Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost OBMP -IVF 2022

OBMP -IVF 2022

Gina123 🤣🤣🤣 jaz tudi🤣🤣😤 ampak zaenkrat še samo temni izcedek, krvi še ni, tako do enkrat do večera se bo vlilo. Zdaj pa kaj??? V navodilih imam, da če dobim M v četrtek, pridem na uz v petek. Če jo dobim v petek, pridem na uz v nedeljo… 🙄Glede na to, da je zdaj šele začetek in brez prave krvavitve, se prvi dan verjetno šteje jutri🤔 Ali kako??? Pliiis, pomagajte mi, če prav razumem 🙏🙏🙏

 

Aja, v navodilih tudi piše, da moram priti na uz najkasneje tretji dan… 🤷‍♀️

Odgovor na objavo uporabnika
Hana41, 12.05.2022 ob 06:58

Ah, ja meni so prsi čez noč uplahnile, prav vidno je, poleg tega me trebuh boli že dva dni, včeraj ponoči sem imela pa prav orenk krče, čisto sem bila potna od napora, pa sem mislila, da sem kaj takega pojedla, ker sem se črevo čisto izpraznila. Samo ker ostalim ni bilo nič, sumim da je tole bilo v bistvu krčenje maternice, črevo se je pa pač spraznilo, ker je bilo polno. Krvavitve sicer nimam, ampak berem, da je tako pogosto ni.

Jutri zvem več na pregledu, se pa res moram pripravit na slabe novice, pomoje.


@Hana
sej tako je bilo pri meni pa je bilo vse ok. A imas tud kak izcedek sumljiv? Jutri imas UZ? Koliko tednov si ze noseca? Drzim pesti, da bo vse ok! ❤️

Tile krci in prebavne motnje (katere imam sicer ze od malih nog) so mene zafrkavali v prvem tromesecju ful, tud kasneje do poroda sem bila veckrat v porodnisnici obravnavana zaradi tega. Baje je to tud normalno, ker se vse razteguje v trebuhu in nekatere lahko to ful boli, zraven pa pokasiras se prebavne motnje, ker so organi en zraven drugega natlaceni. Javi jutri kaj bos izvedela ❤️

nova
Uredništvo priporoča

Kredit in posojilo

Izkoristite dobropis v višini 5.000 € do 10.000.000 €, ki ga je mogoče ponuditi in zelo varno z dodatkom depozita z davkom v višini 3 % na mesec z trajanjem od 1 do 30 let. Elektronski naslov: [email protected]

WhatsApp: +38671391412

Viber: +385917863111

Odgovor na objavo uporabnika
Mihi 22, 12.05.2022 ob 18:30

Gina123 🤣🤣🤣 jaz tudi🤣🤣😤 ampak zaenkrat še samo temni izcedek, krvi še ni, tako do enkrat do večera se bo vlilo. Zdaj pa kaj??? V navodilih imam, da če dobim M v četrtek, pridem na uz v petek. Če jo dobim v petek, pridem na uz v nedeljo… 🙄Glede na to, da je zdaj šele začetek in brez prave krvavitve, se prvi dan verjetno šteje jutri🤔 Ali kako??? Pliiis, pomagajte mi, če prav razumem 🙏🙏🙏

 

Mene je vprasala kdaj se mi je ulilo, tisti dan se steje kot 1. dan. Tako da js bi rekla, da je jutri potem zacetek oz. 1. dan. 😉

@Sreča2022 jutri imam.

Tebi pa srecno v ponedeljek 🍀

Odgovor na objavo uporabnika
MinnieMe313, 12.05.2022 ob 07:58

@Skorpionka in @Fracek čestitam ❤️ fuuul sem vesela za vaju 🤗 držim pesti, da se vse lepo razvija do konca 🙏🤞

@Nesrečnica lepo grej in razvajaj 🐧 🤗 Ni hudič, da ni tista štorklja znak, da je to to 🤞😊 Ta pomlad je res plodna in verjamem, da bo za naju tudi 💪

No jaz se še kar borim z bolečinami od punkcije in nervozo koliko se kaj razvijajo 😕 Jutri imam prenos pa bomo videli kaj in kako. Z aspirinom sem pa začela danes na svojo pest 🙈 Ne vem a čem jutri kaj omenit al ne? 🤷‍♀️

Držim pesti tudi za vse ostale 🤞🍀


@MinnieMe
srecno jutri, tako sem bila tud jst nervozna ko hudic, s tem da sem en vecer pred (morebitnim) prenosom izvedela na urgenci, da imam blago hiperstimulacijo (trebuh me je po punkciji ful bolel, napihnjen nenormalno in dihat nisem mogla) in da imam kao pretanko sluznico za prenos. Naslednje jutro, tudi na petek, sem vseeno imela prenos, so mi v novomeski porodnisnici narobe izmerili debelino sluznice 🤦🏻‍♀️ Sem pa tudi mislila, da ziher ne bom imela nobene oplojene celice pa so bile.

Skratka, to je bila cela zivcna vojna in se potem naaajdaljsih 14 dni v mojem lajfu.

Sem sla po transferju v soping v Supernovo na Rudniku in poskakovala od trenutne srece, ker sem imela 2 “otrocka” v svojem trebuhu 😃 Javi jutri izplen, srecnooo ❤️❤️


@Nesrecnica
, prenos si ze imela? Drzim pesti in reeees ti zelim, da tokrat uspe in pikica ostane pri tebi ❤️❤️❤️


@Scorpionka
ker ne sledim azurno, kako si, kako napredujes? 🥰


@marsena
upam, da kmalu rodis in se odresis vseh teh neprijetnih meritev in strasenja s strani dohtarjev, ker tako res ne mores uzivat v nosecnosti. Koliko tocno imas do pdp? Spol ves? Komaj cakamo na se enega clana 🥰🥰🥳🎊

@vita43 o super potem pa vso srečo in da bo čez 14 dni en velik + 🍀 in hvalaa že komaj čakam ponedeljek po drugi strani pa vseeno malo strahu da bi bile slabe novice.

@Mikro_bio88 imela prenos včeraj, upoštevala vsa vraževerja, pa popoldan naju je štorklja preletela na domačem dvorišču 😇

 

Upam, da sta vidva z Janom v redu in, da čim prej pozabita na vse težave in najdeta svoj mir in srečo…

Odgovor na objavo uporabnika
Nesrečnica, 12.05.2022 ob 19:25

@Mikro_bio88 imela prenos včeraj, upoštevala vsa vraževerja, pa popoldan naju je štorklja preletela na domačem dvorišču 😇

 

Upam, da sta vidva z Janom v redu in, da čim prej pozabita na vse težave in najdeta svoj mir in srečo…

Hvala lepa, midva bova ze, ko prebiram tale forum vidim, da imam en in naaajvecji razlog za sreco, mojega fantka iz epruvetke 🥰

Sicer pa to s storkljami…se spomnim sebe, ko sem leta 2020, ko sva se trudila za otroka, veckrat naletela na prave storklje na poti iz sluzbe in veeedno sem mislila, da je to znak, da bom kmalu noseca, pa zal nisem bila 😂 Ampaaak, v tvojem primeru, glede na to da so vaju preletele, bi znal bit zelo zeloo dober znak 😃🤗 Res si ful zelim, da koncno spremenis vzdevek. Vcasih sem jezna, ker nekatere zenske kot si ti, nimajo srece. Ampak pozor, tudi ce zdej ne bi uspelo, ne pomeni da ne bos nikoli mamica. Zadnje case sem prebrala tooook neverjetnih zgodb o zanositvah, tam kjer je zgledalo dejansko nemogoce in ko so zenske zares obupale in se sprijaznile, so nepricakovano zanosile.

Se eno zgodbo, resnicno ti povem, ker je podobna tvoji. Pred leti sem bila na poroki od enega para, punca 19 let stara iz Crne gore. Po poroki sem jo enkrat srecala na ulici in opazila, da ima lasuljo in sem izvedela, da je imela prav raka na jajcnikih. Naredili so ji operacijo, sla je cez kemoterapije in potem takoj na umetne oploditve. Ratalo ni takoj. Je pa vseeno uspelo in ima dva otroka kljub tako tezki diagnozi.

Draga, lepo grej pikico, srcno upam, da se izide tokrat, ker si to prekleto zasluzis ❤️❤️❤️

Mikrobio, jutri zjutraj imam, hvala in seveda, da javim, ste tukaj gor taka fajn podpora, da jo drugje težko dobim ❤️😍

@mihi22 uf to pa težko rečem.. Vem da kao ko je sveža kri se šele šteje 1. dan. Jaz bi mogoče raje prej šla kot pa prepozno, v najslabšem primeru ti rečejo da pridi v soboto nazaj. Pomoje itak ni tako bistvenega pomena, ker najbrž boš dobila terapijo pa pogledali bojo najbrž če je vse okej spodaj in predvidevam da je slabše če prideš prepozno, kot pa prekmalu, sploh zato ker boš najbrž z 2 dnevom M morala se pikat začet (vsaj jaz sem tako začela) in jih potem tam vprašaj kako se jim zdi in ali začneš z injekcijami raje v soboto če bojo rekli da je jutri 1. dan… Še vseeno pa jih lahko pokličeš zjutraj pa boš videla, ampak jaz bi šla če bi bila na tvojem mestu ☺️

Gina123, nikamor še ne rabim iti, ker še kar ne teče 🤦‍♀️😤😤🤣🤣🤣🤣 toliko glih, da je vidno na papirju… Tako da bo očitno moj dan d petek 13.😁🙏💪💪 Jebela cesta, prav za norca me ima ta mesec🤬 Bom vidla, kako bo zjutraj… Še vedno jih lahko pokličem, nima pa smisla hoditi,ker še res ni sledi o krvi… 🥴

Kdaj greš ti???

Jutro punce.

Prehitro sem se veselila. 😞Vceraj dopoldne me je precej tiscalo v trebuhu, sem mislila ok, dogaja se pac nekaj, mogoce bo tokrat res drugace napram prvi nosecnosti. Proti veceru sem opazila na vlozku svetlo rjavo sled na ostankih utrogestana, prsi ze cel dan sumljivo manjse in seveda panika, letim po teste in konec lustnega, ni bilo druge crtice ne zvecer, ne danes zjutraj … nic od nic, izcedek se nadaljuje. Predvcerajsnjim zjutraj sem imela pozitiven CB test, ni bila oring mocna crtica, ampak je bila vseeno jasno vidna. Z lazno pozitivnimi testi prej nisem imela izkusenj, vedno je bila nula, ko ni bilo nosecnosti. Zdaj sem delala FS kar, en CB se imam na rezervi, ampak vem, da je ta zgodba zakljucena. 😢 Zalostna sem, malo ze tudi otopela od teh stalnih razocaranj. Tako blizu in tako dalec. Sem se ze vceraj narocila na potrditveni UZ, in so mi dali zgodnejsi datum, ker sem tako prosila … eh brez veze.

Hvala vsem za podporo, res ste zlate in neverjetne zenske. ❤ Saj bo, se bom ze pobrala.


@Hana
, vso sreco danes na UZ. Mocno drzim pesti za srcka.Tam nekje v 7. tednu je pogosto, da znaki za nekaj dni potihnejo, potem pa bumerang 😉🍀

@Fracek žal mi je 😢 mogoče je prišlo do biokemične nosečnosti 🤔 to življenje res ni pravično… Če se ti ne ulije bi bilo mogoče vseeno smiselno, da greš na krvni test, pa da vidiš kaj bo tam pokazalo ..

Oh, fracek 🙁 🙁 🙁

Jaz sem sicer 9t1d. Kolk je to res en težak boj, za vse nas, tolk enih vzponov, pa še toliko več porazov.

@Fracek oh zelo mi je žal za tebe 😔😔 življenje res ni pravično 😔

@Fracek res je tole grozno, sploh ko že zagledaš plus in se veseliš. Mogoče je bila res biokemična (jaz sem jo imel prejšnji mesec – 6pozitivnih testov, še na dan krvnega potem pa krvni nič). Še imaš mogoče kakšnega zamrzjenčka? Si mogoče prosila na kliniki da bi te dali še na kak scratching maternice ali kake druge preiskave npr. revmatologu? Držim pesti zate da bo naslednjič uspelo 🤞🏼

 

@mihi22 aha potem pa jutri na uz ane 💪🏼💪🏼 Jaz sem jim včeraj takoj pisala ampak sedaj čakam odgovor ☺️

KimK551 glih na znam tule poslat zasebno sporocilo  da bi se zmenle da bi me dodala na fb v skupino 😊

Drage punce, jaz imam dobre novice s pregleda, vse je okej, 2,5 cm, srček bije, vidla, kako se premika. Naslednji pregled nuhalna, 8.6.

Pa obljuba sama sebi in tu na glas povem, da se poskušam ne sekira več zaradi vsake malenkosti, simptoma ipd, ki me se čaka 😊

New Report

Close