NUJNO**Ime benda**

Pomagajte mi! Prebrskala sem že po internetu in enciklopediji, da bi našla kakšno zanimivo ime za rock bend, pa ni ničesar kar bi se mi “vsedlo”, lahko je v slovenščini, angleščini ali latinščini…z idejami na dan!
Hvala!

Hm, meni je všeč kar avtorjevo ime teme nad teboj – ROTOR. Kaj praviš?!

LP, Mrs. M

Ps.: Rotor oprosti, ker ti kradem ideje. Ne me tožit za avtorske pravice, velja?!

Halo punca, Rotorji že obstajajo. Kje pa živiš???

jep, rotorji ze obstjajo…slovenski band….

gac pa, tkole “na suho” dajat predloge…
daj vsaj malo opisi band…kaksno muziko tocno spilate, image banda… ipd
je veliko lazje in bolj smiselno…

lp rotor

Seveda vsi deli kompresorja a ne, rotor, stator, blok, bat, ojnica… Dej še kaj drugega, ne vidim povezave z našim bendom smo 4 člani, 3 fantje in jaz.

Ime skupini dajte

ŽLAJDRA

to je staro ime za ketno, posebej če ste rock band ki igrate kakor da bi s ketno po praznemu 200literškemu sodu tolkel! 🙂

lp

“one lucky girl!”

Ime za band? 🙂))))))))) Bugainveillea 🙂))))))) Ne ne … se zezam … mogoče … “In vino veritas?” Pa pazi na vprašaj na koncu … 🙂)))))

Jooojjj … vino … jooojjjj … glava … maček … ne ne … ne mi tega delat!

Lp, Bgv

pa ne da maš tud dns mačka???

rock band-pomeni rock muzka. Image, hm nimam pojma. Vglavnem že več kot leto obstajamo, z imenom pa odlašamo, zdej mamo pa kar nekaj nastopov na vidiku, pa bi bil že čas, da imamo ime. Nekaj močnega, optimističnega… vendar ne preveč vulgarnega…nekaj izvirnega…nimam pojma, kaj točno, ko bom slišala bom vedela…..help!

Hmm, malo več napiši o bendu, zanačilnosti, kakšno muziko poslušate, kakšni rockerji ste? Al sam mal brenkate po drotu al tut kej žagate? Vša glasba govori o čem? Al samo preigravate komercialo? Povej, pa bo mogoče padla kakšna ideja.

LP

🙁(((( Se me drži še od včeri … Je blo v soboto malo preveč vinčka .. 🙁((( Je šel prjatu v vojsko, pa je blo treba v redu zalit 🙁(((

Lp, Bgv

Za Karpati, vendar. 😉))))

Helo, ni take vrste rock, hi, hi. Normalno, ne v stilu …ketne, hi.. Guns’n roses, Parni Valjak, Laufer, 4Non Blondes…..in še in še…

a vi zmerej proslavljate odhod nekoga v Vipavo, al je to samo izgovor… kar priznaj…kaj pa piješ, belo al črno??

“hi …sem bgv in bom kmalu alkoholik”:))):*

Pa preberi, kva sem zgoraj napisala. Nič ne žagamo, prav zabaven rock je. Nič ne žvrglamo, super za ušesa, pa tud za migat. O čem govorijo pesmi….ljubezen to je večna tema…..včasih hitimo hitr, včasih pa počas…

Uf Rotor je že en full hud “bend” iz Lj., muska zakon!

Tko!
Rina

Rdeče 🙂)))))))))))) Hi hi … 🙂))))))))))) Hk, hk, hk, … Prokleta pijača …. Pa v vojsko gre v IB … A … pa dva sta šla … Najprej smo pili pr enmu pol pa še pr ta drugmu … Jooooooojjjjjj … Au … glava … 🙁((

Lp, Bgv

Aha, samo eno ime mi pride na misel… Deja Vu.

New Report

Close