Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Nujno-bolečine v hrbtenici-POMOČ!!!

Nujno-bolečine v hrbtenici-POMOČ!!!

Prosim za en hiter nasvet. Zjutraj sem se danes zbudila z majhno bolečino v zgornjem delu hrbtenice. Nikolis si nisem poškodovala hrbta, nimam posebnih težav, bolezni, stara sem 32 let. Zjutraj pa kot strela z jasnega začelo boleti, pa vedno bolj in bolj. Sedaj niti prav dihat ne morem, tako me boli. Mož pravi, da imam v tem predelu, kjer me ful boli, rdeč madeš-flek. Kaj naj naredim, kaj bo to bilo. Boli me sredi vretenc, izžareva pa v obe strani proti ramenom in proti vratu. Niti zravnat se ne morem.

POMOČ!!!

Spoštovani!

Zelo verejtno gre za mišično bolečino zaradi vnetja vezi in mišic. Pomagajte si z dzravili proti bolečinam.

Rdeča lisa bi lahko napovedovala pojav hepresa zosterje – pasavca. V tem primeru se bodo pojavili mehurčki. Ndlajujte z zdravili proti bolečinam in se znova oglasite.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni.

Rdeča lisa je nekako izginila, bolečine pa so po dve Naklofenih Duo malo manjše. Masiram tudi z Naklofen kremo in počivam. Upam, da bo do jutri bolje.

Mi je potrebno obiskati zdravnika? Je to napoved kakšne večje težave?

Hvala za odgovore.

Lep pozdrav

Spoštovani!

Do sedaj se je verjetno že popravilo.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close