Najdi forum

Nudim resni osebi manjšo ali redno finančno pomoč seveda brez s… Tko da javte se v zs in bodite resne. Pišite le tiste ki ste res finančnu na dnu. Lp

Ne morem poslati zs. Pomagajte.

Odgovor na objavo uporabnika
Potrebujem pomoč408, 29.01.2023 ob 15:10

Ne morem poslati zs. Pomagajte.

Tukaj mi pisite na mail. [email protected]

Nevem zakaj ne gre pisat zs

Ne vem zakaj človeka obsojate? Razkrijte se kdo ste. Ne pa da ponujate pomoč anonimno na forumu z nekim gmailom. Reva usrana.

Pozdravljeni..res rabim financnu pomoc..lahko vrnem na obroke..ker sem v.ress.hudoj financnoj stisci..se lohk dobiva in vam vse razlozim??

Koliko pa si mi pripravljen dati, koliko posoditi za kašne obresti in v kolikšnem roku  to moram posojeno vrniti? Hvala za odgovor, pa se še slišiva!

Nisem milijonar, ponidil sem ljudem majhno pomoc ne na tisoce evtov, ker sem sam oziroma sama bila v godlji kot druzina. Nisem pa zelel cisto nic slabega le pomagat komu za kaksno poloznico. Lp

Idi na Rdeči križ ali Karitas.

Nabavi makarone, konzerve in olje in oddaj na Karitas. Upokojenke ti bodo hvaležne. Kaj se pacaš v neke posojila. Lahko pa nakažeš denar in Karitas tudi ljudem plača položnice. Ne rabiš še ven metat na take sumljive načine.

Odgovor na objavo uporabnika
Brezplačna analiza, 02.02.2023 ob 17:38

Nabavi makarone, konzerve in olje in oddaj na Karitas. Upokojenke ti bodo hvaležne. Kaj se pacaš v neke posojila. Lahko pa nakažeš denar in Karitas tudi ljudem plača položnice. Ne rabiš še ven metat na take sumljive načine.

Vsak mesec doniram naposala sva tukaj z neslabim namenom prvic in zadnjic in mesecno pomagat nekomu v smislu da mu olajšava trpljenje. Če pa je to slabo pa nevem. Za vas je verjetno normalno da se hvalijo pa kazejo komu vse je nekdo pomagal po moznosti snemajo uboge ljudi ki dobijo pomoč in p9tem kazejo kako so srecni srqmota, takšna je navada v sloveniji da s ekaze revezno družino ko sprejme pakete pomoč. Zalostno hotel sem pomagat na mesečni ravni. Proaim moderatorja da zaklene to temo in naj izbriše post. Ker očitno ni normalno nekomu pomagat izmed forumašev. Lp

Nehaj.

Pomaga se pošteno ne pa zakrinkan z kapuco ob 2 zjutraj v zakotni ulici. Kaj ti misliš je irelevantno. Kako se človek počuti ki mu hočeš pomagati je bolj bistveno .

Ne moreš kar priti k nekomu domov in mu sipati na dvorišče makarone. Tudi reven človek ima ponos in dostojanstvo.

New Report

Close