Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa oblikovanje stegen,trebuha in zadnjice

oblikovanje stegen,trebuha in zadnjice

Moramo se zavedati, da nam se maščoba ni nabrala v enem ali par tednih. Pridno se nabirala, kar nekaj let. Zato je iluzorno pričakovati, da se je boste na enostaven in hiter način znebili v nekaj tednih.

Kopiral bom en svoj odgovor iz čisto druge teme. Enako pravilo velja tudi za odpravo maščobe.

“Začetek je najtežji. Najbolj pogosta napaka je ta, da v začetku večina pretirava in hoče v kratkem času dosečt tisto kar so leta zamujali.
V mislih moramo vedno imeti definicijo treninga, ki pravi, da je trening ADAPTACIJA ORGANIZMA NA OBREMENITEV.

Ta definicija velja tudi za vse ostale stvari v življenju. Če je obremenitev prenizka ni potrebe za nadaljno adaptacijo, če je obremenitev previsoka se organizem ne more prilagoditi in sledi poškodba ali padec imunskega sistema.
Torej pri vsaki stvari velja pravilo zmernega napredka, da ima telo dovolj časa, da se adaptira na novo nastale “zahteve”.

Enako velja tudi pri hujšanju.”

Telo mora imeti dovolj časa, da se adaptira na novi način prehranjevanja in aktivnega življenja, ki mora biti sestavni del hujšanja. Edino tako ne bo jo-jo efekta. Zaradi počasnih sprememb se bo telo adaptiralo in delovalo v za njega normalnih pogojih, čeprav so se sčasoma spremenili.
V vseh ostalih primerih stradanje/pretiravanje, ki so za telo nenormalni pogoji je adaptacija nemogoča zato se telo želi čim prej vrniti na prejšnje “normalno” stanje na katero je bilo leta adaptirano.

Vsi tisti, ki izbirate načine, ki prinašajo hitre rezultate samo izgubljate čas. Če bi v prvem poizkusu začeli na zgoraj opisani počasen in nenasilen način spreminjati svojo težo in vzroke njenega nastanka bi že zdavnaj bili tam, kjer na hiter način ne boste prišli nikoli ali samo za krtatek čas.

hmmm… kolesar jaz to use stekam kot bi rekla tina iz bb 😛

no pa ti bom probala postavit uprasanje na drugacen nacin…
recimo sam si rekeu (al sem te pa narobe razumela) da ti trebusnjaki ne pomagajo do lepega trebuha ce pa imas mascobo zato me zanima kaj priporocas za izgubo te mascobe – ali je to tek? ali se vec vaj za trebuh? itd…

sama se zavedam da hitre metode niso najboljsa resitev in hocem rezultate na dougi rok samo me zanima s katero “metodo” jih lahko dosezem…

lp

Vsem,ki imete probleme z stegni,zadnjico trebuhom.Stara sem nekaj več kot 30 pomladi,mati dveh otrok in odkar pomnem sem se ukvarjala s tem,kako shujšati v zadnjico in stegna.Sem kolesarila,hodila v fitnes,gonila orbitrek,tekla,rolala,med drugim tudi stradala,razultat je bil,da sem pridobila cm in kg in na koncu še mišično maso in to tam,kjer je najmanj bilo treba.Bila sem zelo nesrečna in to nesrečo sem prenašala na koncu na otroke in moža.Bila sem ful zadirčno-težka sploh na dopustu.Lani julija me je imel mož dovolj in me je vpisal v salon Linea snella.Tam so mi dali jedilnik,tam sem z njimi telovadila in v treh mesecih shujševalnega programa izgubila 7-8 kg skoraj en meter skupnega obsega,izgubila stegna,skratka pridobila si postavo najstnice in kar je važno koža ni povešena.Zato sem si dokupila še kar nekaj terapij in tako imam sedaj 15 kg manj,110 cm skupnega obsega manj,iz konf.številke 44 sem prišla na 36 in kar mi je najpomebneje postava je skladna in pri šopingu cunjic nimam nobenega problema.Srečna sem pa jaz,mož in otroci.Edina mogoče rahlo negativna stran je to,da je treba malo več plačati.Ampak se splača reskirat in plačljivo se ti zelo prilagodijo.Prvi pogovor in pregled sta pa zastonj.

jaz se vedno cakam na odgovor kolesarja…

moram priznat, da kljub nekaterim njegovim “krutim komentarjem”, ima prav v vecini svojih izjavah 🙂

moram mu malo polaskat 😛

Tipično prodajno pismo!P.s.tisto malo več plačati je od 2-3 isoč eurov minimum.

ojla punce, jaz imam podobno zgodbo, stara okoli 30 let, nekaj let nič ali malo delala na sebi kar se tiče telovadbe, sedaj ko pa sem rodila , sem si rekla, dovolj in se vzela v roke. Počasi tako kot pravi kolesar. 4-5 krat na teden delam pilates in vaje na leg magic-u. Ja,saj vem vse iz top shopa, ampak v teh dveh vadbah sem se našla. Oboje vsebuje vaje za naše problematične dele – rit, stegna, trebuh. Počasi počasi se mi telo učvrščuje. Mislim, da je pri vsem tem najpomembnejša vztrajnost. Vsi želimo rezultate čimprej, v mesecu dni, ampak resnica je ta, ki jo je napisal kolesar – če leta sediš na riti in nič ne narediš ne moreš biti fit po mesecu vadbe.
Joj, joj, joj, tudi jaz si želim magičnega preparata, ki vse težave odpravi v trenutku…..pa mislim da ga ne bom dočakala.
Srečno sotrpinke.

Erste malo pretiravaš.No saj ne rečem,da se ne da toliko zapraviti ampak jaz nisem.Sicer si pa preračuni koliko zdevaš(če si kdaj)za razne preparate(čajčke,kavice napitke,tabletke)za hujšanje,pa za vedno novo garderobo,ker je stara premala,pa za rikvizite iz top šopa in podobnih prodajnih oken,pa boš videla kje si finančno.Sploh pa nisem nobenga silila,da mora iti v ta salon,jaz sem samo povedala,da meni je edino tu uspelo,prej sem pa trpela 20 let.

jaz sem zivi dokaz da se da shujsat brez preparatov (kopiram:”čajčke,kavice napitke,tabletke & za rikvizite iz top šopa in podobnih prodajnih oken)

sama sem shujsala 15 kg u treh mesecih brez kakrsnih koli pripomockov… in mislim da ni potrebno hodit nekam kjer ti bojo”solili pamet” o prehranjevanju… danes se samo o tem govori tko da bi normalen clovek lahko sam sklepau kaj pomeni zrdava prehrana… pored postimane prehrane pa usak dan kaka urca telesne aktivnosti in ni da ni da ne bi dosegeu rezultate 🙂

SICER PA: VSAKA IMA SVOJ FAKTOR 🙂

Strinjam se s Ceco. Jaz sem shujsala 35 kil v 90 dnevih. Z mucnim odrekanjem hrani in dve uri teka na dan. Ne samo da nisem zapravljala za hujsanje, celo veliko sem privarcevala, na hrani, seveda. Vse se da. Potrebna je samo trdna volja.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

dve uri teka na dan?????? tole mi nekak ne sede….???????

Žogica- tole, da si shujšala 35 kg v 90 dneh je pa kar hudo.Kako si pa uredila s kožo in potem, kako si ostala toliko lažja naprej?
Meni je v dveh letih lepo počasi uspelo izgubiti 30 kg pa je koža vseeno pokazala nekaj sledov izgube teže.Sem se masirala, uživala omega 3, ostajam na tej teži, oziroma shujšala bom še 5-6 kg, a to v pol leta, da se koža počasi , a zagotovo lepo “prilepi mišicam, ki so že kar čvrste.
Tedensko potelovadim 3-5 ur, vsak dan naredim po 15 min jutranje .Nobeno pretiravanje ni dobro, ker ne moreš celo življenje zdržati tega tempa, ali si ti izjema?
Oprosti mi, ker sem malček napadla, a skoraj težko verjamem tvojemu postu.

Pa lep pozdrav, Andreja

P.S.: Tisto o šparanju je tudi malo za lase privlečeno. Telo ne smeš stradati hranljivih snovi, te pa dobiš v kvalitetni prehrani.Ta pa je na policah kjer so cene višje, kot na navadnih.
Zdravje je prvo, potem pa šparanje, sploh pa – poglejte športnike, ki želijo doseči vrhunske dosežke, zagotovo ne jedo pofl hrane.

Aandreja, seveda jaz tega nisem pocela z namenom, da bi kaj privarcevala. Ampak ce jes 500 kalorij dnevno, vecinoma pa je to jogurt inn jabolko, pac prihranis.

S kozo nisem imela prav nobenih tezav in nikjer ni bilo odvecne koze. To pripisujem dvojemu. Toliko teka in telovadbe. Ter imela sem samo 24 let. Mlada koza pa je se dovolj prozno in prilagodljiva.

Kako sem ostala toliko lazja? Povsem ocitno jaz doloceno motnjo hranjenja imam, kajti imam obdobja, ko se prenajedam. Ampak ko ugotovim, da sem ze pretiravala, ko se na primer v enem letu zredim za deset kil … Si recem, da zdaj je pa dovolj. In grem na dieto ter se vrnem nazaj. Vem, ni prav, morala bi imeti nenehen nadzor nad tem, kaj jem, ampak ocitno nimam dovolj samodiscipline. Imam pa je toliko, da si ne dovolim, da bi znova prisla na tisto tezo. Naj poudarim, da jaz pred hujsanjem nisem dolgo imela tiste deze, skratka, nisem bila vedno debela. Taksen visek sem si dobesedno prijedla v letu, dveh. In sebe tudi nikoli nisem videla kot tako debelo, ceprav so kile bile tam. Nikoli se nisem navadila da tisto svojo podobo in ce sem zaprla oci, se sem videla kot nekoga, ki ima normalno tezo.

Bi si morala prebrati se stvari, ki sem jih pisala o forumu o motnjah hranjenja. Potem bi vedela, da ne … Da ne vzdrzujem jaz tistega tempa ves cas, ker je to nemogoce. Ker je nemogoce tako malo jesti na dolgi rok. In tako fanaticno telovaditi na dolgi rok. Tisto je bil ekstrem, ko sem jaz cutila “zdaj ali nikoli”. Jaz nisem mogla iti pocasi. Ker sem vedela, da bom izgubila voljo, ce rezultati ne bodo nenehno vidni. In ker sem jaz dejansko … Sploh nisem hotela ven, da bi me kdo videl. Dejansko sem zaradi teze … Nisem hotela v mesto, v disko, po lokalih … In nisem zelela, da tega ne bi mogla se dve leti, zato zame pocasno hujsanje ni prislo v postev. Svoje zivljenje sem hotela nazaj cim prej.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Oprosti Žogica!

Si se kdaj vprašala, kaj bo s teboj čez deset let, morda po prvem otroku???
Stradanje telesa(tako kot si ti delala) se po nekem času obrne. Morda ne samo v kilah, ampak tudi v slabem zdravju. Si kdaj preverila svojo kri?
Tempo življenja ne sme biti stalno v nekih skokih. Življenje ni igra s telesom.
Poizkusi najti kakšno svetovalnico ali psihologa, ki ti bo pomagal, da se spremeniš v svojih osebnih življenskih vzorcih.

Lep večer, Andreja

Ce si prebrala forum o motnjah hranjenja, potem ves, da se bom pridruzila skupini in si poiskala pomoc. Moja kri je v redu. Veckrat preverjeno. In pa tudi sicer sem zdrava. Kaj bo cez deset let, tega ne ve nihce. Vem pa, da ce takrat ne bi shujsala, kolikor sem shujsala, me cez deset let ne bi bilo vec. Zdaj pa imam tezo, ki je nekje normalna teza za zensko moje visine. Sicer pa, tudi ko hujsam, poslusam svoje telo. Nikoli ne sledim nobeni diete, samo svojemu telesu. In telo mi pove, kdaj ne zmore vec. In kar si zeli, tudi dobi.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Zdravo mene pa zanima sam nekaj je mogoče katera sprobala tole kremo DELUJE ALI NE?

http://www.soraya.si/body-diet-24-thermo-serum-proti-celulitu-z-grelnim-ucinkom

LP HVALA

New Report

Close