Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost OBMP -IVF 2022

OBMP -IVF 2022

Ah, ja meni so prsi čez noč uplahnile, prav vidno je, poleg tega me trebuh boli že dva dni, včeraj ponoči sem imela pa prav orenk krče, čisto sem bila potna od napora, pa sem mislila, da sem kaj takega pojedla, ker sem se črevo čisto izpraznila. Samo ker ostalim ni bilo nič, sumim da je tole bilo v bistvu krčenje maternice, črevo se je pa pač spraznilo, ker je bilo polno. Krvavitve sicer nimam, ampak berem, da je tako pogosto ni.

Jutri zvem več na pregledu, se pa res moram pripravit na slabe novice, pomoje.

Odgovor na objavo uporabnika
Mihi 22, 11.05.2022 ob 23:12

Gina123, nič od nič… Sem upala na danes, ker sem pred tremi leti na ta datum začela s ciklusom, ki mi je prinesel hči 🥰 pa bo očitno treba še kak dan počakati. Me pa to čakanje že pošteno nažira… 🥴😤

Morda pa jutri.. Ali pojutrišnjem… Ali po pojutrišnjem… 🙈🤣🤣🤣

joj sploh ne govori, jaz sem prav jezna. Vedno je pravi čas, sedaj pa zafrkava, najhujše pa je to, da ni nobenega znaka ki ponavadi nakazuje M in res mi ni jasno kdaj se misli prikazat…  če bo šlo takole naprej, potem tudi prenosa ne bo v maju ampak v juniju 😔 Danes “googlam” kako spodbuditi M (čeprav mislim da jo to vse zato ker jo želimo, če je ne bi čakala bi prišla š kak dan prej najbrž 😅

@Skorpionka in @Fracek čestitam ❤️ fuuul sem vesela za vaju 🤗 držim pesti, da se vse lepo razvija do konca 🙏🤞

@Nesrečnica lepo grej in razvajaj 🐧 🤗 Ni hudič, da ni tista štorklja znak, da je to to 🤞😊 Ta pomlad je res plodna in verjamem, da bo za naju tudi 💪

No jaz se še kar borim z bolečinami od punkcije in nervozo koliko se kaj razvijajo 😕 Jutri imam prenos pa bomo videli kaj in kako. Z aspirinom sem pa začela danes na svojo pest 🙈 Ne vem a čem jutri kaj omenit al ne? 🤷‍♀️

Držim pesti tudi za vse ostale 🤞🍀

Gina123, to so naše glave, če mene vprašaš… Prenos se res lahko prestavi v junij. Jaz sem ga imela pri hčeri 27.5. (menstruacijo 11.5. in spontani cikel). Tokrat bo pa očitno vse kasneje… 😔😤😤😤

Odgovor na objavo uporabnika
Mihi 22, 12.05.2022 ob 08:08

Gina123, to so naše glave, če mene vprašaš… Prenos se res lahko prestavi v junij. Jaz sem ga imela pri hčeri 27.5. (menstruacijo 11.5. in spontani cikel). Tokrat bo pa očitno vse kasneje… 😔😤😤😤

ja se strinjam. Prenos pa ja, odvisno kdaj bo ovulacija, ampak moja je ponavadi 13, 14 dni po menstruaciji, tako da jaz računam da tudi če jo danes dobim, bo prenos konec maja, tako da glede na to da ne kaze da bo prišla bom najvrjetneje imela prenos začetek junija. Itak pa glede na to da M zafrkava je čisto možno da bo še O kej štrajkala..

 

Ti imaš pa tako ali tako stimuliran ciklus in punkcijo ane? Si že imela UZ?

Gina123, ne, v spontanem ciklusu grem direkt v kratki protokol. Tako da čakam M za prvi uz, nato pa takoj začnem s pikanjem… Sem zaradi “redni” 🤣🤣🤣menstruacij “izsilila” vključitev v postopek brez dabrostona ali kontracepcijskih. In evo, “maščevanje” 🤣🤣🤣

Moj prvi poskus se je žal končal z M 😥 bi si mislila, da se bom v vseh teh letih navadila na razočaranje ob M, pa me vsakič sesuje… tokrat še bolj ko je bilo neko novo upanje z vstopom v postopek😕

Glede na to, da tudi zamrznjenčkov nimam, me zanima ali gre ponovno vse čez konzilij, ali je dovolj le razgovor z G?

Me zanima ce slucajno moras prej prit na prenos a poklicejo dan prej da recimo pridi drugi dan ?

@manta 6 kakor jaz vem v Lj še naročiš v Leonišče na posvet in dobiš novo napotnico, potem se pa prijaviš. Mislim, da ni ponovno konzilija, nisem pa 100%, ker sem v 1 postopku.

 

@Sreča 2022, če se celice ne oplodijo ali pa se slabo razvijajo te prej pokličejo (lahko te pokličejo za prenos 3 dan namesto 5).

@MinnieMe313 te razumem kako se pocutis. Mene sicer zvecer ko se umirim spika spodaj. Imam pa tudi jaz jutri prenos in upam na najboljse 🤞 srecno jutri 🍀


@gina123
@Mihi22 upam da cimprej dobita M in da bo tokrat uspesno 🍀

Vse ostale ki ste zagledale svoje + pa cestitam 🥰

@Nesrečnica to razumem ja zanimalo me je ce poklicejo tisti dan in recejo nevem pridite ob 10 ali poklicejo nevem v torek pa recejo pridite v sredo .

Drugace pa vsem veliko +🍀

@vita43 hvala 🤗 naj nama bo petek 13 srečen 🤞🍀 drugače pa mene skoz špika in mam ful probleme s hojo in daljšim sedenjem ☹️ pa lulanje uffffff to so šele bolečine 😵

@vita43 hvala, jaz pa tudi držim pesti zate in upam da boš imela uspešen prenos 🤞🏼☺️

@minnieMe313 to da imaš bolečine med lulanjem pa ne vem če je normalno, naj me katera popravi če ni res ampak pomoje bolečine med lulanjem prej nakazujejo na kako vnetje sečil.. Lahko da se motim. Jaz sem po punkciji bila čisto okej, no vseeno sem čutila jajčnike med premikanjem ampak sem vzela kak analgin in je bilo takoj okej, sem bila pa po 2-3 dneh že čisto okej, pa sem imela veliko zrelih celic (16) tako da so me velikokrat piknili 😁 Srečno na prenosu! 🤞🏼

@Mihi22 j itak je veliko v glavi, če bi znale možgane izklopit bi pomoje zdajle že vse otroke imele… Jaz sem danes šla na kolo in to zelo v hrib tako da sem se malo namatrala in upam da bo to spodbudilo da se vlije M 😁

@Mihi22 no evo, očitno je kolesarjenje pomagalo, pravkar dobila tečko 😁 Mogoče mi pa le uspe še ta mesec prenos 🤞🏼🤞🏼

@minnieMe313 to pa tudi meni ne zveni ravno v redu, da imaš bolečine med lulanjem 🤔

Da bi bilo vnetje? Hmmm glede na to, da res gre vsak dan na boljše niti nisem pomislila na vnetje oz. sem mislila, da je to od Utrogestana 🤔 bom jutri na prenosu omenila pa da vidim kaj in kako. Sem pa imela 9 celic 🍀

@MinnieMe313 vso srečo jutri 🍀🤞 pa tudi jas sem pridelala 9 celic imam ponedeljek prenos 😊

@MinnieMe313 tudi jaz sem jih imela 9. Mogoce je pa to nasa srecna stevilka 🤞🍀🍀

Tudi jaz mislim to da te tako boli ni ok. Ce se prav spomnim je nam na punkciji sestra rekla ce bojo mocne bolecine da naj poklicemo oz pridemo na pregled. Sicer pa jutri jim povej. 🙂

@Vita43 o ti tudi si imela 9 🍀 super in kdaj imaš prenos? 😊

Odgovor na objavo uporabnika
Fracek, 11.05.2022 ob 05:53

Omg, omg, omg, omg!!!!!! Pingvinko se je odlocil bit pri meni. ❤🍀🍀🍀 Ce mi bo tokrat vesolje namenilo skratka, ga bom dobila za rojstni dan 😍🌞😍😁😊❤❤❤


@Fracek
omgggg koook sm sreeecna zate draga moja!!!! 🥰🥰🥳🥳🥳🎊

Cestitkeee, zdej drzimo fige da bo tokrat vse ok, da bo otrocek lepo napredoval in ti z njim ❤️ Javljaj redno kako gre, zelim ti veliko nosecniskih simptomov in slabega pocutja tokrat! 🤪 Sej ves zakaj ne 😆😂 Pazi nase 😘😘😘 Kdaj imas potrditveni uz?

New Report

Close