Najdi forum

Sunshine2 hvala za dobrodošlico! 🙂

Trenutno ne potrebujem brce v rit, sem se kar sama postavila na noge – z današnjim dnem sem suuuper zadovolna (zjutraj na tešče 40min kolesa in zvečer pol ure teka pa še prehrana je bila ok). jupii

vztrajajmo!

Čestitam @ann.y – le tako naprej, z veliko mero volje. Počasi boš daleč prišla. Na začetku si ne postavi prevelikih ciljev, ker ti bo lažje za naprej. Cilj razdeli v majhne korake, ki jih boš z lahkoto osvojila. Korak s korakom = uspeh!

Lp, Mitja

Pa kje se vsi skrivate? Imam občutek, da ste vsi še lepo dopustniški in uživate v sončnih žarkih!

Za mene se je morje v avgustu končalo, konec septembra pa ponovno na morje, drugače je bilo super, vendar tehtnica ni prizanesljiva do mene, saj se na morju nisem ozirala kaj in koliko pojem:) Ups…..hehe, kaj naj rečem, niti nimam slabe vesti, tako da zdaj bom spet uvedla uravnoteženo prehrano v jedilnik. Zadnje dni mi kar uspeva, bomo videli kako bo druge dni. Sedaj prihajajo pasji dnevi, tako da že vidim, da mi ne bo do hrane. Druače pa še vedno ohranjam težo z nihanji +/- 3 kg, tako da bom zdaj morala sklestiti te 3 kilce, ki sem jih pridobila v zadnjih tednih, ker se ne počutim dobro v svoji koži. Tako da veselo naprej in upam, da ste ve kaj boljše od mene in da žanjete uspehe pri tehtanju!

Želim vam lep sončen teden, ki prihaja! Izkoristite ga kar se da maksimalno, ker kaj veš kaj nam prinaša september, ki se nam bliža nenormalno hitro!

🙂

nova
Uredništvo priporoča

mitja, hvala za spodbudo 🙂

jaz sem obtičala.. pa to kar krepko obtičala.. sploh se ne premakne, prav nič.. kot da se nebi trudila.. ahh.. pa še nekam napihnjena sem.. čakam na boljše čase..

Sunshine2 po tem stavku ˝morala sklestiti te 3 kilce˝ se to zdi vse tako enastavno, heehe, ko bi vsaj bilo 😉 drugače pa, tudi jaz se že kar nekaj časa v svoji koži ne počutim dobro.. čestitam za dosežke 😉

se tipkamo, grem na tek!

ann.y nič zato, če si obtičala, za te dni je to normalno, ker se v vročih dneh dlje zadržuje voda, tako da nič skrbet, kar lepo naprej po malih korakih in boš že prišla do cilja!
Niti ni enostavno kilograme izgubit. Potrebna je volja, predvsem pa si moraš pošlihtati “podstrešje” takrat gre vse lažje. Hvala bogu sem sama bolj na vzdrževanju, ker niham +/- 3kg včasih tudi 4:) Ampak sedaj se sploh ne počutim dobro v svoji koži, ko sem pridobila 3 kilograme na morju 🙂
Pa dobro,sedaj vsaj pazim kaj jem, oz. boljše rečeno sem sladkarije črtala postopoma, zdaj se ponovno privajam da OH jem v dopoldanskem času ampak počasi bo!

Sedaj pa grem lepo na vrt, da si naredim paradižnikovo in kumarino solato, tako da dober tek tudi vam! 🙂

Sotrpinke, moram se vam malo oglasiti!

Vidim, da je tukaj vse mirno, počasi si bom morala umisliti namišljenega sogovornika, da se mu bom lahko izpovedala, pa nič zato 🙂

Kako ste kaj ve? ann.y nisi nič poročala kako kaj napreduješ, a je že kaj bolje?

Drugače pa vam moram povedati, da nevem kaj je z menoj, ker zadnja 2 tedna izvajam napade na paradižnik….nikoli v življenju ga nisem marala, letos pa kar na 1x bi ga lahko pojedla v nenormalnih količinah…..hvala bogu, da se mi ne lušta kakšna čokolada….! Sedaj pa se odpravljam na sprehod, ker v prejšnjih dneh nisem ničesar naredila za sebe. Ne maram takšne vročine, ni to za mene:)

Tako, da uživajte v preostanku večera, jaz pa grem pot pod noge! 🙂

Evo, jaz sem še tukaj! Tudi sama imam občutek, da se na tem forumu čedalje pogosteje pogovarjam sama s sabo. Pa nič zato. Pravzaprav mi je na temi, ki sem jo odprla “No pa se pejmo vzdrževanje” itak pomembno samo to, da si evidentiram težo, ker si jo drugače pač ne.

Drugače pa vse ok pri meni, rekreacija je super, jem pa malo več, ker me je na dopustu kar precej pobralo, tako da moram kakšno kilco ali dve dobiti nazaj :O

Držte se in srečno!!!!!!!!!!!!!!

Aja, pa paradižnik je reeeees ZAKON

Ojla.

Da ne boste osamljeni. Tudi jaz sem se odločila za vzdrževanje teže. Sem hotela še 1kg dol sklestit, ampak ni potrebno.
Danes sem si privoščila nutello. Ne spomnim se, kdaj sem jo nazadnje jedla. 🙂

Meni je teža 2-3 mesece ostala ista in sem res obupala nad vsem, še na tehtnico nisem stopila 2 meseca. Potem sem pa le zbrala pogum pa mi je tehtnica pokazala 2kg manj. Sem brala, da stres tudi vpliva na hujšanje, tako, da mogoče je tudi to pomagalo, ker se 2 meseca nisem tehtala. 🙂

Se oproščam za ta post. Sem mislila, da je to tema o vzdrževanju, ne vem kako sem lahko spregledala naslov. 🙂

Živijo sotrpinke…..spet se vam oglašam po katastrofalnem mesecu…. 🙁 jaz ne vem kaj se z mano dogaja….hujšam dva meseca, nato me nekaj prime, en mesec se nažiram in spet vse kilograme dobim nazaj! to se je od marca že dvakrat ponovilo! katastrofa…..ne vem več, kaj naj mi bo za motivacijo….ne vem več, kaj naj storim!
Včeraj sem se cel dan po dooolgem času držala, do večera je bilo vse super, izpit sem naredila, bila sem vesela, nato pa zvečer ogled košarkaške tekme pri prijateljici in nato so vsi začeli, da bi naročili pico….in jaz najprej ne ne ne ne….nato pa, no pa saj samo še danes….in itak tisto pico zbašem vase in nato spet slaba vest…saj bom jutri…pa pridem domov pa takoj v omaro in hladilnik, k sreči noter ni bilo kaj dosti, ampak sem morala pojest še en krof in skodelco mleka! še to mi je manjkalo do popolne sreče :((((
ne vem, kaj se dogaja z mano! ker ko se držim, oziroma ko jem uravnoteženo in se gibam, sem vesela in polna energije, tudi druge stvari mi bolj laufajo….tako da ne vem zakaj vedno znova spet padem v tisti mesec prenažiranja…in potem sem slabe volje, najraje bi se zaprla v sobo da mi noben ne bi težil, pa da ne bi imela kaj delat, samo spala bi in jedla. predvsem to zadnje. katastrofa.
Upam, da gre vam boljše. Pozdrav tudi vsem novim v tej temi. Lp, petra

alim, včasih prebiram tvojo temo in si res vredna vsega občudovanja, ker še kar držiš svojo težo! Samo toliko le glej, da te ne bo preveč skupaj pobralo 😉 s čim se pa večina prehranjuješ, kaj si omejila kaloričen vnos hrane, ali samo paziš kaj ješ?
Jaz pazim kaj jem, da ni na jedilniku mastne hrane in preveč OH, drugače se pa še pregrešim tu pa tam. Ravno pred dvema dnevoma sem se pregrešila, sem mislila da po treh tednih ni vrag, da si ne privoščim ocvrtih lignjev pa palačinko s čokolado in babičino biskvitno rolado s skuto! 🙂 Ampak ne vprašaj kako mi je ponoči bilo slabo in zvijalo v želodcu, očitno sem pojedla preveč, ampak vem za naslednjič, da tako fejst pretiravat pa tudi ni potrebno 🙂

petra89 se mi zdi, da smo vse šle skozi to obdobje jo-jo efekta. Samo hudič, ko ti mora v glavi naredit klik in ugotoviti, da s tem čisto nič ne naredimo in smo vedno na istem. Saj če bi vse izgubljene kilograme seštela vsakič ko greš ponovno na dieto, bi se malo zamislila in ko vidiš, da si s takšnim načinom shujšal 5,10, 15,…kg. Najlažji način je izgubiti kilograme, samo kaj ko je največji izziv obdržati to težo. Petra89 ne se sekirat, najboljše da spremeniš prehrano pa jej več obrokov na dan, tako te vsaj ne bo popadla velika lakota in boš pojedla manj pregreh. Tukaj pa smo tako zato tukaj, da se izpovemo in delimo misli z drugimi, vsak ima slabo obdobje, samo važno je to, da se ponovno pobereš in s tem postaneš še bolj močan!

Jaz pa spet pripravljam naad na paradižnikovo solato, še kar je nimam dovolj! 🙂 Lepo bodite pa dober tek! 🙂

to!
men se isto dogaja.. začnem jest in pojem preveč pa si rečem, da ne smem več in potem sem tak živčna da zaradi tega pojem še več. in potem imam slabo vest in postanem žalostna in potem pojem še več. nato mi postane vseeno za vse in pojem še več. potem mi je slabo in kaj naredim? ja..pojem še več.
bolj kot ne jem čustva in ne hrano.

Nonimus isto se meni dogaja….začneš jest, pa si misliš, zdej če sem tolk pojedla, lahko pa še mal, se itak se ne bo poznalo pri taki količini. Samo še danes, jutri pa res začnem pazit. To se meni dogaja en mesec že. Vsak dan sem skušala znova paziti, do opoldneva sem se držala, potem pa me je začel neki zlobni glas opominjat, da še en dan se itak ne bo poznal, da še danes lahko poskusim kako dobroto….in sem že pred hladilnikom.

Dokler si bomo lagali, da ni nič narobe če pojemo tisti en grižljaj več in da lahko odlašamo, saj bomo tako ali tako nadomestili jutri, potem ne bo nič iz tega 🙂
Ker preprosto to ni res, saj VSAK grižljaj šteje in vsak dan se moramo trudit, da nam dieta uspe pa tudi če nam spodleti, moramo naslednji dan znova poskusit, enkrat bo že.
Boljše to, kot da pa potem čez par mesecev obžalujemo zakaj nismo prej začeli hujšat.

Tako razmišljanje je meni ful pomagalo. To + prepričevanje same sebe, da se ne smem ”nagraditi”, saj si tega tako ali tako nisem zaslužila ali pa vsaj, da se naj ne nagradim s hrano, saj nisem pes.
Nasveti so iz interneta, nisem si jih sama zmislila.

Hahahahaha, saj nisem pes… Ta je bila pa ena najboljših izjav kar sem jih zadnje čase slišala- NOMINUS- bravo!!!

Hehehe ta je tudi mene nasmejala že navsezgodaj 🙂 🙂 res je, prav imaš, da bi le tako mišljenje vklopila vedno, ko je potrebno. ampak to prispodobo si bom zagotovo zapomnila 😉 😉 lepo se mejte na to lepo nedeljo, jaz se moram na žalost učiti, ampak ko pomislim, da grem v soboto na morje, je vse lažje 😉 lp, petra

čer!
sem postala lačna, pa grem raje kaj napisat – bo bolj pametno 😉
šola se je že speeeet začela in s tem prinesla nov urnih prehrane: zjutraj, preden grem, torej okoli pol6-6 mam zajtrk (kosmiče), potem okrog 9-11 imam v šoli toplo malico (to je kot porcija za kosilo sam mal manjša.. pa vegetarjansko mam ker se mi res ne ljubi zjutraj jesti mesa).. ko pridem domov okoli 2-3 pa mam mamino kosliloo :)) in okrog 5 pa kapučino mmm..

upam da mi bo uspelo s tem ritmom.. drugače pa se že postavljam nazaj na svoje tire 😉 rekreacija pa kot vedno – je 🙂

pište kej!

jaz pa se moram malo pohvalit, ker sem tak ponosna nase joj joj 🙂
kilogrami so sicer isti (no, malo več jih je), AMPAK sem že od 29.avgusta brez sladkarij 🙂
velik dosežek za nekoga, ki jih je jedel vsak, skoraj vsak obrok.
še praznovanje smo meli doma in polno tortic, peciva in sladoledov pa še eno nas čaka! upam, da bom lahko zdržala, ker sem danes kar malce živčna

Pozdravljene,

končno sem si vzela čas, da se vam malo oglasim. Za menoj je zelo pestro obdobje, ampak verjamem, da še bolj pestro tudi prihaja. Po vseh naporih mi je uspelo predčasno diplomirati, tako da sem pripravljena na nove izzive, ki mi jih prinaša magisterij. Drug teden se odpravljam na zaslužen dopust v Grčijo, da si naberem novih moči za naprej. Kilogrami so se mi ustavili, kar sem tudi pričakovala. Nisem si vzela čas, da bi jedla več krat na dan in sem v enem obroku nadoknadla vse obroke. Vem, narobe! Ampak sedaj pa se bom spet vzela v roke in bom šla novim zmagam na proti! 🙂

Kolikor vidim, ste ve tudi zelo pridne, še kar vztrajate, to mi je všeč! Ne bomo se predale! Ne vem kaj mi je sedaj ampak takšno željo imam, da bi bila sedaj zima in da bi veni snežilo, jaz pa bi lepo na toplem vse skupaj opazovala in uživala……no no…dovolj o tem, še me boste kje kregale, ker vam ne privoščim tako lepega vremena kot je danes! 🙂 No sedaj pa grem lepo po opravkih, v nedeljo imamo birmo in sem botra, pa še nisem niti kupila osnovnih stvari (Rožni venec, sveto pismo, ….)….. tako da babike uživajte in se vam oglasim čez dva tedna, da vam poročam kako je bilo na dopustu!

Izkoristite lep sončen dan!

🙂

New Report

Close