Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Nabiranje vode?

Nabiranje vode?

Pozdravljeni!

Ze vec kot mesec dni opazam, da mi mocno otekajo noge. Ampak to izgleda tako, da ce pritisnem prst kjerkoli po nogi (pod kolenom), nastane vdolbina in se ne prestavi nazaj, ce prst umaknem. (Npr. tako se mi pozna tudi, ko nosim nogavice, ko jih dam kasneje dol.)
Skrbi me, da ni kaj narobe, saj me je kolegica mocno prestrasila, da se mi nabira voda in da mi lahko zalije srce, itd.
Stara sem 26 let in sem zelo mocna. V zadnje pol leta sem se se zredila za priblizno 10 kil in se sedaj res precej hitro utrudim (ze ko samo hodim). Odlocila sem se za hujsanje in sedaj ze hujsam en teden. Toda to otekanje ali karkoli je, mi ne gre iz glave in me zelo skrbi, da res ni kaj zelo narobe. Pri zdravnici nisem bila. Ker imam tezave s hormoni jem tablete Aglurab. Ne vem, ce je vzrok otekanju debelost ali kaj drugega, zato bi prosila za vase mnenje.

Vnaprej hvala za odgovor!

LP
oja

Spoštovani!

Preverite delovanje ščitnice s pregledom krvi. Pri premajhnem delovanju je prisotno tudi otekanje.

Aglurab – ste prepričani?

Srce vam bi pri teh letih le izjemoma odpovedovalo že tako močno, da bi vam otekale noge. Za odvzem krvi in pregled bo le treba do zdravnika.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Zdravo!

Najlepsa hvala za odgovor.

Vem, da mi tudi scitnica ne deluje pravilno. Sem ze bila na pregledu in sem dobila tablete (pribl. 6 let nazaj), katere pa sem prenehala jemat. Vendar grem v kratkem nazaj k zdravnici, da uredim tudi glede tega.

Glede tablet sem prepricana. Tablete, ki jih jemljem so Aglurab (500mg).
Je s tem kaj ‘narobe’?

Sedaj sem zacela piti veliko vec vode kot prej in upam, da bo to kaj pomagalo.

Lep pozdrav
oja

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani!

En od možnosti je potem premajhno delovanje ščitnice in kot posledica otekanje.

Aglurab je zdravilo pri sladkorni bolezni.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close