas zraven z njima, saj mi fuzbal najbolj ne diši, pa tudi skakanje na trampolinu ni najbolj zame, razen če ima otrok res željo, da se jima pridružim, običajno jo ima,saj lahko otrok mene nekaj nauči in to mu je v veliko veselje.
Obstaja še en razlog, da si planiram obveznosti glede na stiki in sicer tisti vikend, ko je otrok pri očetu gremo običajno v toplice, kino, kam na obiske. Mamice pozabljate, da ima otrok po očetovi strani stare starše, tete, strice, bratrane in velikokrat tudi bratce ali sestrice. In v času stika ima otrok stike tudi z njimi.
Mogoče pa imaš prav, ni možno, da imaš nebiološkega otroka rad, saj je edina prava ljubezen le tista, ki izvira iz biološke vezi. Samo potem ne razumem, kako lahko nekateri starši svoje otroke zlorabljajo in zapustijo ter tudi ne kako funkcionirajo posvojitve. Ampak biološka mama ima vedno prav, ne? Mačehe pa smo itak zlobne in hočemo, da otrok čimprej odide nazaj k mami, pa bog ne daj, da oče plačuje prživnino, ne?
Nismo vse take, zapomni si to. Lp, J.

New Report

Close