Najdi forum

nosečnost in revma

Zanima me, kako na revmo vpliva nosečnost? Sem pol leta po porodu in z možem razmišljava o še enem otročku, ker sva že sredi 30. let. Dva meseca po tem porodu so me začeli vedno bolj boleti sklepi in sedaj čakam na izvide, sumimo pa na revmo. Ali kdo ve, ali nosečnost revmo poslabša, izboljša…

revmo izboljša spremenjen način prehrane, vrč žive hrane, sadja, ki čisti kri in sklepe anorganskih snovi, ki so se nabrale v njih, ker jih telo ni uspelo prebaviti, saj jih je sprejelo kot tujke (predvsem mrtve minerale in vitamine v dodatkuh k prehrani, kalcij iz pasteriziranega in homogeniziranega mleka, iz preveč kuhane hrane, sol itd…)

ne vem, kako bi lahko revmo spremenila nosečnost,

po eni strani morda na slabše, saj se žive snovi iz žive organske hrane, s katerimi mati prek popkovine hrani otroka, nalagajo najprej v plodu,… ni pa rečeno, saj če je neprimerne hrane veliko, se lahko te snovi odlagajo tudi v plodu že med nosečnostjo, najverjetneje pa se nadaljuje problem artritisa oz. rematizmov pri materi, če se prehranjuje enako

če mati bistveno izboljša prehrano, ki njenemu telesu bolj ustreza, se lahko revma tudi v nosečnosti ali kljub njej izboljša

tudi mene po nosečnosti zelo bolijo sklepi. sem dala čez tudi preiskave za revmo in je vse negativno. menda to mine po 8 mesecu od poroda-vzrok naj bi bilo hormonsko neravnovesje.

New Report

Close