Nosečke november

ojla punce.
kak ste?ste že vse na dopustu, da se nič več ne javite? kak se počutite? jaz ok, sam še čakam na prve prave brce, trenutn čutim sam še neke metuljčke v trebuhu…, upam, da je to to in, da bo kmalu kaj bolj konkretnega.. lepo se imejte 🙂

heeej,

jaz na dopustu še nisem bila, gremo avgusta… če bi prej vedela da bom noseča bi si drugače splanirala (pa prvo leto smo tako hitro rezervirali 😉)) Drugače sem super, čakam na morfološki ultrazvok, ki ga imam v pon. Kaj pa ti?
Jaz brce že čutim, čez dan nič ne čutim, razen če počivam na kavču potem malo. Najbolj čutim zvečer ko sem cela sproščena 😉 Včeraj je tudi moj dal roko na trebušček pa je čutil brce. Tak nepopisen občutek je, jaz sem se smejala in jokala hkrati 😉 Malo smešno vem, sam ne morem kaj ko pa so moji hormoni tudi na višku…
Punce javite malo kako kaj vam gre… Ali je katera že kaj nakupila za bebiko?

Ojla. Js tud zdaj čutim neke brcike, ampak kot si ti napisala matejak25 tud ponavadi šele zvečer,čez dan se bolj v gibanju,pa še niso tolk očitni.
Sem fajn drugače,sam ponoči me poleg krčev v nogah. Še nekaj mravljinci po rokah vlečejo… sem bila včeraj v C und A ju k kranju in niso imeli nic pametnih nosečniškuh cunj,so pa imeli ful coth dojenčke. Me je ful zamikalo,da bi kaj vzela,ko so popusti zdaj ampak se mi zdi se mal prehiter… a boste imele na začetku zibko al kar posteljico? Kolk veliko?
Mi2 tud greva na morje šele v drugi polovici avgusta… komaj čakam. Uživajte…

ojla punce. a ste vse na dopustu, da se nobena več ne javi ? js sem pa imela v četrtek pregled, bi morala imet morfologijo, pa mi je ni mogla naredit ker se ni dobro videlo tak da morm drug teden še 1x 🙁

hej,

nismo še vsi na dopustu, se pa hitro bliža… še dobra dva tedna 🙂 Kaj pa ti Pomaranča30? Ne jezi se, velikokrat je potrebno iti še enkrat na morfologijo ker je lega otroka taka (verjetno so malo bolj sramežjivi;)). Šalo na stran, gotovo je vse vredu. Je pa res veliko olajšanje ko ti pri gin. povedo da je vse vredu, tako da držim pesti zate, ti pa javi kako in kaj?

LP

ojla. a so se kateri od vas 24.tednu umirili gibi…, men se zdi da so zadnje čase ful blagi 🙁, sam sem nekje od pušenjaka prebrala, da se kao tam okol 24.-28.tedna umirijo. hvala.lp

heeej,

da nas spet malo v ospredje postavim 😉)) Kje ste punce? Verjetno na polno uživate tako kot jaz v zadnjem tromesečju. Kako ste kaj? Ste že pripravljene na prihod male bebe? Jaz se še nisem začela ekstra pripravljat. Sem še v službi pa tudi čez vikende včasih delam tako da čakam da grem pred porodniško na prihranjen dopust in grem zapravljat;)) Me služba tako utrudi, da se komaj spravim 2x na teden na materinsko šolo kaj šele v kakšno trgovino…

Lepo bodite pa javite se kaj..

Živjo, jaz se kar v redu počutim, edino malo sem utrujena. Ta teden imam še nekaj starega dopusta in uvajam sineta v vrtec. Drugače me pa čakajo še 4 tedni službe, potem pa porodniška.
Pripravljenega nimam še nič. Oblačila in opremo bom pripravila, ko bom začela porodniško. Ker ne vem spola, bom samo nevtralne oblekice preprala, kej dost pa ne bom kupovala, saj nam je večina ostala od ta prvih 2 otročkov.
Nabavila si bom edino vložke, kako mazilo, pleničke in pumpico za mleko. Ker prva dva nista hotela pit, me najbrž spet čaka pumpanje 🙁(((((
V naslednjem tednu imam še en UZ, da bojo pogledali lego otroka. Pa čaj malinovih listov si moram nabavit, da ga začnem pit v 35. tednu.
Uživajte (kolikor lahko), pa kaj napišite 🙂))))

hej,

meni je tudi ostalo kar precej dopusta, ga bom tudi zdaj koristila, da mi ne propade. V službi me že precej utruja, imam stoječe delo pa visoko skladišče tako da razmišljam tudi o 14 dnevni bolniški. Imamo lestve in se mi je zadnjič tako čudno vrtelo, da me je že pošteno strah gor it. Kje pa delaš Polokle?
Tudi jaz grem v nabavo ko bom doma, da si vzamem čas.
Prvič slišim za čaj maliovih listov? Zakaj ga boš začela pit pri 35 t?

Lepo bodite…

Živjo, čaj malinovih listov je baje za lažje odpiranje. Prodajajo ga po lekarnah, lahko si pa sama posušiš liste. Meni se iskreno rečeno tega ne da počet in ga raje kupim.
Jest sem ga obakrat pila in mi je pomagalo (ni bilo nobenih problemov z odpiranjem) ali pa je tud malo na psihi vse skup. Sej veš, če verjameš….
Delam pa v oš – za tale mesec učim podaljšano bivanje, pa mi ni problem. Sicer sem obakrat delala čisto do konca brez bolniške in sem vesela, da je tako.
Mala 2 sta obakrat zamujala tako da sem imela dost časa vse pripravit, obakrat sem imela sprožen porod, upam da bo tud v tretje tako.
Lp 🙂))))

enako 🙂
Hvala bogu, da se zelo poredko zgodi, da rodiš na PDP

New Report

Close