Najdi forum

O hujšanju – resnica

skupca

sem si sedaj nastavila javno viden mail če pogledaš moj profil bi ga morala videt, ampak s tem mailom nisem prijavljena na fb, nanj mi pošlji svojega pa ti pošljem tja mojega tistega s katerim sem prijavljena na fb

nisem ena izmed mnogih, in nikoli ne bom...

Jaz bi bila tudi vesela, če bi me sprejele v to skupino na fb. Tam bi se veliko lažje pogovarjale in si zaupale, ker bi si ble med seboj podobne, z istimi prehranjevalnimi težavami in pa seveda z istim ciljem.

Kaj moram storiti, da me lahko dodate….

Pozdravljene, vse skupaj!

Tudi sama sem imela teževe zaradi prevelike telesne teže. Res je, da sem sama shujšala s pomočjo Herbalifa, ki ga sedaj tudi pripooročam naprej. Res pa je tudi, da sem se ogromno naučila in sem pripravljena to znanje deliti z vami- brezplačno

Skratka: tu sem za vse, ki želijo mojo pomoč, podporo, nasvet…Herbalife priporočam, ne pa zapovedujem- na kratko: nakup izdelkov Herbalife NI pogoj, da dobite mojo podporo!!

Mail:

[email protected]

Lep pozdrav,

Špela

nova
Uredništvo priporoča

tudi jaz bi se rada pridružila vaši skupini. Skupca, kaj moram nardit, da me dodaš?

LP

skupce ni od nikoder, mogoče bi pa lahko novo skupino ustvarile?

nisem ena izmed mnogih, in nikoli ne bom...

Yes, to Posodica. Mi bereš misli. Ime?
Sem ravnokar brskala po FB, pa so skupine zaprtega tipa itd.

lahko bi tudi katera druga ustvarila stran, saj jo lahko tudi jaz ampak imam bolj malo časa… po novem letu ga bo več (letos je pač možek že zaključil s službo in bi rada izkoristila čas ki ga imava da sva skupaj…poli so še počitnice in otroka doma)

na fb so pa skupine skrite in tudi prav je tako!

v skupino pa bi vzele vse ki imajo nad +15 ali +20 kg (ali kako kakšen normativ bi pa ve dale?

nisem ena izmed mnogih, in nikoli ne bom...

Hm, normativ? Zakaj?
Lahko ustvarim skupino, ker to ne predstavlja veliko dela, če želiš Posodica. Bi pa imele vse enake možnosti urejanja, kar pa ne pomeni namerno brisanje ostalih postov, mislim, da je fer, da bi imele enake pravice, le brisanje skupine, to se lahko zgodi tudi nenamerno, ne bi bilo na mestu.
Predlagam, da skupino naredimo v novem letu, itak trenutno ni čas za kake premike v smeri hujšanja, morda zgolj ne pretiravanje v hrani, gibanje, ker bo kak dan prost dela, potem pa zaštartamo 🙂

Ime skupine. Predlogi… Pa naj me kdo popravi, če se ne strinja z zgoraj napisanim?

Ajda2012- za skupino na fb me kontaktiraj na kraksy@gmail in se bova zmenle, tudi ostale, ki bi zlele lahko pisete na mail.(linca7,saka,posodica…) ni problem prit v skupino. vodi pa jo medicinska sestra , ki dela v bolnici v SG .

lepo nedeljo zelim
kraksy

se enkrat pravilen mail….

[email protected]

Ajda2012- za skupino na fb me kontaktiraj na kraksy@gmail in se bova zmenle, tudi ostale, ki bi zlele lahko pisete na mail.(linca7,saka,posodica…) ni problem prit v skupino. vodi pa jo medicinska sestra , ki dela v bolnici v SG .

lepo nedeljo zelim
kraksy[/quote]

je ta skupina javna ali zasebna?

nisem ena izmed mnogih, in nikoli ne bom...

O, Kraksy lepo je to prebrat. Sem upala, da bi se pridružila obstoječi skupini, več nas je, bolje je. Predvsem moralna podpora, Sklepam, da je skupina “zaprtega tipa”, le prijaviti se moraš ob vsakem logiranju v FB vanjo, da ne pišeš ravno za vse 😉
Te kontaktiram, pa hvala za povabilo.

Ajda2012 jaz bi se zelo rada pridružila tej skupini pa ne vem kako je naslov. a mi lahko pošlješ preko ZS, lepo prosim?

LP

za hujšanje ne rabite dragega herbalifa, samo pametnega svetovalca, ki vam bo na podlagi zdrave prehrane in vašega dnevnega ritma sestavil jedilnik, ki bo vseboval 5 obrokov na dan in bo stvar prav tako funkcionirala, kot če jeste šejke herbalife, samo da bo bistveno cenejše. Če pa koga tišči 100 in več EUR vsak mesec, pa kar izvolite…

VSI KI SE SPOPADATE S PREKOMERNO TELESNO TEŽO TER TUDI TISTI, KATERI BI RADI SPREMENILI SVOJ ŽIVLJENJSKI SLOG VAS VABIM NA FACEBOOK: Živim (Zdravo Življenje)

kLIKNI! 🙂

LEP POZDRAV

New Report

Close