Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja obrazec za znižano plačilo vrtca

obrazec za znižano plačilo vrtca

Zdravo
Včeraj sem DZS hotel kupiti omenjeni obrazec ter dobil informacijo da jih nimajo, ker se bo obrazec spremenil ter, da jih dobijo šele po 15.11., ki pa je tudi rok za oddajo vloge.
Ali ima še kdo podobno informacijo ali se je prodajalka uštela?

lp, Zoran.

Meni pa je rekla, da jih dobijo po 15.10., kar pa je bolj verjetno.
Lp

Po moje se je prodajalka uštela.

V Mladinski jih imajo, ker sem jih osebno videla, stare k so šli v koš, nove k so čakali, da jih dajo na police……..

Meni so rekli, da jih dobijo po 5. oktobru!!! A jih še zdaj nimajo? Ravno jutri sem ga nameravala kupiti.

…prejšnjikrat sem si ga kar sprintala z neta, moram zdaj pogledat, če je nov že kje …

V čem se pa stari in novi obrazec razlikujeta? Jaz sem ga kupila enkrat septembra in me zanima, če je pravi. Ima pa že tudi list, kamor napišeš podatke o premoženju.

A maš kakšen link?

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

V najdi si vtipkaj “vloga za za znižano plačilo vrtca” in dobiš obrazec. Ne vem pa, če je že nov.

Obrazec je skoraj isti, le da je tista rubrika o premoženju, ki je bila prej na posebnem listu sedaj na obrazcu.
Groza, pred dvema tednoma sem kupila še starega in vsega lepo izpolnila, ampak ga še nisem oddala, sedaj pa vse znova.

Hvala. Sem našla tudi sama. Zanimalo me je za novega. Nisem bila dovolj jasna, se opravičujem. 🙂)

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Ali lahko prosim preveriš, če je tale na netu nov obrazec, lepo prosim?

http://www.mszs.si/slo/solstvo/os/pdf/vloga_znizano_placilo.pdf

New Report

Close