Neka navada

Zdaj,ko so toplejši dnevi imam navado,da ko pridem iz službe se sprostim tako,da hodim gola po hiši.Ali je to normalno,ali pa sem perverzna?Mogoče dela to še kdo drug?

Ravno gol ne, v gatah pa, sploh poleti, ko je pasja vročina.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Če nimaš velikih oken s prozornimi zavesami in ne živiš v blokovskem naselju, ni pervezno 🙂

P.S.: kje pa stanuješ?

[Govoril sem. Hau.]

ne sej je ok to, sam paz okna, zavese zagrni al kej, da ne bojo mel pol sosedi kej za povedat

je uredu to, npr ce si se s svojim partnerjem, k ne rabs nc rect, sam upognes, pa pune bombe zadi:)

vglavnem, to je zadnja stvar za katero se kot zenska lahk sekiras, je veliko drugih stvari za kaj bi se morale mal zamisliti:)

anyway, uzivaj v evinem kostumu, pa ko zapiha vetric in ti stopijo bradavicke, se spomni name:))

lp

P**** perverzna

“vglavnem, to je zadnja stvar za katero se kot zenska lahk sekiras, je veliko drugih stvari za kaj bi se morale mal zamisliti:)” -WeedBoy ne spet proti ženskam, no! Sem miselna, da si mel sam včeri tak dan, pa vidim, da tut danes ni kej boljš 🙂))

Drugač pa Jasnica ne se sekirat, jst mam tut tako navado, a to ne sam poleti – kr celo leto. sicer ne vsak dan, sam takrat kadar mislim, da sem sama v stanovanju in kadar nikogar ne pričakujem. me je pa že enkrat cimer zalotil… ups
🙂)

RRZ-girl a nam prosim poves nadaljevanje kaj se je potem ko te je cimer zalotil nago, zgodilo.

🙂 ce se ti to zdi perverzno… potem lahko recem samo eno: ubogi tvoj fant (partner)…

A ti si tista, ki mojemu bratu ne da spati?:)))

bravo punca! a ni neki njalepšga bit tko na free?!

Nič ni lepšega še posebej zdaj ko si še lepa in mlada pa tudi depilacija ti nekaj pomeni

jani3

New Report

Close