Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje nosečke, Lj.-Kranj

nosečke, Lj.-Kranj

Iz Ljubljane sem se preselila na periferijo (relacija Zbiljsko jezero-Kranj). Tu ne poznam prav veliko ljudi, zato me zanima ali je še kakšna nosečka iz relacije Lj-Kr.?

Ja, jaz. Preseljena iz Koroške v Kranj. In noseča v 21. tednu.

Piši na [email protected]

dammjan,
super sem vesela, da je ena iz bližine. Si točno 10 tednov pred mano. Ti pišem na mail.

Je še kakšna z našega konca?

Optimistka, le piši mi, bom zelo vesela. Nosečke moramo držati skupaj.

Pozdrav obema!

Jaz sem preseljena (no, ne še čisto) iz Lj malo višje proti gorenjski – blizu Radovljice. Se pa vsak dan peljem mimo Kranja, pa še v šolo hodim tja po novem.
Je pa fino kaj, da tako ‘padamo’ na tele gorenjske fante, hhe.

Drugače pa sem jaz sredi 17 tedna. Trebušček (in še kaj zraven) je že lepo okrogel in na sploh mi je lepo, da nosim (pri 35ih prvič) pod srcem tole sončece. Če je katera za kakšno srečanje sem z veseljem zraven, saj niti na ‘originalni’ lokaciji, niti novi, ne poznam nobene nosečke.

Lep dan in srečno vsem!

T.

teodora
no še ena preseljena:)
Jaz imam še nekaj let več kot ti, a sem blazno srečna, ko pomislim, da v meni raste živo bitje. Sem pa 6 tednov za tabo.
kakšno šolo pa obiskuješ v Kranju? Tudi jaz sem fakulteto dokončala tam:)
Lepo se imej in morda se še katera javi.

Pozdravljene!

Jaz pa sem na relaciji Komenda-Vodice, do vodic imam 4km!

optimistka 1

Imaš tudi ti novembra rok 🙂?

Pozdrav!

No daj pa spet diham 🙂
Optimistka, si me sprasevala, katero solo obiskujem v KR. Delam prekvalifikacijo za pomocnico vzgojitelja (LUK). Sicer bi lahko hodila tudi v LJ, pa se mi zdi, da so tukaj vseeno bolj kooperativni, saj sem se jaz spomnila kar takole sredi leta (pravzaprav sele na koncu), pa se je se vseeno dalo zmenit, da sedaj obiskujem in delam izpite za teh nekaj predmetov. Vseeno lazje, kot bo jeseni, saj imam rok ravno tam, ko se spet zacnejo predavanja. No, pa bom ze.

Od kod pa si ti prisla sem (na gorenjsko)?
Danes je malo ‘turobno’ na tem nasem koncu, ampak po pravici tudi malo taksnega vremena pase.

Bodite fajn vse skupaj in upam da se se kaj oglasite.

T.

Pozdravljene,
sem bila na kratkem dopustu, je prav pasalo.

November2010
ja jaz imam tudi rok novembra in sicer 8.11.
Hm razmišljam koliko imam jaz do Vodic, no tako cca bi rekla da kakih 10 km. Se bi lahko kdaj na Zbiljah dobili?
Bo to tvoj prvi otrok? Koliko si pa stara?
Si že bila na NS?

teodora
pridna si, jaz sem bila zadnje tedne tako brez energije, da nisem bila za nikamor. A se mi zdi, da se mi energija spet vrača. Jupppiiii:)
Ob katerih dnevih pa si v Kr? najbrž popoldne a ne?
Jaz sem na Gorenjsko prišla iz Ljubljane. Tako kot ti.

En lep sončen pozdrav vsem.

teodora,
sem ti poslala mail:)

November2010
kje si se pa ti izgubila? Si na počitnicah ta teden?

Pozdravček vsem nosečkam.

optimistka 1

Ja sej dopust bi mi kar prijal, glede na to, da sem že od šestega tedna na bolniški, pa še bom do 12.7.! Ja lahko bi se dobili na Zbiljah 🙂 Ja je moj prvi otrok po lanskem splavu 🙁, Stara sem pa 27let!
Zdej je končno malo minila moja slabost 🙂
Na NS sem že bila, je blo vse OK! Mam pa rok 12.11.
In kako se ve kaj počutite 🙂

optimistka1

Sem pozabla, da mi lahko pišeš tudi na mail
[email protected]

Oooooo, no zdaj nas je pa ze en lep sopek 🙂

Res bi bilo lustno, da se vse skupaj kje srecamo in malo pokazemo tele nase busije.
Mene od naslednjega vikenda potem dober teden ni (zadnje ‘pocitnice v dvoje’), za tem pa sem skoraj kadar koli na voljo. (No, malo bo treba se v solo hodit vmes, ampak upam da vseeno najdemo en skupen termin).

Kako ste drugace? Na ‘nasem’ delu gorenjske dezuje, zraven sicer kot da sije sonce, skratka se zmeraj nekaj kot da disi po aprilu.
Smo pridni, zidamo nov domek (jaz bolj malo, ampak sem moralna in idejna podpora) 🙂

Malo bitjece v trebuscku pa med tem tudi cez dan ze veckrat pobrca in da vedeti, da je tudi on ze cisto zares tukaj.

Bodite fajn in zares upam, da se kmalu vidimo!

T.

New Report

Close