Najdi forum

Pozdravljeni,
Na treningu ameriškega nogometa se mi je med obratom spodnji del noge ujel v travo in sem si poškodoval koleno, visok sem 183cm teža 120kg . Lansko leto imel artroskopijo ( oskrbo lateralnega meniskusa), 2 meseca po operaciji so bolečine in neki čudni poki kot ko pokaš prste nazaj. Sedaj sem šel na MRI pa me zanima če se da kako popravit ali bo spet potreben kak poseg.

Mnenje: artrotične spremembe kolena, minimalno medialno, bolj so izražene lateralno; fokalna osteohondralna lezija lateralnega femoralnega kondila; degeneracija in poškodba lateralnega meniska; fibrotične spremembe anteriornega križnega ligamenta, manjša anteriorna translacija tibija v lateralnem delu sklepa; le majhna poplitealna cista

Hvala in lp
Patrick

Pozdravljeni,

zelo verjetno bo potreben artroskopski operativni poseg.

Priporočam, da najprej opravite meritev delovanja sprednjih križnih vezi obeh kolen z artrometrom GNRB (meritev na Zdravstveni fakulteti Univerze v Ljubljani izvaja sodelavka doc. dr. Renata Vauhnik, dipl. fizioterapevt – [email protected]), nato pa, da pridete na pregled z rezultati meritev in s posnetki slikanja z MR, katerega izvid ste navedli.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Pozdravljeni,

zelo verjetno bo potreben artroskopski operativni poseg.

Priporočam, da najprej opravite meritev delovanja sprednjih križnih vezi obeh kolen z artrometrom GNRB (meritev na Zdravstveni fakulteti Univerze v Ljubljani izvaja sodelavka doc. dr. Renata Vauhnik, dipl. fizioterapevt – [email protected]), nato pa, da pridete na pregled z rezultati meritev in s posnetki slikanja z MR, katerega izvid ste navedli.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close