Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Hujšanje Od 1. 10. gre zares

Od 1. 10. gre zares

Evo še jest:)
NAtaša
1.10., ponedeljek = 85.5
danes (8.10.); 84.5. = -1 kg:))))

Oj, jaz bom napisala spremembo od četrtka 4.10., ker sem se vam kasneje pridružila in nažalost se ne spomnim mojega točnega rezultata od 1.10. (vem, da je bilo nekaj čez 53).
Aja, sem pozabila napisat, da sem velika 156.

Aknalb, 53.1 (4.oktober), 52.9, -0,2

Je pa pri meni tako, da ko pridem v fazo, ko komaj zaprem hlače, je to zame alarm, da moram hujšat. Tako, da jaz ne grem v trgovino kupit večjih hlač, ampak raje začnem hujšat. In dokler ne shujšam (ker pač hlače nase ne morem dati), spremenim garderobo-bolj se oblačim v žabe in kikle.

lp

Pozdravljene!

No, moja teža danes zjutraj 84,2.

Torej sem izgubila približno pol kg. Seveda sem se vsak san tehtala in mi teža sedaj stoji že par dni. Ne vem, nisem zadovoljna.

A se ne dam in si obljubljam, da se bom resnično tehtala le še 2x tedensko, ob sobotah in ob ponedeljkih.

Dekleta, ne jezite se preveč nase, če naredite prekršek, ker to najbolj škoduje.
Odpustite si in gremo dalje.

Fitka-jaz sem nekje brala (mislim da na 24ur.com), da je najbolj zdravo in sigurno hujšanje, če shujšaš 0,5kg na teden. Baje je veliko zvezdnikov hitro shujšalo, potem so pa dobili vse nazaj. Tak, da hočem ti povedat, da 0,5kg na teden ni slabo.

Punce pozdravljene.

Danes je teden dni odkar sem na dieti…in tehtnica je danes zjutraj pokazala cele tri kilograme manj. Juhuhu…seveda se zavedam, da je to večinoma voda….ampak se mi zdi, da sem kar lepša, čeprav se na hlačah ne pozna še niti malo.

Danes imamo za kosilo rižoto z lignji in zelenjavo, radič s krompirjem…za povrh bomo pa kar sadje, ki ga je obilica v domačem sadovnjaku.

Danes me miganje še čaka, ker dopoldne ni nikakor zneslo….

Bravo Rebeka, ti nas pa podesni prehitevaš:)
Le tako naprej, gremo punce!!!

Dan!
Pridne ste vse zelo. Jaz se počutim kot balon ki ga nekdo napihuje in bo vsak čas počil. Ja moji dnevi so tukaj in sem napihnjena ko sto mater ( se opravičujem za izjavo 😀). Sem pa ugotovila, da nisem nič shujšala od prejšnjega tedna ampak se nič ne sekiram, bo že šlo dol.
LP

vidim da imate ponedeljek dan hujšanja. Jaz bom vpisovala rezultate vsako sredo, kajti v sredo bo šele teden dni od začetka dietovanja..hehehe 😀 in pohvala vsem, pridne ste!!!

Aknalb, saj imaš prav, jezim se le zato, ker sem imela že 83,9, pa sem potem po neumnem spustila vajeti iz rok, sedaj pa imam. A saj bo. Počasi se daleč pride. 🙂))

Danes sem že opravila svojo hitro hojo, s hrano je pa tudi zaenkrat bp, bom pa danes jedla še pečene kostanje in obljubim, da ne bom pretiravala.

Fitka..saj razumem. Tudi jaz sem že hujšala in imela manj kg, potem sem se pa prepustila užitkom sladkih grehov. Bolj so se večali užitki, bolj so se dvigovali kg.

Moja teža: 65kg, sem imela prejšnji teden že 66,7. Je bilo pa res pred M, očitno to niso dnevi za tehtanje.
Se pravi, sem spet na svoji startni točki. Gibanje moram obvezno povečati, pri hrani pa jem precej manj OH. Mislim, da mi kar ustreza. Gre pa počasi 🙁 no, vseeno, v enem letu je šlo dol skoraj 10 kg. Kar je čisto ok 🙂

Jaz sem se pa danes zopet tehtala, kar se ne morem zadrževati in opazim, da mi teža kar niha. Danes mi je pokazala tehtnica -0,4kg od včeraj. Mislim, da je zelo pomembno kaj zvečer ješ in kdaj ješ in če migaš, ali ne. Predvidevam, da mi bo jutri zopet narasla teža, ker danes ne migam. Migam samo 3x na teden, ker imam probleme s koleni in ne smem pretiravat, ker potem 2 tedna ne bom smela nič migat. Prepričana sem, da pa teh -0,4 ni voda, ker sem za zajtrk jedlabel kruh z margarino in medom ter mleko, malica je bil jabolko, kosilo so bili svinjski zrezki v gobovi omaki, kruhovi cmoki, goveja juha in solata, za večerjo ob 6ih pa 2 trdo kuhana jajca, kruh, zeljna solata in čaj. Aja vmes tudi pijem. No nekaj časa po večerji pa sem 1 uro telovadila.

Živjo vsem..Jaz sem začela hujšat z 2.10. Začela sem z orbitrekom, 30 min vsak večer, zjutraj pa hoja v naravi 30-60 min…Črtala sem sladke stvari tudi sok. Pijem vodo ali nesladkan čaj. Imam 70kg in 168 cm. Rada bi shujšala kakih 8kg. Lep dan vsem skupaj, pa obilo gibanja

Pozdravljena, dekleta!

Aknalb, tudi jaz sem se danes tehtala, ker ne zdržim in tudi jaz sem nekaj izgubila, tako da sem zadovoljna. Očitno mi kostanji niso preveč škodili, hehe.

Trenutno imam zelo močno motivacijo, ki mi jo daje tudi naša tema. Sem se kar registrirala.
Tudi moj mož se trudi kak kilogram spraviti dol, zato mi daje to še dodatno spodbudo.

Andy, lep pozdrav tudi tebi, očitno si zelo pridna, kar se tiče gibanja. Bravo, oglasi se še.

Živjo!
Jaz sem se pa tudi končno postavila na noge in bi lahko rekli da hujšam 😀
Itak me je pa zjutraj tudi mene premamila tehtnica ( ta packa, ki me živcera) in sem mogla stopit nanjo. Ja pa mi ni nič žal, ker je pokazala 0,4kg manj kot včeraj pa nisem nič migala. Je pa res, da danes nisem zaenkrat še nič napihnjena. Torej moja teža je 78,6kg po novem. Zelo ste pridne, vsaka dobi pohvalo.
LP

Živijo.

Danes nisem pridna…sploh. Ker me je v posteljo položila viroza in vročina, nisem nič migala. Vseeno pa imam apetit…grrr…zmazala sem kremno brokolijevo juho, torteline s kislo smetano, mešano solato, melono in najhuje od vsega…polovico milke s piškoti:(((

Včasih si prav želim, da bi bila ena tistih, ki ob bolezni in skrbeh shujšajo. Pri meni ima stres prav nasproten učinek. Kilogrami kar letijo navzgor…

RebekaM, jaz te čisto zstopim. Večji je stres, več sladkega pojem. In hecno je to, da jaz vem, da se bom zredila, ampak mi takrat, ko sem pod stresom to ni mar.

RebekaM hitro se pozdravi. Ja vem kako je, ko si bolan. Držim pesti, da ne bo kakšnih posledic na tehtnici 😉

Punce držite se, vztrajajte… Pri meni nič novega – tehtnica sicer kaže 55,4 kg ampak sem napihnjena kot balon. Ko sem pod stresom je pri meni kakor kdaj – kadar jem kot nora, kadar pa skoraj nič. Ko sem bolana z vročino pa razen čajčkov skoraj nič ne spravim dol. Torej tistih 5 kg, ki naj bi jih glede na konstrukcijo kosti še morala sklestiti, varčujem če me kakšna vročina ali gripa ujameta. Najboljši recept, da se uprem hrani pa je, da se zakopljem v delo, pa čeprav je to kuhanje ali peka.
Najbolj pa sem lačna, ko se med vikendom ( med tednom itak nimam časa) popoldan predam brezdelju in gledam kakšen film. Hecno kuharske oddaje pa lahko gledam ure in ure pa me hrana na premami – navarno je edino, da kakšen navdih za peko slaščic dobim in se izpred TV – ja skidam v kuhinjo. Na srečo imam doma dovolj sladkosnedov, ki so tega zelo veseli.

Grozen dan…komaj čakam, da ga bo konec. Ne samo, da sem zbolela…danes odprem položnico od komunale…in šoook. Terjajo me za denar za pet mesecev…kaaaaj? Vedno vse redno plačujem…gospa na komunali pa mi trdi, da od aprila pa do avgusta ni bilo nič plačano. No, našla sem položnice za julij in avgust, ampak ostale sem očitno vrgla stran. Saj vem, sama sem kriva, ker se položnice shranjujejo:(((((

Kljub temu pa me apetit vseeno ni minil in sem cela živčna pomazala še preostalo polovico Milke. Za kosilo je danes korenčkova juha, telečja pečenka, krompir z ohrovtom in zeljna solata s fižolom.

Aknalb in bajska…hvala vama za lepe želje.

New Report

Close