Najdi forum

Že kakšne 2 leti se mi pojavljajo omotice brez ravnotežja kot bi bila pijana,utrujenost slabo počutje zelo težko delam predvsem ko premaknem glavo omotice, dala vse preglede čez vse brez bp. Slikanje hrbtenice rtg magnetna resonaca glave hrbtenice. Ali se lahko vseeno oglasim pri vas in pogledate če lahko pomagate drugače imam slabo držo ali bi bilo lahko od tega. Prosim za čim hitrejši odgovor hvala in lep dan.

Pozdravljeni,

gre za klasične simptome, ki so posledica sprememb v vratnem delu hrbtenice. Te spremembe so lahko minimalne in v izvidu sicer niso posebej zapisane/poudarjene. Priporočam, da se naročite na pregled v eno izmed naših ordinacij, s seboj pa poleg izvidov prinesete tudi slike vratnega dela. Na podlagi anamneze in klinične slike vam bomo lahko podali natančen nasvet. S tehnikami manualne medicine uspešno zdravimo številne podobne primere.
lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

Sem že bila pri vas v Ljubljani pa je bilo rečeno psiha zdravnica pa sumi ms.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj menite dr.v Ljubljani pravi psiha opažam pa ko sedim na stolu z opore je dosti bolje ali bi vseeno bila lahko vratna hrbtenica hvala in lep dan.

Spoštovani,

priporočam vam, da opravite RTG vratnega dela hrbtenice ter se nam s prepisom izvida ponovno javite. Na tej podlagi vam bomo lahko bolj natančno svetovali, kako naprej.
Lep pozdrav,

Andrej Kotov, dr. med., spec. nevrolog
spec. manualne medicine

Ordinacije manualne medicine MO-GY v Sloveniji:
Ljubljana, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21
Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Denis Kupa, T: 02/470 24 13
Moravske Toplice, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13
Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Aleksej FIlipov, T: 05/300 23 77
Koper: dr. Aleksej Filipov T: 05/300 23 77

Brezplačna telefonska številka: 080 12 03

http://mo-gy.si/
[email protected]

V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda.

***** [b]Andrej Kotov, dr. med., spec. nevrolog spec. manualne medicine[/b] [b]Ordinacije manualne medicine MO-GY v Sloveniji:[/b] Ljubljana, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Denis Kupa, T: 02/470 24 13 Moravske Toplice, dr. Sergej Fedorov, T: 02/470 24 13 Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Aleksej FIlipov, T: 05/300 23 77 Koper: dr. Aleksej Filipov T: 05/300 23 77 [b]Brezplačna telefonska številka: 080 12 03[/b] [url]http://mo-gy.si/[/url] [url][email protected][/url] V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda.

Opravila sem ze rtg hrbtenice ali je treba rtg vratne hrbtenice slikati posebaj drugace sem imela slike s seboj mr in rtg hrbtenice
Pa je bilo vseeno receno psiha.
Ali moram slikati se enkrat rtg vratme hrbtenice da pokaze in ponovno k vam na pregled ali bo ponovno treba placati pregled
Hvala za odgovor lp

Doma sem nasla izvide rtg vratne hrbtenice tudi s seboj sem imela te izvide pise vse v mejah normale dejali ste ko sem bila pri vas psiha.Ali gre vseeno za kaj drugega prosim za mnenje hvala lp

Spoštovani,

zaradi anonimnosti ne vem natančno, za kateri primer gre. Priporočam, da se naročite na (brezplačni) ponovni posvet.
Lep pozdrav,

***** [b]Andrej Kotov, dr. med., spec. nevrolog spec. manualne medicine[/b] [b]Ordinacije manualne medicine MO-GY v Sloveniji:[/b] Ljubljana, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Denis Kupa, T: 02/470 24 13 Moravske Toplice, dr. Sergej Fedorov, T: 02/470 24 13 Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Aleksej FIlipov, T: 05/300 23 77 Koper: dr. Aleksej Filipov T: 05/300 23 77 [b]Brezplačna telefonska številka: 080 12 03[/b] [url]http://mo-gy.si/[/url] [url][email protected][/url] V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda.

New Report

Close