November 2009

Kada tudi meni je nenehno slabo,za umreti…in tudi lahko nenehno jem..jaz pričakujem tretjega otroka…pa se ne spomnim da bi mi bilo pri prvih dveh tako zelo slabo..saj bo minilo..komaj čakam..lep pozdrav

Eko, še ena 🙂

Mamica v drugo. Rok po 20. novembru enkrat. Sem v 7 tednu, slabosti pojenjujejo, pregled imam pa šele čez dva tedna. Počasi se bom prijavila za nuhalno svetlino v 11. tednu. Kg še isti, oblačila tudi.

Ojla kabriolet…a ti v 7 tednu slabosti že pojenjujejo?? kdaj so se pa začele? Tudi pri meni so kg še isti in vse ostalo,upam da se ne bom preveč zredila..Jaz sem zdaj v 9 tednu,pa mi je še vedno slabo..za nuhalno svetlino sem se že prijavla..jo imam v trinajstem tednu..Od kje pa si?In kolko imaš starega otroka? Fantek-punčka??
Pa lep pozdrav!

Hojla!

Po dolgem času se vam spet malce oglašam. Za mano je prvi pregled pri ginekologinji, zaenkrat naj bi bilo vse ok in pa tudi prvi UZ, srček veselo bije, vendar je naš malček malce mlajši, približno en teden. Ker sem imela smolo v prejšnji nosečnosti se je zgleda gin.odločila, da me bo
bolj pozorno spremljala saj imam 30.4.spet UZ. Drugače so se moje slabosti malce zmanjšale, le želodec me je začel “matrati”, da morem paziti na prehrano.

Lepo se imejte z vašimi malčki in uživajte.

nina68

Prvi pregled imam 7.4.
Slabosti pa takol, ce ne jem se pocutim svoh- brez moci, ce pa jem mi je pa slabo. In utruuuuuuuuuuujena, jaz bi kar spala.

Mene so slabosti načele takoj po izostanku menstruacije in je bilo res res grozno. Sem tudi bruhala, ampak večinoma mi je bilo samo zelo slabo. Sedaj mi je samo še malo neprijetno ob vonjavah, čeprav še zmeraj pride kak hud dan.

Imamo pa že enega fantolina.

Oj..imam eno prošnjo,sem iz okolice ptuja in me zanima če ima katera za podariti ali prodati kakšne nosečniške hlače in majice..sem močnejše postaje..in bi rabila oblačila št 44-46..če katera ima kaj naj se prosim javi…
lep pozdrav

Pozdravljene! Sem v sedmem tednu in imam rok 27.11.! Upam,da bo nosečnost obstala.Na UZ je bilo vse dobro,nasljednega imam čez 14 dni.Glede slabosti mi je že malo bolje se mi zdi . Vrnil se mi je apetit,kilogramov še nisem pridobila,me pa boli trebuh-jajčniki in črviči me nenehno. Utrujena sem tudi jaz. Saj bomo vse prestale,samo da novembra privijemo k sebi bebico,kajne?

Mene pa zanima, če je imela še katera kakšne obarvane izcedke razen vgnezditvene krvavitve. Meni se je to zdaj že dvakrat zgodilo, vsak drugi dan me trebuh boli, pregled pri zdravnici imam pa šele po prvomajskih, tako da s te strani ni pričakovati kakšne pomoči.

Imela se, take izcedke (2x), ampak je zaenkrat še vse OK.

Živjo

A lahko še jaz pridem k vam? Rok imam 13.11., prvi pregled je že za mano, slišala sem tudi srčka, velik pa je bil 21mm. Mene občasno dajejo slabosti, drugače pa sm še kr ok. Naslednji pregled imam 12.5., nuhalno pa 5.5.

bomo.meli.nekaj če se ti bo še ponovilo pojdi kar k dežurni, pa te bo itak napotila na ginek in bodo tam pogledali kaj je.

zivjo punce=)
se vam pridruzujem sicer malo pozno( noseca sem 7t in 3d) ampak bolz z veseljem=)

mene pa neki zanima kako vam je tako hitro uspelo priti do prvega pregleda jaz ga imam sele 7.5!!!!!!( imela sem iui v mb 6.3-pa dobr da sem bla pol na potrditvenem uz da sem vidla mojga malega pikeca ce ne bi se mi zmesalo) no glede na to da moja gin. s tem ni seznanjena vse izvide so dali meni v roko in ji jih jaz nesem se mi zdi malo neodgovorno tako pozno narocanje sploh ker sem imela prvic ss??
kaj pa vi mislite??

pa se nekaj ali mogoce ve katera stevilko od dr. strah za njuhalno upam da saj pri njej pridem v nekem zglednem casu na vrsto

Klemy tudi jaz sem imela novembra lani ss in sem bila na prvem pregledu šele 7.4. ko je bilo že 8 tednov in 5 dni in je bilo vse v redu. Praviš da si svojga pikeca že vidla, torej je verjetno vse v redu, drugače bi ti že kaj omenli. Pozno pa si naročena verjetno zato, ker ga se zelo zgodaj skoraj ne vidi. Boš vidla da bo vse ok. Kaj pa je to iui?

Dr. Strah 051636000

iui sem imela 6.3

Živjo

drugi pregled je za mano in končno imam določen PDP – 8.11.Počutje ostaja enako. Naslednji teden sem naročena na HB (upam, da bo Pušenjak ta dan v službi). Ko sem se naročala sem pozabila vprašati ali moram biti tešča. Če katera ve, bom zelo vesela, drugače bom pač morala poklicati še enkrat.
Katja34-iskala sem tvoje vprašanje Pušenjaku glede HB in odvečnih kg, pa ga nisem našla. Jaz imam cca 10 kg preveč pa mi ginekologinja ni nič rekla, da je zato izvedba HB vprašljiva.A mi lahko poveš,kaj pravi Pušenjak?
Lepo se imejte

Pozdravljene! NO,jaz sem tri dni med prazniki preživela v bolnici-krvavitev in krči! Mislila sem da je vsega konec,UZ pa je pokazal plodek in srček,ki veselo bije! Dobivala sem ampule spasmexa in mirovala.Zadeva se je umirila.Krvavela pa naj bi iz počene žilice na materničnem vratu. t inVprašanje: ali se je morda katera že kaj poredila? Sem noseča 7t in6d.Kile so ostale enake,toda trebuh je že malenkost viden in vse hlače v pasu so mi postale neudobne,pretesne.Morda gre samo za kopičenje vode?

hojla!

tudi jest se vam malce javljam. Pred dvema dnevoma sem bila na UZ, naš malček je velik 26,3mm in je velik za 9 tednov, ne 10 kot naj bi bil, tako, da mi je gin.preračunal nov datum 20.11.2009 in ne 13.11. srček mu veselo bije, sem ga sama vidla, pa še pomahal mi je z rokico. Na nuhalno sem naročena 12.5. pr dr.Pušenjaku, naročila bi se pa rada tudi na AC ali ima katera tel.št. od ljubljanske porodnišnice, kjer naročujejo HB in AC.
Drugače smo pa še vedno malce utrujeni in slabosti so še vedno tu.

Lep dan vam želim.

Nina68

Na HB sem se naročila na št. 01 522 61 69 (od 13h do 14h), ki mi jo je posredoval Pušenjak. Sestra je bila zelo prijazna, naročila me je že čez 1 teden. Povedala sem ji, da bi rada, da preiskavo opravi Pušenjak. Zagotovila mi je, da bo to zapisala in v kolikor bo ta dan v službi bo to tudi izvedljivo, ni pa sigurno.Pred tem sem se naročila tudi na NS, vendar sem jo kasneje odpovedala, ker se dela približno hkrati z HB (12. teden).
Moja ginekologinja je bila kar malo užaljena, ker me je hotela prepričati, da me za HB lahko naroči samo ona in mi je predlagala dr. Šajino.Ker sem prebrala sama zelo slaba mnenja o tej zdravnici sem ji rekla, da se bom raje sama naročila in se mi je zdela kar užaljena. Ne morem pomagat, če imamo včasih kakšno bolj novo informacijo kot ginekologi.

JA ŽENSKE NIČ NE PIŠETE..EVO JAZ SEM KONEC S SLABOSTMI…MALO ME TU PA TAM ŠE PRIME..NOBENA SE NIČ NE OGLASI ČE IMA KAKE NOSEČNIŠKE CUNJE ZA PODARIT ALI PRODAT..UŽIVAJTE V NOSEČNOSTI
ČAO

ZDRAVO PUNCE..MOJE SLABOSTI SO ŠLE KONČNO MIMO..PRIDE ŠE KAKŠEN HUD DAN AMPAK JE KAR OK..A ŽE KATERA VE SPOL OTROKA..FAJN BODITE..ČAO

New Report

Close