Najdi forum

skenslaj ga iz svojega dometa. Pa ne razmišljaj o bolečini, ki bo slej ko prej izzvenela. še pravi čas si se rešila hudega kretena. Pojdi med ljudi, doma pa jagode in šampanjec odpri. Si predstavljaš, da imaš z njim otroke??? Imaš neverjeten razlog za praznovanje.

Ne morš verjet kaii kretenski idijoti!!!! Valda, razvajeni mamin slinasti sin, vedno dobi vse kar hoče ampak zdaj ga hudičevo prekleto žre, tvoja ignoranca, zato pa je tako pasji! Ti kar ignore, saj vidiš, da je moten, … Ti kar ignroe še naprje, itak ignor najbolj boli;) On naj se pa jebe! (kurac prekleti, mater me razpizdijo taki tipi, halooo, on bi se jeb**al z drugimi, ti ga pa ne smeš pustiti?? pol ti pa začne bedarije kvasit, ker ga EGO daje, klinac usran..) jaz bi mu špuknila v fris!

če bi bila jaz na tvojem mestu, bi mu sporočila:

” vedno sem te jemala ful resno, zame si predstavljal vrednoto, bil si v mojem dometu”; od zdaj naprej, pa na mojo srečo, nisi več.

boš videla, kako bo šele njega bolelo.

nova
Uredništvo priporoča

Misliš, da te boli? Daj, razmisli še enkrat. To, da nisi v njegovem dometu je ja največji kompliment, kar ti jih je takle čustveni kripl lahko dal. Če nisi v njegovem dometu pomeni, da ti ne more nič. Da si izven njegovega dosega. Izven njegovega vpliva. Lahko cepeta kakor hoče. Lahko je sluzast – ne užge. Lahko je primitiven – užge še manj. Kako boli šele njega! Na vsak način želi tvoja čustva in ker jih ne dobi, postaja vedno bolj to, kar je v svojem bistvu. Dve leti star pamž, ki se meče na tla v trgovini.

Ne, nikar ga ne kliči. Nobenih stikov z njim. To bi razumel kot zmago. Ker te bo pohodil takoj, ko bi začutil kanček odzivnosti s tvoje strani.

In res je, kar je rekla armanda3, si predstavljaš, da imaš s takim tipom otroka? Bodi pogumna. Skenslaj ga iz vseh linij. Zbriši ga. Blokiraj telefon. Ne misli več nanj, ker ti cuza energijo kot klop.

Če ga pa RES hočeš dotolčt, pa zberi skupaj vse svinjarije, ki ti jih je poslal in jih brez komentarja pošlji njegovi mami. Naj jih analizira, kaj je naredila njena vzgoja. Njemu pa vse v c.c.

Joj, please, naredi to. Please, please please 🙂

Zanimivo, nisi v njegovem dometu, a vendar se mu trga … Če bi mu bilo vseeno, te ne bi niti enega sms več poslal v življenju, tako pa … Ob takih besedah naj te ne boli, ker so samo odraz njegovega – hm, najverjetneje samo hudo pohojenega ega. Se mi zdi, da bi bil sposoben narediti vse, da te dobi kakor nazaj, samo zato, da bi potem on skenslal tebe in bi bil spet džek neomadeževanega slovesa.

Ma eeego kaj pa… EGOOOO, klinc ga gleda. On bi te zdaj spet dobu nazaj, zafilal svoj kurčevi ego pol pa varal… ko bi ga pa spet hotla pustit, bi pa spet delal scene, ma špukni mu v kuverto pa pošlji!

Vrhunsko.

PS. in preden se najde kdo, ki reče, da je maščevanje scanje v veter brez drugega efekta, kot da obstaneš na istem mestu moker in smrdljiv – ja, res je, ne oporekam.

Je pa tudi kratkotrajen fiks, ki od časa do časa požene kri po žilah. Glažek viskija 🙂

Avtorici pa – ena in edina edina naloga, ki bi jo morala preferirat v tem trenuku je – ljubezen do sebe, v kombinaciji z razumevanjem in pogumom. In nekako skušat najt razlog zakaj za vraga te privlači tak tip moškega. Je pač izjemno nedorasel, nečustven, skratka en velik majhen ubogi karkoli že … sploh ni važno.

Bistveno je, da “stopiš izven sebe” vsaj za trenutek in si situacijo ogledaš skozi zunanje oči. Kaj bi rekla kolegici, če bi se jih zgodila taka situacija? Verjetno nič drugega, kot ti večina govori tukaj. In večina tukaj ima za seboj že prav tako veliko emocionalnih pretresov … pa s(m)o se pobrali in šli dalje.

Ne bo lahko, bo pa koristno. In na dolgi rok si boš hvaležna. Stavim ledvičko 🙂

Hvala za vse vaše besede. Prav privzdignile so me.

Matjazko imate prav, marsikateri vzorec sem prevzela iz primarne družine. Ampak jaz se hočem bolj ceniti, kot se je moja mama in ne bom dovolila, da se bo tako obnašal. V bistvu ga šele sedaj dobro spoznavam. Ali sem bila slepa, ali je tako spretno prikrival, oz. kot je danes izjavil nakladal.

Po službi sem šla s kolegom, ki se ločuje na sok in klepet, da malo pozabim, pa je prišel za menoj. Škoda, da nisem šla v drug lokal in sem šla v tistega blizu službe. Naredil je tako sceno, da me je sram. te dni sem si omislila novo frizuro, nekaj nove garderobe in sedaj je kričal, da ga varam jaz, nenormalno je ljubosumen. S sodelavcem nisva niti soka mogla popiti do konca, sva morala oditi, ker je kričal tam pred vsemi. Ne morem verjeti, da to počne nekdo, ki je tako izobražen in pameten. Odšla sem domov, objokana, ne vem ali od sramote ali jeze ali bolečine. Potem pa se je šele začelo. Klical je kot nor, mi zvonil na vratih, razbijal. ker se nisem odzvala, me je začel zasipavat s sporočili. Natanko 63 jih je poslal, še vedno prihajajo. V njih razlaga kako se je zmenil s tisto pacijentko, bivšo ljubico, da je prenaročil vse pacijente za drug četrtek, ker bo njo peljal nekam, kjer bosta seksala,,,,, Do tega, da sem ga jaz razjezila ker ga ignoriram, da se do njega ne bom tako obnašala, ker se nihče ne. In pravkar je pisal, da če bom od sedaj naprej hotela kakršnokoli komunikacijo z njim, se mu bom morala opravičiti. Jaz njemu. ne vem ali se mu je čisto zmešalo.

Kar se njegove mame tiče. jo spoštujem, je strokovna, pametna in močna ženska, samo da bi ji poslala ali povedala karkoli o njemu, bi vedno jaz potegnila kratko. Ko sva se začela pogovarjati o poroki, je bila ona tista, ki je začela nanj pritiskat, da mora narest predporočno pogodbo, da si nebi jaz slučajno prilastila kaj njihovega. In vedno mi je dala vedeti, da sem manj izobražena in nisem prava za njenega sina. Zanjo sem bila dobra samo, da sem mu ustrezala v vsem kar je hotel, ker sem ga častila kot boga in nisem nikoli delala težav. Za nevesto si je želela drugo, morda zdravnico, najmanj pa žensko iz nižjega sloja, kot je sama izjavila.

Ta tip je NOREC, nimaš kaj drugaga… ego ma tolk poteptan, da še nkol tolk, zato ga pa žre, hahahha:D

Prijavi nadlegovanje operaterju – poslali mu bodo opozorilo in če bo še nadaljeval, sledijo drugi ukrepi. Če bo spet prišel na vrata, se sploh ne pregovarjaj nič z njim, samo policijo pokliči. Po mojem bo eno samo srečanje z njo zaleglo. Če imaš tak telefon, da lahko cifro blokiraš, pa enostavno blokiraj.

Brez pomsileka ga ovasi policiji. Po možnosti tudi, če imaš npr. kamero na telefonu, ga drugič snemaj. Ta posnetek pa shrani kot “dokazno gradivo”, mogoče ti pride prav.

Jasno, saj je za narcisističnega maminega sinčega najboljša le njegova mama, druge so “kurbe” ali pa daleč “pod nivojem” za njenega sina. Pri čemer “kurbe” (njegove priložnostne punce) smatra za manj ogrožajoče, ker materi tako ostaja samo telesno/spolno nezvest, veliko bolj bi nastradala ti, ki si ji ga “čustveno kradla”. Njegova mama je isto prismojena kot njen sinček.

Drugič ne dovoli, da se ljudje norčujejo iz tvoje dostojanstvenosti, saj tvoja cena oz. človeška vrednost ne izhaja iz tega, kaj si (po poklicu), ampak kdo si, kakšen si kot človek, po značaju, po srcu…. To bi ti moralo biti v poduk za naslednjič, poodbno kot rdeča luč na semaforju, v svarilo, da veš, da s takimi snobističnimi malomeščanskimi primitivneži nimaš kaj iskati.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zmedena32, tvoj zadnji post pove vse o tem kakšno neverjetno srečo imaš pravzaprav, da si ušla tej familiji. O maminih sinčkih je napisano toliko knjig, da o tem ne bom zgubljala besed. Priporočam, da si prebereš knjigo Marie Louise Von Franz z naslovom:Puer Aeternus. Boš videla – celo si boš podčrtala. V vsakem stavku boš našla tega prismuka in njegovo mamo. On je daleč od tega, da bi bil kaj posebnega. V bistvu je žalostno in patetično mizeren produkt svoje psihično poškodovane mame in copate od fotra. Več pa res poglej v knjigi.

Glede višjih in nižjih slojev pa tole: Rangira in markira se trop cuckov med sabo ne pa ljudje. Zreli ljudje ne potrebujejo enega nad sabo in enega pod sabo, da bi vedeli kje je njihovo mesto v družbi. Zadovoljni in izpolnjeni ljudje ne žrejo svojih otrok. To delajo svinje. Prave dame in gospodje ne čutijo potrebe po poniževanju. Še najmanj partnerjev njihovih otrok.To dela wannabe gospoda. Razslojenost potrebuje nekdo, ki se blazno trudi umetno vzdrževati nivo lastne bede na majavih hoduljah. In najlažje preusmerjajo pogled od sebe na način, da ustvarjajo underdogs. Se pravi kasto ljudi, ki so rangirani še pod njihovimi pudlji. Take “gospe” lahko samo preziraš, še bolje pa je, da jih abstrahiraš.

Ne ukvarjaj se več s tem človekom. Vse kar dodatno napišeš o njem je vedno bolj resno in zaskrbljujoče in nenormalno in ekscesno. Če ti bo zvonil in razbijal po vratih, ali te kakorkoli drugače nadlegoval, pokliči policijo. Ne beži več iz lokalov. Ne skrivaj se. Tudi v lokalu poznajo telefonsko od policajev. Pa še kup prič boš imela o incidentu.

Ma goni to u kurac

mala piška

Večni mladenič ni ravno isto. Večni mladenič je lahko zrel moški, ki je “razigran”, ima veliko energije, počne X stvari, vendar je nekako “luftarski”, nestalen v odnosih, menja ženske, nikoli ne odraste…. Pri maminih sinčkih pa gre za mater-sin razmerje, ki sta v nekakšnem “čustveno-incestoidnem” razmerju, kjer je sin pohleven in uboga mamico, ki mu sistematsko spodkoplje vsako razmerje, ker je njega “premalo v hlačah”, da bi se zoperstavil oblastniški avtoriteti matere, ampak ostaja čustveno podložen in odvisen od nje, kjer ni prostora za tretjo osebo v tem tesnem simbiotskem odnosu.

Marijan Košiček zelo dosti piše o maminih sinčkih.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Večni mladenič ni ravno isto. Večni mladenič je lahko zrel moški, ki je “razigran”, ima veliko energije, počne X stvari, vendar je nekako “luftarski”, nestalen v odnosih, menja ženske, nikoli ne odraste…. Pri maminih sinčkih pa gre za mater-sin razmerje, ki sta v nekakšnem “čustveno-incestoidnem” razmerju, kjer je sin pohleven in uboga mamico, ki mu sistematsko spodkoplje vsako razmerje, ker je njega “premalo v hlačah”, da bi se zoperstavil oblastniški avtoriteti matere, ampak ostaja čustveno podložen in odvisen od nje, kjer ni prostora za tretjo osebo v tem tesnem simbiotskem odnosu.

Marijan Košiček zelo dosti piše o maminih sinčkih.[/quote]

Si bral Von Vranzovo?

Večni mladenič ni ravno isto. Večni mladenič je lahko zrel moški, ki je “razigran”, ima veliko energije, počne X stvari, vendar je nekako “luftarski”, nestalen v odnosih, menja ženske, nikoli ne odraste…. Pri maminih sinčkih pa gre za mater-sin razmerje, ki sta v nekakšnem “čustveno-incestoidnem” razmerju, kjer je sin pohleven in uboga mamico, ki mu sistematsko spodkoplje vsako razmerje, ker je njega “premalo v hlačah”, da bi se zoperstavil oblastniški avtoriteti matere, ampak ostaja čustveno podložen in odvisen od nje, kjer ni prostora za tretjo osebo v tem tesnem simbiotskem odnosu.

Marijan Košiček zelo dosti piše o maminih sinčkih.[/quote]

Si bral Von Vranzovo?[/quote]

Ja, ona je Jungova učenka.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Meni jeVonFranzova dosti boljša kot Košiček. Čeprav mislim, da bi moral vsak moški prebrati njegovo knjigo “moški v škripcih”.

Uffff… na začetku sem ga hotel še malo zagovarjati, da mogoče pa le ni vse tako slabo – pa vidim, da ste imele tiste bolj ostre prav.
Tole res ni primerek zrelega človeka in težko kdaj bo. Neglede na poklic in izobrazbo.
Tako da kar poslušaj Malo Piško… mislim da ima hudo prav.

Pa nikar ne beži pred njim! S tem le ponavljaš svoj družinski vzorec. Kot si rekla ne želiš biti kot tvoja mama – zato je – če ti dela scene pred pričami – npr. v lokalu – edini pravi način, da glasno in odločno rečeš natakarici – ali pa kar vsem prisotnim – naj prosim pokličejo policijo in ga odstranijo.
Ker te pač ovira pri tvojem pitju kave.

Kar se družbenih razredov tiče… pa ima spet prav Mala Piška; sicer obstajajo, vendar gre za kulturo človeka, odnos do drugih, sveta in cele družbe – ne pa za poklic ali denar. In tisti, ki so res bolj pri vrhu takšne elite, ti ne bodo nikdar tega dali vedeti. Pravzaprav se sploh ne bodo imeli za kaj več.
Tako da…. se tudi tu nimaš razloga sekirati.

Tisti, ki bi bili radi prepoznani kot odlični in pri tem uporabljajo raznorazne sramotilne tehnike, s tem samo ekspresno hitro razkrinkajo svojo nizkotnost.

Tisti, ki bi bili radi prepoznani kot odlični in pri tem uporabljajo raznorazne sramotilne tehnike, s tem samo ekspresno hitro razkrinkajo svojo nizkotnost.

Č-Č-Č-ČING !!!

Mentalni Jackpot

New Report

Close