Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Muller – Frosch čistila

Muller – Frosch čistila

Jih katera uporablja?

jaz sem kupila tekoči pralni prašek. Na ovitku piše, da je cela vrečka 2 litra za 1x??? Ker nisem dobra v nemščini nevem prebrat v nemščini kaj na bi pomenilo?

No ta čistila bi naj bila prijazna naravi in tako dalje.Ve katera kaj več?

Vsa čistila,pralni praški in mehčalec, ki jih uporabljam so od Froscha. Zelo zadovoljna!

Vem, da niso 100 % bio, so pa definitivno bolj kot marsikatera druga.

No in kako je s pralnim praškom tem 2 litrskim?? Za kolikokrat jo imaš?

Tudi jaz uporabljam skoraj vsa čistila in sredstva za pranje od Froscha. Všeč so mi, ker mi ne povzročajo alergije, kot so mi jo nekateri drugi proizvodi.
Da pa bila 2-litrska vrečka samo za 1x, pa še nisem slišala. Jaz ga nalijem po občutku (kakšnih 60-100ml – odvisno od količine in umazanije perila), uporabim pa kar “kroglico”, ki sem jo dobila pri nekem drugem tekočem prašku.

Aha ok. Hvala. Bom jaz tudi čisto na Frosch preklopila.

Tekoči pralni prašek imam za približno 2 meseca, mogoče malo več ali manj. Perem za 2.

Sem šla pogledat: 1,5 l = 20 pranj

Pralni prašek, univerzalno čistilo in čistilo za pomivanje posode imam od Froscha. Meni je fajn, ker nima močnega vonja in je 99% razgradljivo.
A mogoče katera ve, a imajo tudi čistilo za strojno pranje posode? Tega še nisem zasledila.

Uporabljam vse njihove praške in tudi nekatera čistila.
Kot so ti zgoraj napisale 1,5l praška je za cca 20 pranj.

Ps: Kolikor vem ni tablet/praška za strojno pranje od Frosch.

Uporabljaj podobne količine kot sicer. Tudi meni se zdijo Froschevi izdelki okej.

No super, hvala.

Mislim, da so svetovane količine pralne tekočine manjše od npr. Ariela ipd.

mm

New Report

Close