Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! ‘obnova’ polnila plišaste živali

‘obnova’ polnila plišaste živali

Doma smo našli dve stari opici (kakih 30 let) – ma nista ravno tisti kosmati pliš, ampak tisto ne ful dlakavo blago za igrače.

Polnilo je na otip bolj grobo kot so današnja polnila, ven pa leti rjavkast prah, če opici premetavaš, kar tamala seveda počne.
Ker je nora na njiju, bi ju rada dala kam ponovno napolnit s kakim sodobnim pralnim polnilom.

Ali kdo ve za kako zasebno firmo, ki dela igrače in bi se lotila tudi take ‘obnove’.
Fajn bi bilo, če so v LJ ali bližnji okolici.

Če mi kdo lahko posreduje naslov firme ali tel. cifro, bom ful ful hvaležna.

pika, pošlji mi svoj mejl, lahko ti pomagam, sem iz Lj

V trgovini TURBO LIMAČ imajo ene igrače, ki jih tam napolniš s polnilom…. vprašaj. V LJ sta 2 trgovini – pod Emporiumom in Merkator centru v Šiški.

V trgovini TURBO LIMAČ imajo ene igrače, ki jih tam napolniš s polnilom…. vprašaj. V LJ sta 2 trgovini – pod Emporiumom in Merkator centru v Šiški.

@jazlahko,

tudi jaz bi potrebovala tvojo pomoč, vendar ne vem, kje naj ti pustim moj mail, saj ti svojega nisi zapisala nikjer. Jaz pa imam mail v svojem profilu in ker sem prijavljena, mi lahko pustiš tudi zasebno sporočilo.

---------------------------------------------------------------------------------------------- Ker ne verjamem v telo, rad bi te videl v srce. <http://tamala0801.moj-album.com>

Tudi jaz bi rabil isto pomoč. Mi lahko tudi meni pomagate? Hvala

New Report

Close